Panasonic seria PV80 i PV8

numi42

New member
Wczoraj porównałem w MM modele PV70 i PV80,sam ustawilem parametry obrazu w menu,w obu telewizorach.Podłączene były do sygnału 1080i,oraz zwykłej anteny.PV80 to już inna bajka,obraz lepszy zwłaszcza na sd pod każdym względem-wyrazistość,nasycenie i gama kolorów,czerń,głebia.
 

Patrycjusz

New member
sorry, ale materiał porównawczy w podanych linkach, śmieszy mnie i prowadzi tylko do kolejnej dyskusji na temat wyższości plasmy nad lcd lub na odwrót :)

a jeśli idzie o pokazanego narciarza, to oglądałem podobne scenki na już leciwym sharpie xd1 i nie widziałem takich przypadłości jakie pokazuje materiał panasonica

pozdro, miłej niedzieli
 
Ostatnia edycja:

facet

Member
Bez reklam
Chyba się zgodzę.
Kąty oglądalności LCD w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż to pokazano w załączonym linku.
 

pink25

New member
Od wczoraj 42PV80 wisi na scianie.
wrazenie bdb. Obraz bdb a sygnał mam kablówke aster i to jeszcze bardzo słaba. Na crt miałem lekkie zakłócenia , śniezenie. Na plazmie widac ten efekt w mniejszym stopniu !.
Mam pytanie o podłczenie PC-ta do PV80.
Zrobiłem 2 próby z podlaczeniem Pc > plazma
1) PC DVI > plazma HDMI 1.
Uzyskalem tylko 2 roszielczości i obraz w nich idealny 640x480 oraz 720x480. 800x600 juz nie dało rady bo obraz nieby sie pojawił ale strasznie brzydki. Całkowiecie przekłamane kolory, jakies latające pasy itd... Przy jeszcze wyzszych rozdzielczościach było podobnie !. Czy ktos uzyskał wyzsze rozdzielczości po hdmi z pc'ta ????. Moze to wina mojego kabla DVD>hdmi. Kupiłem taki noname za 50 zł 5 m...
2) PC DSUB> plazma DSUB. Tu uzyskałem juz wyzsze rozdzielczości i obraz całkiem ładny lecz juz nie taka zyleta jak w uzyskanych rozdzielczościach jak po hdmi.

Co moze byc przyczyna kleski w 1 punkcie ?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Czy ta plazma ma 100hz? NA stronie panasonica nic o tym nie pisza ale kumpel mówił ze widział ten tv MM i ponoc jest naklejka 100hz
 

jarmiel

New member
Wieszak i dostęp do gniazd

Witam,
mam pytanie do tych, którzy mają plazmy PV80 powieszone na ścianie:
jak w praktyce wygląda w takiej sytuacji dostęp do gniazd tyłu
telewizora ?

Czy jest realne podłączenie tam czegoś bez zdejmowania telewizora z wieszaka?

Zastanawia mnie to tym bardziej, że czekam na 50PV80 co oznacza już
nie 25kg ale raczej 45kg i obawiam się, że do każdej opracji z kabelkiami
będę musiał kogoś angażować.

pozdrawiam
 

sosna

New member
Tomek Koko napisał:
Czy ta plazma ma 100hz?
Ma 100Hz na 100%. Sam widziałem te naklejkę:mrgreen:

jarmiel Odnośnie dostępu do wejść od tyłu, myślę że jesli by powiesić pv80 na wieszaku z regulacją +/- 15 stopni, to może sie od spodu da wlożyć jakieś kabelki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry