Panasonic seria PV80 i PV8

skot200

New member
no to jesli chodzi o pilota to mam pokój 6,5 na 5 m. i prawie nie ma miejsca gdzie by nie działał obojetnie w która strone nawet moge stac pomiedzy TV odwrócony tyłem i pilot działa a tv to TH42PV8P
 

Sansei6

Member
Bez reklam
otan nie mówię, ze działa z kazdej pozycji pilot, tylko chodzi mi że nie jest aż tak źle jak to niektórzy opisują ;)

Co do tego przezucania między kanałami z opuźnieniem, to normalka przytym rodzaju wybierania dwunumerowych kanałów ( błogosławieństwo dla moich rodziców, no i ogólnie starszych osób co tak szybko nie wybierają numerów) wpisuj np 07 czy 03 i przerzuci błyskawicznie, no nie ;)
 

adam555

New member
A zaprogramujcie sobie częsciej uczęszczane programy pod 11, 22, 33 itp i potem krótkim nerwowym dwuklikiem będzie natychmiastowo :mrgreen: .
 

otan

New member
Bez reklam
Sansei6 napisał:
otan nie mówię, ze działa z kazdej pozycji pilot, tylko chodzi mi że nie jest aż tak źle jak to niektórzy opisują ;)

Co do tego przezucania między kanałami z opuźnieniem, to normalka przytym rodzaju wybierania dwunumerowych kanałów ( błogosławieństwo dla moich rodziców, no i ogólnie starszych osób co tak szybko nie wybierają numerów) wpisuj np 07 czy 03 i przerzuci błyskawicznie, no nie ;)

Uśmiałem się do łez Twoim wywodem w sprawie j.w. :D Masz poczucie humoru.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
otan staram się jak mogę ;) cieszę się, że sie podobało ;)
Ale jak z tymi kombinacjami to działa szybciej co ?
 

godles83

New member
Witam,zamierzam kupić plazme 42 cale.Czy ktoś może powiedzieć który model jest lepszy i bardziej funkcjonalny ?PanasonicTH-42PX80 czy TH-42PV80. Moim zdaniem najlepsze obecnie telewizorki(Cena/jakość) Obydwa kosztuja w granicach 3,5 tyś i tyle mniej wiecej moge zapłacic.Chyba że polecacie coś innego za ok.3,5 tyś.?Głownie mecze oglądam i filmydvd,dvix,cyfra. Wiem że temat pewnie byl już poruszany ale zalerzy na czasie mi bardzo,bo jak tu życ normalnie bez meczy?Nie da sie.
 

ulysse

New member
Jeśli zależy Ci na czasie to czym prędzej przeczytaj ostatnie ~20 stron i będziesz znał odpowiedz na swoje pytanie. Ludzie ile razy można to samo przerabiać ?:hmm:
 

godles83

New member
Tak,ale przeczytać o kilku modelach po 20 stron to sie zejdze troszke czasu,chodzi o 2-3 słowa,warto-niewarto.Nie mówie że mi już na jutro potrzebne ale człowiek ma tyle obowiązków,taki ten świat pędzący.
Do lektury czas.

ArtS007 napisał:
Uwierz, bez meczów da się żyć. :)

ArtS :)

Jeszcze niewiem jak to jest,ale niewyobrażam sobie Finału Ligi Mistrzów bez telewizorka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patrycjusz

New member
godles83, twoje pytanie powtarza się tylko w tym wątku chyba z 10 razy, więc weź sobie do serca uwagę ulysse. Naprawdę nie ma potrzeby pisać o tym samym kolejny raz. Ostatecznie jeżeli chcesz szybciej to masz opcję- PRZESZUKAJ TEN WĄTEK, i tam wpisz PX80 i PV80, i po sprawie (mam nadzieję).
Pozdrawiam i miłej lektury
 

jaroslawp

New member
godles83 napisał:
Jeszcze niewiem jak to jest,...
Jest super. Nie oglądasz żadnych meczów i jest ok. Zero nerwów, stresów itp. W tym czasie np. czytasz interesującą książkę.
Ostatni (cały) mecz oglądałem w 1982 (finał Mundialu w Hiszpani).
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Pewnie, że bez meczy się da żyć i to jak, mnie tak wkurza ta piłka, że jej jest tak pełno, nienawidzę jej i wcale się nie cieszę z nadchodzących imprez....
Ja nie mogę, żyć bez Formuły 1 ;)
 

krzyno

New member
Sansei6 - a mnie to wkurza, że inni są wkurzeni i wkurzajaą innych, bo sami są wkurzeni :D (żarcik) ;)
Ja osobiście wolę szachy, ale bardzo mało jest transmisji :( :grin:
A tak na serio od czasu do czasu lubie partyjkę z bratem dokonać.
Bądźcie pozdrowieni kibice różnych dyscyplin :)
 

sosna

New member
Panowie, panowie, panowie...:mrgreen:
Czy to wątek "Moje hobby" ?? Piszcie na temat, innych strofujemy za powtarzające się pytania (słusznie) a sami o pierdołach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Ryszards68

New member
Sansei6 napisał:
Ja nie mogę, żyć bez Formuły 1 ;)

Poczekajmy jeszcze kilka dni: mam nadzieje, że Kubica „im” pokaże!:)
Ale wracajmy do Panasa – na pytanie czy warto kupić PV80 odpowiadam – WARTO! Ostatnio zmagałem się z osobą, która z pewnym niedowierzaniem podchodzi do tej technologii (biedaczka błądzi, powtarza zasłyszane stereotypy, bredzi o wypaleniach itd.:confused: ) i stwierdziłem, że szkoda nerwów – niech każdy kupuje to co chce (widać jest taki „trynd” na LCD). Cóż, później po zakupie będą żałowali, ich sprawa. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Sansei6

Member
Bez reklam
Ryszards68 w F1 jest nie tylko Kubica, oglądałem ją i byłem jej oddany na długo zanim on trafił do F1 i nawet kiedy nie marzyło się nawet o Polaku w F1 ;)


Hmm a z kąd ta osoba barała swą "wiedzę" ? :roll: Cóż już nie jeden się poparzył na LCD, ale zależy do czego jeszcze będzie wykorzystywać, no i jak się poparzy i szybko zorientuje w swym błędzie czy będzie umiał to odratować ;) Niech weźmie prezentację ;)
 

shudokan

New member
czesc
uf przebrnalem przez wszystkie posty. Fajna lektura do strony 25 to jescze telewizora nie bylo :D
No ale do sedna
Zakup telewizora 42". Dylemat Samsung PS-42Q91H czy PANASONIC TH-42PV80
Ten pierwszy tanszy natomiast wersja dwa "nowa generacja"
Wiem ze kilka razy pojawilo sie zestawienie tych TV ale moze cos od tego czasu sie zmienilo.
Dzis widzialem u mnie w sklepie (cena wyzsza niz w internetowym o 450zl) PV80. Byl wprawdzie wylaczony ale rzucilo sie w oko, ze matryca nie jest czarna jak w Samsungach (nie widzialem na zywo tej z Q).
Jak znajde chwile to poprosze o podlaczenie. Widzialem tez jakis starszy model Panasa 42" ale obraz z bliska to porazka z dala ok (jak w opisach na grupie).
Bardzo prosze o pomoc tych co mieli do czynienia z wyzej wymienionymi TV
- PiP posiada tylko samsung ale taki "okrojony" (z roznych zrodel- brak 2 glowicy)?
-gdzie lepsza czern?
-dzwiek to porazka i tu i tu?
-który nada sie lepiej do ogladania pilki noznej?
-gdzie krotszy czas przelanczania programow (pewnie i tak w przypadku satki zalezne od tunera)?
-jak ma sie sprawa autoglosnosci przy przelanczaniu programow?
-to co zostaje na ekranie uzytkownicy Q wymiataja pozostawiajac ekran na 10-15 minut bialy czy cos zostaj na PV (tylko szczerze)?
-serwis Sama to podobno porazka czy Panas bezproblemowo "zawita do domu"
-lepszy obraz przy slabym sygnale z satki bedzie na?
-czy rzeczywiscie Green Ghosting to przegrana PV?
-jak ma sie czas zywotnosci panelu Sama do 100000 Panasa (jesli sie nie pomylilem)?
-o co zapomniale zapytac :D ?

Widze, ze juz ktos kupowal w digitalo prosze o opinie jesli ktos mial zle doswiadczenie z ta firma.

Pytania z innej beczki
-jak wyeliminowac problem z slabym dzwiekiem (amplituner, kino domowe)?
-jaKI tuner z HD (najlepiej by:eek:braz z SD nie ustepowal temu z 1530, cichy jesli z dyskiem, szybko przelanczal sie pomiedzy programami, edukacyjny, obslugiwal DiSEqC, wspolpracowal z splitterem na pic, no i cena w okolicach 1300zeta)
Z gory dzieki za wszelaka pomoc
Bogdan
 

PWK

New member
Chyba najlepiej byś zrobił zamawiając prezentację w domu obu modeli, przy takim zakupie koszt będzie raczej do przełknięcia, a rozwieje wiele wątpliwości.

Z samsungiem do czynienia nie miałem, ale w panasonikach:

shudokan napisał:
-gdzie lepsza czern?
Nie wiem gdzie lepsza, ale w panasie jest czarna ;)

shudokan napisał:
-dzwiek to porazka i tu i tu?
Według mnie dzwięk jest ok.

shudokan napisał:
-to co zostaje na ekranie uzytkownicy Q wymiataja pozostawiajac ekran na 10-15 minut bialy czy cos zostaj na PV (tylko szczerze)?
U mnie jak na razie nic nie zostaje, wszystko jest ok po około 200h przebiegu. Wiadomo, że jak zostawisz TV włączony przez tydzień na jednym kanale to nadawca z wdzięczności "przylepi" Ci swoje logo na stałe do ekranu, ale skacząc co jakiś czas po kanałach raczej nic takiego Cię nie spotka.

shudokan napisał:
-czy rzeczywiscie Green Ghosting to przegrana PV?
Ja tak nie uważam, bo nic takiego u siebie nie widzę. Nie ma tu chyba żadnej reguły, nawet jak niektóre modele mają większą tendencję do GG, to w dużej mierze zależy to od oka użytkownika.
 
Do góry