Panasonic seria PV80 i PV8

Mario1979

New member
slavOK napisał:
Witam,
mam taki cholerny problem który mnie dobija heh, mianowicie przez blisko 2 miechy było wszystko ok, ale od jakiegoś tygodnia, 42pv80 zaczął buczeć :???: strasznie mnie to drażni, zwłaszcza wieczorem buczenie się nasila gdy scena składa się z dużej ilości jasnych kolorów, np. biały, cholery można dostać do głowy... jest jakiś na to sposób ?? bo nie uśmiecha mi się teraz na święta wysyłać tv na reklamacje a nie ukrywam, że mnie to delikatnie mówiąc denerwuje...

zenek12345 napisał:
Ten serwis to jakaś masakra.
Moje gówno zaczęło buczec, bzyczec po tygodniu.
W poniedziałek zgłosiłem to do tego profi plazma, miał ktoś zadzwonic do mnie z ich serwisu z Gdańska.
Mija tydzień prawie, mimo moich kolejnych telefonów do profi plazma i zapewnień operatora, że zaraz ktoś do mnie zadzwoni, to jednak ciągle cisza....
W dupe se można wsadzic to bzyczące gówno jak i ten pseudo serwis.....
Nawet mi się nie chce tej bzykawki już włączac, jak się wkurze, to przyniose se z powrotem z piwnicy dobry 21 calowy tv....

O tym bzyczeniu (piszczeniu czy buczeniu) było już w tym poście kilkarotnie, kilka stron wcześniej znajdziecie sposób na rozwiązanie problemu.
Swoją drogą to naprawdę jakaś wada fabryczna tych TV...:???:
 
Ostatnia edycja:

zenek12345

New member
W mojej bzykawce, bo zdaje się, że głównym zadaniem tego ustrojstwa jest wściekłe bzyczenie (wyświetlanie obrazu to tylko funkcja uboczna) luzowanie srubek nie pomaga.....a próbowałem już chyba wszystkie luzowac.....
 

Mario1979

New member
zenek12345 napisał:
W mojej bzykawce, bo zdaje się, że głównym zadaniem tego ustrojstwa jest wściekłe bzyczenie (wyświetlanie obrazu to tylko funkcja uboczna) luzowanie srubek nie pomaga.....a próbowałem już chyba wszystkie luzowac.....

No to faktycznie przykra sprawa...
Daj znać jak serwis zareaguje na tą usterkę.
powodzenia!
 

slavOK

New member
daj znać daj bo jak mi to luzowanie śrubek nie pomoże to też będę musiał wysłać na servis po nowym roku...
dziwna sprawa bo rodzice mają pv70 i tam nic nie bzyka...

imho to bzykanie bierze się z cewek, miałem taki przypadek na płycie głównej w kompie, tez cewki piszczały jak dostawały wysokie napięcie, zalałem je klejem na gorąco i sie uspokoiły, no ale nie będę tego robił w nowym tv objętym gwarancją przecież hehe.
 

zenek12345

New member
Serwis gdański na razie mnie zlewa.
Nie chcą do mnie zadzwonić :)
Zaraz znowu uderze do profi plazma, po raz czwarty....
Jak mnie dalej będą zlewać to napisze do jakiegoś szefa w Japonii chyba.....
 

janwojx

New member
No to miałem więcej szczęścia :) Do mnie Impex (Gdańsk) zadzwonił 2h po zgłoszeniu naprawy w profi plazma. Co prawda czekałem na naprawę 15 dni, ale znowu oglądam UPC HD :)
 
Ostatnia edycja:

GTT

New member
gabin napisał:
Stałem się wczoraj posiadaczem 37PV80P. Podłączyłem DVD manta Lord przez HDMI. I dostałem obraz ni to 16:9 ni 4:3 Długość ekranu o.k. ale wązki strasznie. Proporcje mam auto.
Pewnie masz w DVD ustawiony TV jako 4:3. Wejdź do głównego menu Manty i ustaw tam telewizor jako 16:9.
 

alex2006

New member
Th 42 Pv 80pa

Witam.Od 2 miesięcy posiadam tę plazmę i jestem bardzo zadowolony.Wczoraj jednak padło moje stare DVD(Manta) i chcę zakupić coś nowego.Rozważam Panasonic DVD S511-Może ktoś ma takie i może się podzielić wrażeniami jak współpracuje z tym tv?Czy nie ma pronlemu z odczytem DIVIXów i czy obraz dopasowuje się do wielkości ekranu plazmy(nie cierpie czarnych ramek na ekranie)?
 
B

burz

Guest
mr_roba napisał:
Sklep internetowy nando.pl

pozdrawiam

No to skoro dostałeś ten tv to możesz mówić w WIELKIM szczęściu - nando okazał się wielkim przekrętem (podobnie jak firma córka oskarmedia)
 

Apasz

New member
Multiplikacja okien obrazu

W specyfikacji telewizora TH-42PV80 podane jest, że posiada multiplikacje obrazu PAT (niektórzy podają, że PAP).
Czy ktoś wie jak włączyć tą funkcję, w instrukcji nic nie znalazłem :confused:
 

nashaden

New member
alex2006 napisał:
Witam.Od 2 miesięcy posiadam tę plazmę i jestem bardzo zadowolony.Wczoraj jednak padło moje stare DVD(Manta) i chcę zakupić coś nowego.Rozważam Panasonic DVD S511-Może ktoś ma takie i może się podzielić wrażeniami jak współpracuje z tym tv?Czy nie ma pronlemu z odczytem DIVIXów i czy obraz dopasowuje się do wielkości ekranu plazmy(nie cierpie czarnych ramek na ekranie)?
Dwa dni temu moja żonka kupiła mi Panasonic S511 w ramach prezentu urodzinowego. W połączeniu z 37PV80 działa jak na moje oko wyśmienicie. Filmy DVD wyglądają rewelacyjnie. Obejrzałem: Sin City, Blade Runner [editors cut], Underworld, ciągle zmieniając ustawienia, a to skalowania, a to proporcji ekranu, kolorów itp itd. aż znalazłem najbardziej mi odpowiadające. Nie zauważyłem problemów z formatem 16:9. Płyty DVD-R z mp3 odtwarza bez problemu, jakość dźwięku OK. Co do DIVX to puściłem jeden film, który gdzieś mi się udało przypadkiem znaleźć wśród moich płyt: gra, wiadomo, że obraz to nie DVD ale jakość tego filmu jest średnia rónież na kompie. Nie wybierałem DVD pod kątem DIVX bo do niczego mi to nie potrzebne, więc w tej kwestii nie zabieram głosu. VIERA LINK działa bez zarzutu. Pilot wydaje mi się za mały, ale to chyba wina przyzwyczajenia do pilota do plazmy. Estetyka wykonania na 5. Kupiłem w Media-Expert za 311zł.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No nic takiego wielkiego. Masz podzielony ekran na pół - połowa to telegazeta na drugiej masz normalny obraz danego programu.
 

mr_roba

Member
burz napisał:
No to skoro dostałeś ten tv to możesz mówić w WIELKIM szczęściu - nando okazał się wielkim przekrętem (podobnie jak firma córka oskarmedia)

Ja pier... Cały czas myślałem, że to przekręt. Zapłaciłem kartą kredytową, ale cały czas mieli problem z odnotowaniem płatności. Dzwoniłem kilka razy, ale mi tłumaczyli, że dopiero zaczęli współpracę z systemem płatności eCard i dlatego. Znając ten system od podszewki nie dałem za wygraną i skontaktowałem sie z bankiem oraz eCard. Dostałem potwierdzenia rozliczenia transakcji, które wysłałem im mailem. Potem zadzwoniłem i postraszyłem prokuraturą i policją. Za dwa dni TV przyszedł do mnie więc jestem zadowolony. Moje wątpliwości się rozwiały i myślałem, że rzeczywiście miieli problemy z rozliczeniami, dlatego nikogo nie ostrzegałem.
 

POZORY

New member
TH 42 Pv 80 vs kino domowe SC-PT 465

Koledzy.Bardzo proszę o radę-czy ten model kina domowego dobrze się ,, skomponuje,, z moim PV 80? Dziękuję za wszystkie opinie i sugestie.
 
Do góry