Panasonic seria PV80 i PV8

Arly

New member
Witam!
Panowie byc moze bylo na forum, szukalem ale nie znalazlem. Chodzi mi o podanie wymiarow kartonu do Panasa 50 PV8.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 

fibix

New member
Witam wszystkich

Widzę, że nikt chyba nie ma kartonów od telewizorków. Podaję wymiary kartonu od 42PV80PA :
długość - 114 cm
wysokość - 80 cm
szerokość - 33 cm


Wczoraj dojechal. Zakup w Electro.pl poprostu rewelacja dosłownie 2 dni, a jechał prawie przez cały kraj.
A tak na gorąco, to sprzęcik narazie spełnił moje oczekiwania tylko mam euro tandetne i obraz jest jakby to ująć .......:hmm:.... marny. Na lepszym kablu od kolegi sprawdziłem i jest o niebo lepiej, czyli kabel (Polsat Cyfrowy, Echostar 616), większych problemów narazie nie zauważyłem.
DVD super przez component,przez euro nie sprawdzałem. Divx-y również super, w zasadzie nie zauważyłem znaczącej różnicy pomiędzy DVD.
Następne spostrzeżenia opiszę później jak się mu trochę przyjrzę lepiej.

Pozdrawiam

Ps. Sorry, nie zauważyłem że chodzi o 50". upssss
 

Manwe

New member
Podziękowania

Od wczoraj cieszę się ze swojego PV80 i powiem jedno. Dzięki za poradę bo gdybym jednak ponownie wziął LG to dużo bym stracił. Jakość zupełnie inna no i wygląd lepszy (chociaż to subiektywne odczucie) mam jednak jeszcze jedno pytanie. Czy w PV80 można włączyć za pomocą pilota taki zwykły zegarek ukazujący się na ekranie... wiem że w zasadzie większość TV ma coś takiego jednak nawet w instrukcji tego nie widzę a w sumie korzystałem z tego w starym TV więc przyzwyczajenie pozostało ;)
 

daweed

New member
na liczniku mam przeszło 1000h i pojawił się pierwszy problem? otoż kiedy przerwe oglądanie telewizji klikając na AV i wyświetli się czarny ekran, w prawym górnym rogu widać migające na niebiesko i czerwono pojedyncze piksele, poza tym obszarem cały ekran jest ok.
Orientuje się ktoś, co jest grane?
 

xentim

New member
Witam,

Jedno pytanie odnosnie PV80. Chodzi o wyswietlanie na ekranie informacji o aktywnym zlaczu, rozdzielczosci, formacie obrazu, np "1080p, HDMI, szeroki".

Np jak uzywam PS3, tryb rozdzielczosci jest czesty przelaczany w pewnych sytuacjach, za kazdy razem tv pokazuje na kilka sekund info, jaki jest aktualny tryb. To szalenie wkurza.

Czy mozna wylaczyac pokazywanie tego info w PV80?

Xentim
 

zaryl

New member
Witam!

Odebrałem wczoraj swój TH-42PV80 (przy okazji polecam sklep zadowolenie.pl) i pierwsze wrazenia ...mieszane. TV podłączyłem narazie tylko do dachowej anteny (bo narazie tylko taka mam :( ). Najbardziej co mnie zastanawia to "dziwny" obraz przy zblizeniach np twarzy (jak był kiepsko obrabiany komputerowo, "faluje" skóra :( przy ruchach).
Moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje?
Czy to tak ma być, czy może to wina tej "dachówki"
(choc nie mam innych zakłoceń, szumów itp.)?


Pozdrawiam
zaryl
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Jest to wynik działania któregoś z tych "polepszaczy" obrazu. Nie pamiętam jednak czy P-NR czy 3D-COMB.
Poeksperymentuj ze zmianą różnych opcji w menu :)

Pozdrowienia!
 

ptysiu18

New member
Panasonic Th-37pv80

Witam szanownych kolegów
Zakupiłem telewizorek marki PANASONIC TH-37PV80 lecz przysłali mi
PANASONIC TH-37PV80PA zastanawia mnie ta końcówka PA i mam pytanie do znawców tematu czy nie wcisneli mi jakiegoś badziewia swoją drogą telewizorek odbiera świetnie
Pozdrawiam wszystkich ptysiu18
 

jarosie

New member
Th-37pv80p - Th-37pv80pa

Witam,
Mam ten sam problem co Ptysiu18. Czy jest jakaś różnica pomiędzy plazmą Panasonic TH-37PV80P a TH-37PV80PA czy to tylko kwestia oznaczeń seryjnych?
Czekam na info, dzięki
 
Ostatnia edycja:

ptysiu18

New member
marciniozo napisał:
Z tego co się orientuje to nie ma różnicy. / info zasięgnięte zresztą z tego forum/
I o taką odpowiedź mi chodziło . A kierowanie na wyszukiwarkę to stary sposób nabijania postow, mam 48lat i nie bardzo chce mi sie szukać a zresztą myślałem że forum polega na tym że się zadaje pytanie jeżeli ktoś zna odpowiedź to odpisuje.
 

darcun

New member
Bez reklam
Ptysiu18-Jesteś młodym człowiekiem.Prawdę napisałeś,że nie chcę Ci się szukać na forum.
Myślę,że nie chodzi tu o nabijanie postów,tylko o wyeliminowanie lenistwa.:hmm:
 

bobik007

New member
Bez reklam
forum jest po to żeby pytać, ale fajnie najpierw dać trochę od siebie i poszukać samemu, bo jakby każdy pytał o to samo co 10minut niezła masakra by się tutaj zrobiła.chodzi o to przede wszystkim, że gdyby nie powtarzające się pytania temat nie miałby tylu stron, a nowe osoby chcące go przeczytać nie musiałyby przedzierać się przez setki postów, pozdr
 

jerk01

New member
tuner DVB-T

Mam jeszcze pytanie: czy ktoś się orientował czy można w 80PV zamontować tuner cyfrowy taki jaki jest w 80PX i jaki byłby jego koszt. Z tego co wiem jest testowany sygnał tv cyfrowej w paru nadajnikach w PL i bez tego tunera nie jest możliwy odbiór nadawanych programów
 

Czarus_k

New member
Tuner DVB-T

Witam.
Koszt zamontowania takiego tunera - o ile jest to możliwe, byłby pewnie wyższy niż cena oddzielnego tunera DVB-T. Pojawiły się już takie na allegro.

Jeżeli chodzi o oznaczenia PV80P, PV80PA to ja mam PA i mam błyszczącą ramkę wokół matrycy. Może więc PV80P mam matową?
 

marxxx

New member
Od 2 dni posiadam TH-42PV80PA i mam go podłączony do dreamboxa DM500 poprzez kabel EURO, na wyjściu z drima mam ustawiony sygnał na 16:9 i RGB ale niestety obraz wydaje mi się mało ostry, kolory plakatowe, twarze "gliniane", obraz taki jakby rozmazany.

Podłączyłem na chwile zwykłą antene pokojową i o dziwo obraz w trybie tv jest ostrzejszy, twarze naturalne, tylko drobne zakłócenia z anteny- słaby sygnał.
Dodam tylko żę sygnał z komputera w rozdzielczości zgodnej z max rozdz. TV jest bardzo dobry.

Teraz proszę o pomoc doświadczonych posiadaczy tego TV i może też dm500 o pomoc w ustawieniach,a może to wina tylko podłączenia po EURO, HDMI niestety DM500 nie posiada, a może to funkcja wygładzania krawędzi?

Prosze o sugestie.
 
Do góry