Panasonic seria PV80 i PV8

gofer

New member
Panowie, smieszne są wasze rozważania na temat różnic w cenie 50-100pln:D, a jeszcze bardziej mnie dziwi i smieszy i nie tylko mnie płakanie nad tym ile taki tv pobiera pradu:p
CO TO ZA RÓŻNICA SKORO CHCEMY MIEC W DOMU SUPER JAKOŚĆ I WIELKOŚĆ, NIESTETY ZA PRZYJEMNOŚĆ TRZEBA PŁACIĆ I TO ZA KAŻDĄ!!!!
A TO JEST TA Z MNIEJ KOSZTOWNYCH BO PO JAKIMŚ CZASIE NIE MYŚLISZ JUŻ O RACHUNKU ZA PRĄD A TYM BARDZIEJ ŻE ZAOSZCZĘDZIłEŚ 50PLN PRZY ZAKUPIE, TYLKO SIE CIESZYSZ SUPER OBRAZEM:-D
kobieta napewno jest droższą przyjemnoscią(ale bez porównania lepszą):krol:
 

marcism

New member
Pamiętajcie, że to są wartości uśrednione. Chwilowe zużycie zależne jest parametrów z jakimi pracuje TV (poziom jasności i kontrastu).
 

Tomek_Waz

New member
Dzisiaj wybieram się do gliwic po 42PV80, już od około 4 miesięcy mam chrapke na nowy telewizor pierw myślałem nad LCD ale po wielu rozważaniech wybór zapadł, wprawdzie test od Kikiego jeszcze się nie pojawił ale przed godziną padł mu mój stary wysłużony telewizor, i decyzja była szybka.
JAK BEDZIECIE KUPOWAć W GLIWICACH W PANASONICU TO SPRAWDZCIE SOBIE NA ALLEGRO CZY GO SPRZEDAWJą TAM TANIEJ JAK TAK TO FORMUłKA " CENA Z ALLEGRO" I BEZIE CENA JAK Z ALLEGRO ja zaoszczedze 100 zawsze coś.


Ps . Zastanawiam się czemu wyskoczyło że dodałem posta o 21:02 bo faktycznie jest 13:00
 

MarcusGawin

New member
No wlaśnie,ja mało jajka nie zniosę czekając na fototest kiki'go:hmm: ten tv też jest moim favorytem-czekam tylko na dopływ gotówki(juz jest w drodze):D .
 

marcism

New member
I jeszcze 50 zł można powiedzieć żeby zeszli jak powiesz cena z Allegro, bez liczytacji - zaoszczędzacie na prowizji. Przy takiej kwocie prowizja Allegro to ok 70 zl.
 

norbikz

New member
Witam, mam ogromny dylemat, jutro w sklepie dla idiotow ma byc przecena tv 37PV7 beedzie kosztowal 2399 zl wiec cena w miare atrakcyjna. Widzialem tez nastepce tego TV ale wersji 42 calowej czyli 42PV8 i szczerze mowiac intersowalby mnie bardziej mode wlasnie z nowej generacji ale 37 cali - 37PV8

Problem w tym ze nie moge znalezc zadnego info na temat kiedy pojawi sie 37PV8 na rynku i ile moze kosztowac skoro wersja 42 chodzi kolo 3300, moze wiecie cos wiecej na ten temat

Chodzi mi po glowie rowniez 37PV80 ale to juz cena jest troche wysoka, niestety

Nie wiem na co sie zdecydowac, czy napalac sie na ta super promocje w MM czy czekac na pv8 ale 37 cali... zebym chociaz wiedzial jaka bedzie cena.

pozdrawiam i prosze o porade :)
 

kavoo

New member
garywr napisał:
Słuchajcie - czy na odległość od tv 2,5 m wybrać panasonica 37 czy 42" ?
Jesli HD Ready, to wszystko jedno ktory z podanych, roznicy w rozdzielczosci nie zobaczysz, tylko wygoda ogladania bedzie rozna (no i cena).

Jesli FullHD - 50".
 

aeste

New member
No to jest :)

37PV80 zagościł już u mnie na dobre :) - póki co obejrzałem Star wars Part One i jestem baaaardzo zadowolony :) :)

Nie jestem znawcą tematu, bo to dopiero początek przygody z Plazmą tak więc pewnie nie będę mógł odpowiedzieć na pytania dotyczące szczegółow ale wrażenie bardzo pozytywne :)

TV kupiłem w salonie Panasonic w Gliwicach i polecam ten sklep jak i jego obsługę ! :) .
 

Tomek_Waz

New member
Więc mam 42PV80 i jestem zadowolony a nawet bardzo zadowolony, jak przyniosłem karton do domu to żonka się przeraziła i od razu zapytała czy nie wymienimy na 37 cali ale jej to wypersfadowałem, podłączyłem kablem scart (jutro musze kupić HDMI)do DVD Panasonica oraz dekodera Vectry też scart, na pierwszy ogień poszła bajka Ratatuj jakość super ale na szybkich przejściach na jaskrawych kolorach jakieś dziwne pasy ??? miejmy nadzieje że znikną, dziecko od razu przydreptało i trzeba było oglądać- no i wreszcie koniec- przełączyłem na dekoder i jestem w totalnym szoku jakość pierwsza klasa, tu efekt pasków nie istnieje przełączyłem na eurosport były jakieś skruty meczy piłkarskich i pasków nie ma, przeleciałem przez wszystkie kanały i tylko na trwam kicha ale się nie dziwie jaka stacja taki sygnał, co do głosu jest w porównaniu do starego telewizora jak dla mnie ok.
Jedynie martwi mnie wypalanie w jakim stopniu bedzie uciążliwe i czy bede musiał używać funkcji zoom
 

garywr

New member
kavoo napisał:
Jesli HD Ready, to wszystko jedno ktory z podanych, roznicy w rozdzielczosci nie zobaczysz, tylko wygoda ogladania bedzie rozna (no i cena).

Jesli FullHD - 50".

Trochę źle sprecyzowałem pytanie ... pewnie przez emocje :D rozważałem kupno LCD JVC lub Toshibę, ale trafiłem tutaj w sumie przypadkowo i przyznam się że "napaliłem się" na ten model, a i trochę zaoszczędzę :)

Chodziło mi o to, czy przy odległości 2,5 m model 42PV80 to nie przesada? Wiecie, nie chciałbym stracić szybko wzorku :D

Różnica cenowa między 37 a 42" wynosi ok. 120 zł na podstawie tego sklepu http://www.krystecki.pl/-c-64_66.html?filter_id=40&sort=2a

z Wrocławia do Oleśnicy to rzut beretem :D
 

cygan

Member
Filipek2821 - skoro 42" po 3600-3700 można kupić bez większych problemów, to uważam ,że nie. Może ogólnie jako tako, to git, ale porównując, to ok.3300 i mniejsza powinna być.
 
Do góry