Panasonic seria PV80 i PV8

J

Judash

Guest
sanchopan napisał:
Też mi podejście... - i dlatego właśnie auta nie mają takiego "menu serwisowego".:p
Z drugiej strony - 99% ludzi kupujących takie "zużyte" auta nie wie o tym, bo auto jest "doprowadzone do porządku".
Z jeszcze jednej strony - lepsze takie auto ze "spoconą d.pą" niż używka z "małym" albo małym przebiegiem.:)

P.S. A kupowałeś kiedyś w ogóle jakieś nowe auto więcej niż 1 sztukę, znasz to z autopsji czy tylko... tak sobie piszesz? I co jest "nie tak" z takim "dotykanym" autem?
A to że "stado robotników" dotykało go wcześniej, to nie przeszkadza...?

Nie kupilem nowego auta, bo mnie na nie nie stac ;).Taki tylko podalem przyklad, bo wg mnie, auto juz zostalo uzyte i to ile razy!? A co "nie tak" z TV ktory byl 20 razy wlaczony lub inny wogole nie byl wlaczony ;)? To, ze robotnicy je ruszaja nie przeszkadza, tak samo jak to, ze TV tez robotnicy dotykali ;).
 

szpila9

New member
tak! a później wstaw do piwnicy zalej winnym ocetm i tak trzymaj przez kolejne 564godziny 33 minuty i 34 sekundy!

dotrze się!

nie słuchaj tych bredni, to nie silnik! może faktycznie na początku włącz tego Panasa na 50% ustawień - miesiąc max, a później już jak chcesz, no chyba że zamierzasz go użytkować 100.000godzin to wtedy przepis z piwnicą!:krol: :krol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zrób tak jak podaje Ci wszechwiedzący - szpila9 , Tylko pózniej nie mniej pretensji . Nad powidokami siedzielismy kilka lat.
Decyzja należy do Ciebie.
Zmniejszenie do połowy parametrów - sięgnij do setek a może tysiący wpisów przy poprzednich generacjach plazm - sam się przekonasz , że zmniejszenie nikomu nie pomogło .
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=229335#post229335

 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Szpila, sam sobie zaprzeczasz. "Bzdura", piszesz, a następnie doradzasz jednak ustawienia poniżej 50%.

Bardzo proszę, aby nie traktować tej sprawy w ten sposób. Nikt nie twierdzi, że docieranie ma większy sens, ale należy mieć na względzie przypadlość plazm, czyli pewną podatność na powidoki. Dlatego nie należy do tego podchodzić kategorycznie. Uważam za rozsądne podocieranie ekranu na początku. Jeśli ktoś nie chce tego robić, nie będę z tego powodu rozpaczał. Jego sprawa. Ale absolutne lekceważenie tego problemu jest moim zdaniem nieuczciwe.

Jeszcze miesiąc temu zdecydowana większość uczestników forum miała duże wątpiwości co do sensowności docierania. Przecież technologia nie stoi w miejscu, padały argumenty. No coż. Rzeczywistość jest bardziej okrutna. Każde rozwiązanie posiada jakieś wady. Te wady są stopniowo eliminowane na etapie prowadzonych badań. Ale nie sądzę, aby technologia plazmowa została ostatecznie i niepodwazalnie uwolniona od przypadłości powidoków. Pamiętajmy, że podobną cechą (choć w dużo mniejszym stopniu) charakteryzują się poczciwe kineskopowce. A przecież rozwój tej technologii, to już jakieś 80 lat. A przecież i tam i tu jest stosowana ta sama powłoka luminescencyjna.

ArtS :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Popatrzcie, co znaczy moda. Jeszcze niedawno wszystko było srebrne. I wszystkim (no prawie wszystkim) się podobało. A teraz mamy modę na czarne i zrebrne się już nie podoba. :)

Ja jestem zwolennikiem czarnego. Widać kurz, ale jest bardziej elegancko.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Ale mi się kurz przez "sz" napisał (już poprawiłem). :confused:

Rzeczywiście, jak nie było wyboru, to nie było. Na szczęście zmieniłem telewizor już po przejściu srebrnej zarazy. Ma jednak srebrny element na dolnej krawędzi obudowy. Ale to się da przeboleć.

ArtS :)
 

sanchopan

Banned
Ja też (teraz) mam jeden srebrny element u dołu obudowy - siakiś napis "Pioneer" :mrgreen:
Ale nowe Panasonic-i czarne ze srebrnym pasem u dołu też są dużo ładniejsze niż np. stara linia pv60;)
 

sanchopan

Banned
A jakie to ma znaczenie - najważniejsze nie ulegać bezkrytycznie i bezmyślnie modzie? Potem widuję takie "panienki" 90 kg żywej wagi i do tego miniówa i brzuch na widoku, bo "przecież jest taka moda".:hmm: :twisted:
 

zakki

New member
tez w tym tygodniu przymierzam sie do kupna pv80 w MM jest za 4200 w szczecinie a w sieci euro promocja za 3999 i raty 20x0% ,w internecie mozna juz kupic od 2700 ale jak na raty to dluzej trwa bo trzeba umowy pozawierac powysylac itp.
 

darcun

New member
Bez reklam
Moda obowiązuje wtedy,kiedy jest możliwy wybór(czyt.podaż).
Myślę,że kilkadziesiąt lat wstecz wybór był bardzo mały.Kupywało się to co "rzucili" na rynek.:(
 

darcun

New member
Bez reklam
Należy poczekać,aż temperatura w pomieszczeniu znacznie się obniży,gdyż używanie odbiornika w takich temperaturach może grozić awarią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

motobartcompany

New member
w Końcu kupiłem 42PV80. No i jestem lekko załamany. Żona znowu na mnie wściekła wykrzyczała "znowu się zaczęło"

TV zamawiany na odległość. Karton stan idealny. Całość widać ze nigdy nie rozpakowywana.

Pierwsze uruchomienie i od razu włączyłem menu serwisowe (- i 3 razy zero na pilocie)

na liczniku 0.0000 przebiegu ale 22 uruchomienia.
Co ciekawe licznik nie pracuje! TV już działa ponad godzine i dalej jest zero....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d885101422e80e3b.html


Kolejna bardzo dołująca mnie rzecz to żle spasowana tylna blacha.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2116c23c98d68e2.html

Co do obrazu to wydaje mi się że jest lepsza płynność i czerń . Wyrazistość i ostrość obrazu o oczko wyżej niż mój PV700. Tylko ta jakość wykonania... czy to ja mam tylko takiego pecha?

Zaraz robię zwrot towaru, bo to tak jak bym kupił samochód i miał źle spasowaną tapicerke.
 

zakki

New member
uuuu...tak mowicie ze lepiej nie uzywac plazmy w takiej temperaturze,jak juz mowilem mieszkam na poddaszu a teraz sa takie upaly wiec strasznie goraco, od dzisiaj maja w euro raty 30x0% i promocje PY w cenie PV czyli 3999zł
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
motobartcompany napisał:
Co ciekawe licznik nie pracuje! TV już działa ponad godzine i dalej jest zero....
A co się dzieje jeśli wyłączysz tv i po chwili włączysz go ponownie - nadal licznik pokazuje 0?

Odnośnie blachy nie wypowiadam się, bo ja sam pewnie nawet bym nie zwrócił uwagi na takie spasowanie.
 

wader11

New member
zakki naprawdę mało urządzeń jest dostosowanych do pracy w wysokich temperaturach. Wynika to z prostej przyczyny - trudności z oddawaniem ciepła a więc większe radiatory , wiatraki itd. Jak mieszkasz na poddaszu to proponuje zakup wentylatora . Sam mam mieszaknie 2 poziomowe i na poddaszu zainstalowanie wiatraka naprawde pomogło . Poza tym zasłaniam okna dachowe roletami i naprawde nie mam wiecej niz 26 stopni w dzien. Wieczorami uchylam okno i ladnie sie wychładza :) . Używam plazmy 42PV80 , kompa , tuner sat, laptop i jeszcze nic się nie zepsuło.
Pozdrawiam

ps. A jak masz więcej kasy to może klimatyzator - od 1000 w górę ;).
 
Do góry