Panasonic seria PV80 i PV8

figmenta

New member
Poszukiwany test;-)

kiki napisał:
Dziś testowałem ten model. Zaraz będzie test w strefie klub HDTV / wgrywa się/.

Witam, moze po prostu z tych emocji, ale nie potrafie znalezc tego testu, znajduje natomiast test Toshiby z dzisiaj Toshiba 42 CV 500.

pomocy i pozdrawiam;-)
 

czytelnik

New member

xarlith

New member
Do tej pory byłem zdecydowany na zakup Panasa PV700 42'', ale od kiedy można już dostać PV80 mam mętlik w głowie, bo nie wiem teraz który kupić.
PV80 ma to czego nie było w PV70, a było w PV700 - slot SD, wejścia video z przodu itp. Chyba różnicą między PV700, a PV80 są głośniki i jakość wykononia.
Co jeszcze różni te dwa modele i co mam wybrać - sprawdzony model z najwyższej półki Panasonica (oprócz serii PY), czy średniak, ale za to nowiutki?
 

centur

New member
witam, tez mam chrapkę na 50' tej nowej plazmy choć widze ogromny pobór mocy (500w) i mam pytanie, jak to sie przedstawia w kosztach ??? załózmy że oglądam 5 h dziennie tą plazmę to ile będzie mnie kosztował prąd ??? czy moc pobierana przez ten telewizor będzie stała czy uzalezniona od jasności wyświetlanych scen ??? odpowiedzcie laikowi
 

wader11

New member
Pobor mocy byl już omawiany

masz link http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22296 poczytaj i bedziesz wiedzial. Pobor mocy jest dynamiczny i zalezy od tego co ogladasz w przeciewieństwie do LCD. Poza tym jak wydasz 6-7 tyś. zł to czy 20-30 zł miesięcznie ma znaczenie ?> :) za FUN trzeba płacić. Jak masz auto i 2 litry benzyne i wciąga ci 15 jak jeździsz dynamicznie to się nie martwisz - NIE :) bo jest FUN :).
 
Ostatnia edycja:

frytash

New member
Witam
Nigdy wcześniej nie byłem przekonany do plazmy. Już praktycznie miałem zamówionego Panasa TX-37LZ70, jednak zwrócił moją uwagę ten wątek. Praktycznie czekam jeszcze tylko na test Kikiego by upewnić się w przekonaniu do 42PV80 . Miałem dziś okazję porównać w Avansie wspomnianego LCD z plazmą 42PY70P oraz 42PV70P i przyznam że PY 70 wypadła blado w porównaniu z LCD i plazmą serii PV. Obraz był podawany z DVD leciało jakie demo - żadne HD - typowe wycinki programów na DVD. W ujęciach sportowych powiem szczerze że musiałem na PY80 przymykać oczy takie były smugi. Czym to mogło być spowodowane. Po cenie widać że to klasa wyższa a obraz gorszy. A że to wątek o serii PV80 dodam tylko, że dziś kontaktowałem sie z w&w w Łodzi bo mam 50 km i mogę sie po ten TV wybrać. Wystawiają PV80 ale z ceny za bardzo zjechać nie chcą. Marketing przed świętami robi swoje. Dla zainteresowanych mają kilka szt.
http://www.allegro.pl/item327625073_plazma_42_th_42pv80p_od_reki_faktura_gwar24.html
Ja się jednak wstrzymam i zakupię po świętach bo jak na razie to jest lekki wzrost cen. Z doświadczenia poprzednich lat, kiedy kupowałem laptopa , i troszkę innych sprzętów mogę wyciągnąć taki wniosek, który w moim przypadku się sprawdza. Zakup elektroniki zawsze po wielkanocy, ale zdążyć przed szałem na I komunie. To tyle z mojej strony;)
 

radzique

New member
Widziałem dzisiaj 37pv80 w MM w Poznaniu.
Stał akurat pod toshiba 37C3500 i obok sharpa 37wd1e.

Wszysto na materiale HD ale przez rozgałęźniki średio to wyglądało.
Oczywiście poustawiane wszystko sklepowo czyli nie wiadomo jak.
Tak czy siak czerń zdecydowanie najlepsza w Panasonicu, ale ja jednak wole obraz z LCD, przynajmniej HD. Nie podoba mi się to rozmydlenie na plazmach i z tych trzech wybrałbym Toshibe.

Aha a cena w MM koło 4400 zl chyba ;)
 

numi42

New member
Kiki kiedy test pv80-czekamy

Czy rożnice w modelach px80 a pv80 to tylko dodatkowy tuner DVB-T, mam watpliwosci.PX80-kontrast dynamiczny 500.000:1 i technologia V-Real 3.Model PV80-kontrast dynamiczny 1000.000:1 i jak podaja "nowa technologia V-Real"nie jest okreslone czy 2 czy 3.Moze to tylko taki opis.
 
Ostatnia edycja:

mirecore

New member
dostałem dzisiaj taką odpowiedź od Panasonic Polska

Witamy!
Uprzejmie informujemy, że na przełomie marca i kwietnia planujemy wprowadzenie nowych modeli 50 cali. Pierwsze informacje pojawią się na naszej stronie internetowej.

Z poważaniem,
Info / Panasonic Polska
 

kubabear

New member
nie doczekałem się testu i w końcu kupiłem 42PV80 od ręki dostałem (bez czekania ściemniania, że będą jutro) w www.centrumpromocji.pl wycieczka 60km tam i z powrotem 3899,- mam go i szykuje się do własnych testów ;)

teraz jeszcze tylko czeka mnie zakup odpowiedniego dvd, a moze nagrywarki

jak mi się uda wrzucę zdjęcia po podlaczeniu do polsatu
 
Do góry