Panasonic seria PV80 i PV8

ArtS007

New member
Bez reklam
@Aneks, oczywiście że tak.

Spróbuję przez weekend przygotować fanom Panasonika płytę DVD ze statycznym białym obrazem. Myślę, że jej obraz zajmie góra kilka megabajtów, więc łatwo byłoby ją ściągnąć.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

candyboy

New member
Pojawił się nam nowy kanał z logiem wypalającym plazmy - TVP HD.

Tak po cichu liczyłem że może tym razem telewizja publiczna zrezygnuje z takich "wypalaczy" i zastosuje logo w stylu DHD.Jednak nie bo i po co?Tworząc kanał HD logicznym jest że kieruje się go głównie do posiadaczy telewizorów wykonanych w "nowych technologiach" więc warto by zadbać o ich tv a nie dawać logo które zabija plazmy.

Nie ma to jak stare dobre "made in poland" :(
 

kloss_tc

New member
teraz chyba większość aparatów cyforwych ma możliwość wyświetlania fotek na tv - wgrywamy na kartę pamięci fotkę w postaci białej planszy i wyświetlamy :)

jak chciałem w sklepie sprawdzić tv - a nie mieli plansz testowych, wziąłem swój aparat z przygotowanymi planszami i skorzystałem :)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Dokładnie, po co jeszcze katować dvd przez kilka godzin odtwarzaniem białego tła, nawet na pałzie, jak pv 80 obsługuje karty ;)
Ogólnie to się dziwe, co wy robicie, że macie te powidoki? Ja oglądam tv normalnie, docieranie skończyłem po 200h i oglądam po kilka godzin tvn 24 i nic, choć najwięcej ostatnio chyba comedy central i też czysto, ostatno rzadko - bo nie ma nic ciekawego - tvn turbo i luzik, a niektórzy już po kilku godzinach coś mają, ja jedyny powidok miałem jak na początku przez 2h ustawiałem i stroiłem sobie kanały, to coś tam przez pół godziny zostało i tyle, ale to były wogóle pierwsze godziny użytkowania tv.
 

muniek66

New member
Sansei6 napisał:
Dokładnie, po co jeszcze katować dvd przez kilka godzin odtwarzaniem białego tła, nawet na pałzie, jak pv 80 obsługuje karty ;)
Ogólnie to się dziwe, co wy robicie, że macie te powidoki? Ja oglądam tv normalnie, docieranie skończyłem po 200h i oglądam po kilka godzin tvn 24 i nic, choć najwięcej ostatnio chyba comedy central i też czysto, ostatno rzadko - bo nie ma nic ciekawego - tvn turbo i luzik, a niektórzy już po kilku godzinach coś mają, ja jedyny powidok miałem jak na początku przez 2h ustawiałem i stroiłem sobie kanały, to coś tam przez pół godziny zostało i tyle, ale to były wogóle pierwsze godziny użytkowania tv.

Albo się źle wpatrujesz, albo wydarzył Ci się model;)
 

VoodoGT

New member
Pytanie do posiadaczy N-ki

Czy nawaszych TV logo TVP HD, a szczególnie jego dolna krawędź drga? Niby TV ma 100 Hz i nie powinno występować takie zjawisko, a jednak wyraźnie widać że obraz drga czy jest niestabilny. Będę wdzięczny za info w tym temacie.
 

Graga

New member
Jaki wieszak do TH-37pv80?

Bardzo proszę o pomoc w wyborze wieszaka do TH-37PV80. Ten polecany przez Panasonic jest bardzo drogi. Panasonic Polska odpowiedział mi na pytanie, że ich TV nie jest zgodne ze standardem VESA :(, co zrobic? I czy to prawda, czy po prostu chwyt reklamowy?
Na czym Wy go powiesiliście?

Z góry dziękuję za odpowiedź;)
 

Patrycjusz

New member
szanowny kolego Graga :)
u góry masz cosik takiego jak PRZESZUKAJ TEN WĄTEK
wpisz tam WIESZAK, i po kłopocie.

pzdr i miłej lektury oraz właściwego wyboru
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Wczoraj z ciekawości wyłączyłem ampli i posłuchałem sobie wbudowanych głośników - TRAGEDIA. Jeśli stać Was na plazmę, nie katujcie się tym, kupcie przyzwoite nagłośnienie.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
To prawda. Nie ma co ukrywać dźwięk z wbudowanych głośników nadaje się co najwyżej do słuchania wiadomości lub "Mody na sukces".

ArtS :)
 

komanch

Member
Chciałem jeszcze zapytać o automatyczne działanie funkcji ZOOM, oglądam sobie właśnie rozpoczęcie igrzysk na TVP1 (tuner z cyfry+ mam ustawiony na 16/9)) i co chwilę przełącza mi się obraz większy/mniejszy.
Jak to zlikwidować?
 

Holt_

New member
Bez reklam
Graga napisał:
Bardzo proszę o pomoc w wyborze wieszaka do TH-37PV80. Ten polecany przez Panasonic jest bardzo drogi. Panasonic Polska odpowiedział mi na pytanie, że ich TV nie jest zgodne ze standardem VESA :(, co zrobic? I czy to prawda, czy po prostu chwyt reklamowy?
Na czym Wy go powiesiliście?

Z góry dziękuję za odpowiedź;)


jakoś mi się nie chce wierzyć. Obejrzyj TV, obejrzyj otworki z tyłu TV i zmierz sobie odległości pomiędzy nimi. Będziesz wtedy znał standard VESA....
a wieszak polecam np taki:
http://www.techlink.pl/index.php?theme=cennik&task=print_product&product_id=1967
 

Arecki23

New member
ArtS007 napisał:
To prawda. Nie ma co ukrywać dźwięk z wbudowanych głośników nadaje się co najwyżej do słuchania wiadomości lub "Mody na sukces".

ArtS :)

Fakt, na pewno nie nadawają się do oglądania filmów np. z dvd i słuchania muzyki z kanałow muzycznych. A co polecicie oprócz zakupu zestawu amplituner + głośniki, jakaś alternatywa istnieje? Np. jakieś głośniczki do podłączenia do telewizora do 200 zł? Coś w stylu Creative lub Logitech z subwooferem? Istnieje taka możliwość?
 
Do góry