Panasonic seria PV80 i PV8

facet

Member
Bez reklam
Czy oprócz matrycy są jeszcze jakieś znaczące różnice między PV8 a PV80 :confused:
 
Ostatnia edycja:

sosna

New member
xarlith napisał:
Moje pytanie także aktualne. Coś z czasem na forum się pokręciło, ale teraz wszystko już wróciło do normy :)

Jak wyżej, PV700 to panel G10 jak w PV70, a PV80 panel G11 i dużo obiecujących pogłosek. Nie wim tylko czy PV700 czy PY miały lepsze powłoki antyrefleksyjne, ale PV80 również ma teraz jakąś nową powłokę... jaką test Kiki'iego wykaże :eek:k:
 

figmenta

New member
Zakup grupowy - Warszawa

Witam,
jesli ktos jest:
1. zainteresowany kupnem 42PV80 i mieszka w Wawie
2. pasuje mu cena 3560 zl za sztuke
3. ma czas w sobote na wycieczke 200 km w jedna strone

Jesli na te 3 pytania odpowiedz brzmi TAK to prosze o prywatna informacje.

I juz tradycyjnie, ktos widzial test Kikiego?;-)

pozdrawiam
 

sosna

New member
facet napisał:
Czy oprócz matrycy są jeszcze jakieś znaczące różnice między PV8 a PV80 :confused:

W sumie najwaniejsza przecież różnica to właśnie panel G10 a G11, lepszy kontrast, czerń i biel, gradacja koloró i zdaje się że powłoka antyrefleksyjna.
Po za tym PV8 nie ma wejścia PC, 2 HDMI (3 w pv80). W poprzedniej serii pv7 od pv70 różnił także układ obróbki obrazu jeśli się nie mylę. Tu może być podobnie, ale to spekulacje...

Jest TEST. Mam cynk od kolegi klubowicza.

Edit:
Test wykazuje przewagę (niewielką:p) Kuro i tylko Kuro, ale co podkreśla Kiki , różnica w cenie... Reszta prawie powalająca :-D

Dobrze że już za chwilę będę go miał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

figmenta

New member
Test

Jest test, jeszcze bez SD, ale jest i... jedyna moja konkluzja to niesamowicie dobry stosunek ceny do jakosci, nic tylko kupowac;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
japońskie kanapki.
Halo , halo czy nie wiecie kto przed chwilą zostawił kanapki ?
Tak się nie robi gdy człowiek jest głodny po całym dniu pracy.
A to tak jaby najlepszy kucharz przygotował je właśnie dla Was.
Czujcie sie dziś zaproszeni :cool:
4931991d351781d8med.jpg



prezentacja pomidorów i ich odzwierciedlenia zatkała nas na chwilę. Wydawało się głodni po ciężkim dniu pracy możemy sięgnać ręką i pokroić je na kanapki. wow
54fecf168a718442med.jpg


następne ujęcie i znów osłupienie - pomarańcze zapachniały w całym sklepie. Może dlatego że odzwierciedlenie było niesamowicie naturalne. Jedynie LCD Loewe podawało tak czystą strukturę jakości i kolorów.
506e7a8cc16c7b5dmed.jpg


całość części HD:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=178339#post178339
 

pawoj

New member
Kiki,

Czy możesz więcej szczegółów w jakich warunkach prowadzone były testy, jaki sprzęt był używany, jakie kable i połączenia, jakie materiały (rozdziałka) użyte były w teście ? Ogólnie, proszę o więcej danych. Czy robiłeś porównaia jak wypada różnica między HDMI i innymi złączami. Ciekawy byłbym również testu podłączenia komputera do wejścia PC.

Pozdrawiam.
 

cygan

Member
Czy zrobisz wkrótce test PV8 ? O ile jest sens (skoro niby to PV70 + bajery). Drugie moje pytanie,to czy PV8 posiada slot SD i VGA? Bo do tej pory jednoznacznie nie znalazłem takiego informacji (VGA podobno brak).
 

MazaQ77

New member
pink25 napisał:
mów co i jak ! :)
bo ja w sobote jade w ciemno z jeszcze 2 osobami z tego forum po 42PV80 :).

Pink25: powiem tak i to powinno Cie przekonac - jak nie kupisz bedziesz zalowal przez dluuuugi, dluuuugi czas a piekne panasy (nie Twoje) beda nawiedzac Cie w sennych koszmarach i smiac sie z Ciebie :D

Ja wczoraj dlugo i namietnie testowalem obraz z kompa (divx) po zwyklym SCART i jest zajeb....! lepiej niz na moim wczesniejszym Panasie CRT 32"!

brac i skosnookim braciom dziekowac! ;)
 

Tomek_Waz

New member
Popieram brać bez zastanowienia ja niedoczekałem testu Kikiego wziąłem w ciemno no może nie całkiem bo potestowałem w sklepie i myśle że to najlepszy zakup od kilku lat, kupowałem w Neonet w Gliwicach akurat przywieźli plazmy Panasonica chyba 8 sztuk i wszystkie zarezerwowane na ten dzień, więc idą jak ciepłe bułeczki jestem ciekaw czy przy takim popycie ceny nie pójdą do góry.
 

adamys2

New member
xbox 360

Witam .
czy można sprawdzić jak wygląda sprawa z powidokami na konsoli xbox 360. Ponoć wcześniejsze modely miały z tym bardzo duży proble.
Proszę o ogólne sprawdzenie współpracy tego modelu z xbox 360.
 

Filipek2821

New member
Filipek2821 napisał:
no to szukam dalej. A w ostateczności z Niemiec bedę miał. Widziałem na www.my-solution.de 37PX80E za 899 Euro plus transport do Polski za 99 Euro, a do Niemiec za 39 Euro.(mam ta możliwośc żeby mi odebrano go w Niemczech)

Tylko czy opłaca sie kombinować zeby mieć PX zamaist PV???

Sorki, że cytuje siebie, ale chciałbym znać odpowiedź na to pytanie, a że nie jestem zbyt kumaty w te klocki, to Was gnębie :D
 

hdtvap

New member
minimalna odległość dla sygnału sd...dla 42

Czy możesz okreslić minimalną(optymalną-akceptowalną) odległość do oglądania sygnału SD..
Jaka jest ocenia skalowania z 4x3...
Pozdrawiam
 

sosna

New member
Już było wcześniej o PX/PV. Różnią się tylko tym że px ma tuner dvb (naziemna cyfrowa tv), która nie wioadomo czy u nas będzie działać w tym wydaniu.
 

Mabri

New member
Z róznych źródeł płyną bardzo pochlebne opinie, znaczy, że produkt bardzo udany.
Mam już kilku chętnych na dobry tv w rozmaiarch 42-50". Już chyba wiem co będę im polecał. Jednak jak zwykle muszę najpierw sam przetestować ten produkt.
Ja z utęsknieniem czekam na model 50" full HD. Czy już coś wiadomo na ten temat?
 

Filipek2821

New member
sosna napisał:
Już było wcześniej o PX/PV. Różnią się tylko tym że px ma tuner dvb (naziemna cyfrowa tv), która nie wioadomo czy u nas będzie działać w tym wydaniu.

Róznice znałem, tylko wlaśnie zastosowania tego tunera nie znałem. Czyli wychodzi na to, że będzie to inwestycja, która moze być, ale nie musi byc wykorzystana.

Dzięki sosna za odpowiedź
 
Do góry