Panasonic seria PV80 i PV8

quadrun

New member
HDTV_Fan napisał:
a ze tak zapytam ,czemu pv80 a nie py85 ?
Różnica w cenie 1600zł. Znajomy ma 50" z serii PY i moge smialo powiedziec ze obraz bardzo zblizony z tym ze ja ogladam 2-2,5m on z 5m. Ogladalem u niego i u siebie na Polsacie cyfrowym obraz bardzo zblizony. Za duzo kasy bym musial dolozyc ze w sumie niezauwazalna poprawe obrazu.
 

sosna

New member
Edit: (dzięki Arts007 :mrgreen:) : No prawie 50%. Skoro różnica między pv80 a py85 to 1600zł, to 2*1600 zł daje 3200. Za te pieniądze, prawie :D jest do kupienia 42PV80.

Fakt, nie wychodzi 50% :mrgreen:, ale kwota 1600zł i tak pozostaje znaczna...
 
Ostatnia edycja:

quadrun

New member
cena 3550 to najnizsza cena ze sklepów w CENEO. Próbowałem z jednym z takich sklepów kontaktować się w sprawie kupna TV. Szczerze odradzam. Przez 3h zamienilem z kolesiem na gg 4 zdania a na tel wogole nie odpowiadali.
Totalna porażka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

raf44

New member
Nie mozna generalizować, ja kupiłem w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji, komunikowałem się przez maila ze sklepem. W Wielki Czwartek (okres przedświąteczy - większy ruch!!) ok 14 zamówiłem a w piątek o 8.00 był już na miejscu (odlegość Białysyok - Kielce), pełna informacja nt stanu zamówienia plus kod przesyłki i możliwość śledzenia na stronie kuriera losów przesyłki, pełen profesjonalizm, a i jeszcze cena 3511 z dostawą za 42PV80 - czego chcieć więcej :) . Rok wcześniej kupowałem tv w MM oddalonym o 2 km i więcej było problemów - bo trzeba było znaleźć pracowników z danego działu, potem tv w magazynie, poczekać na samochód ...
 

quadrun

New member
Ciesze się, że tak bezproblemowo przebiegła Twoja transakcja. Ja raczej miałem na myśli, że należy uważać przy takich zakupach i wybrać solidny sklep, a nie jak w moim przypadku bande gburów. To było powodem, mojej rezygnacji z ich usług.
Tylko tyle w celu wyjaśnienia.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
raf44 napisał:
Rok wcześniej kupowałem tv w MM oddalonym o 2 km i więcej było problemów - bo trzeba było znaleźć pracowników z danego działu, potem tv w magazynie, poczekać na samochód ...
Kupując z internecie nie widzimy tych ruchów.

ArtS :)
 

keys37

New member
Do Włascicieli PV80 37''
ktorzy oglądaja z odległosci 3 m.Prosze o komentarze z oglądania telewiorka - czy wymiar 37'' (mam taki niedlugo kupować) mogą polecić z ich ,,punktu widzenia,,? :)
Prosze o opinie,i z gory dziekuje.

Witam, mam pv 37'' i z czystym sumieniem polecam 42.
Gdy mój 37'' stał na stoliku był "ogromny" ale gdy go powiesiłem na ścianie w wykutej wnęce "zmalał" ale i tak jest super.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

quadrun

New member
Spokojnie bierz 42" ja mam okolo 2,5 m niecałe i jestem bardzo zadowolony. Jakość obrazu jest naprawde super. Ogląda się też bardzo dobrze.
 

radekz

New member
U mnie 37" stoi na niskim stoliku.
Siedzę około 3m od ekranu.
Sygnał - Cyfrowa Vectra
Jestem absolutnie zadowolony, w końcu siedzę oparty wygodnie w fotelu, a nie na jego skraju mocno wychylony do przodu :)
No a przy tym rozmiarze telewizor nie stał się głównym meblem w pokoju :)
 

de.camillo

New member
dokładnie tak ... 42"
Mam do TV 2,5-3 m i sam miałem ten dylemat przed kupnem ... jednak w maju ma być cyfrowa UPC, więc zdecydowałem sie na 42 i wcale nie jest zbyt duży

pozdro
 

jurasek

New member
Spostrzeżenie

Witam jestem posiadaczem 42pv 80 po 7 dniach użytkowania i przyzwyczajania do wielkości tv ,mam 4m do niego uważam że odległość ok wyrażę swoją opinię na temat tv.obraz kablówka aster jedne programy lepsze drugie gorsze ,duży ekran robi swoje ,na małym nie było widać wad sygnału.problem z ustawieniem rozmiaru obrazu -auto i 16:9 trochę zniekształca - zom1 proporcje ok ale pogorszenie jakości obrazu.jasność kolory,ostrość ok nawet w słoneczny dzień.No i na koniec szczególnie widoczne przy odbiorze tv na krawędziach obiektów (ręka,twarz ,oko)nachodzi zielona poświata przy statycznych obrazach ,denerwujące gdy na twarzy widać podbite (zielone)oczy,czy ktoś też to zauważył?.
 

leca

New member
37 czy 42

po przeczytaniu postów zaczełem sie zastanawia nad 42PV80 choć w pierwszej wersji miał być 37.
Sygnał mam z kablówki Inea w Poznaniu cyfrowy i opisują go jako dtv a odległość do jest ok 2,5 -2,8 m.
Może ktoś ma podobny sygnał i jako ocenia jakość nadawania i jaka wielkość bedzie lepsza dla takeigo sygnału
 
Do góry