Panasonic seria G15 (TX-P42G15E, TX-P46G15E)

darekguma

New member
Bez reklam
Wczoraj przeczytałem ipla na Panasonic i pisze że od września uruchomią ten serwis, a tu wieczorem niespodzianka :-D sprawdzam i jest IPLA. Na razie bez reklam. Doszły wczoraj też dwa serwisy niemieckojęzyczne o lidzie niemieckiej i jeszcze jeden. Zostało jeszcze tylko 5 miejsc na nowe serwisy :roll::wink:. Z tych co są, 2 są zablokowane w Polsce. Nie dawno doszedł też Twitter. :eek:k::mrgreen:
A to niespodzianka, musze to dzisiaj sprawdzić
 

SirMirek

New member
Witam. Mam taki problem, czy w TX-P42G15E można usuwać kanały? Z tego co zauważyłem to można go odznaczyć, ale jednak dalej zostaje :/
 

bzyk_tc

New member
Czy ktoś z posiadaczy TX-P46G15 ma także moduł Cyfry+? Ja ostatnio po promocyjnej cenie zakupiłem takowy moduł lecz niestety telewizorek a raczej tuner sat z tym modułem sie nie lubią. Za cholere nie chce dekodowac kanałów HD, a i tez nie wszystkie SD działają.
Zdecydowanie lepiej działa moduł Cyfrowego Polsatu.
 

diabel1

New member
witam.może ktoś wie co zrobić aby g15 po wybraniu kraju polska widział tuner dvb-s, widzi go tylko wtedy gdy się wybierze niemcy,,austrie,szwajcarie.ale wtedy niema serwisów ipla i iplex.byłbym wdzięczny za porade
 

darekguma

New member
Bez reklam
witam.może ktoś wie co zrobić aby g15 po wybraniu kraju polska widział tuner dvb-s, widzi go tylko wtedy gdy się wybierze niemcy,,austrie,szwajcarie.ale wtedy niema serwisów ipla i iplex.byłbym wdzięczny za porade
Ten typ tak ma, niestety nie da sie z tym nic zrobic, chyba że cos sie zmieniło, w co wątpię.
 

pawelpsp

New member
(witam.może ktoś wie co zrobić aby g15 po wybraniu kraju polska widział tuner dvb-s, widzi go tylko wtedy gdy się wybierze niemcy,,austrie,szwajcarie.ale wtedy niema serwisów ipla i iplex.byłbym wdzięczny za porade)

Poszukaj dobrze ten problem jest już rozwiązany (tryb hotelowy -karta pamięci i 2min.roboty) u mnie działa świetnie.
 

18tsi

New member
karta sdhc

witam
orjetuje sie ktos jakie pojemnosci kart czyta tv i jakie pliki czyta tv??
z gory dziekuje za odpowiec jesli ktos takowej udzieli :blagam:
 
Panowie, jak najprosciej zrobic zebym mogl sluchac mp3 z kompa na tv, mam twonky ale on nie odtwarza, czy da sie ominac twonkiego i utworzyc siec domowa za pomoca routera i udostepnic pliki?
Czy nasz g15 to zobaczy? (przepraszam ze bez polskich liter pisze)
 

darekguma

New member
Bez reklam
Panowie, jak najprosciej zrobic zebym mogl sluchac mp3 z kompa na tv, mam twonky ale on nie odtwarza, czy da sie ominac twonkiego i utworzyc siec domowa za pomoca routera i udostepnic pliki?
Czy nasz g15 to zobaczy? (przepraszam ze bez polskich liter pisze)
Niestety G15 nie daje sobie rady z MP3, ani po sieci, ani z karty (troche to smieszne), zostaje tylko zewnetrzny odtwarzacz.
 
Witam, już sobie odpuściłem odtwarzanie mp3 na naszym kochanym G15 ale mam jeszcze jedno pytanie do użytkowników tego tv, od pewnego czasu jak tv jest wyłączony co jakiś czas słychać takie charakterystyczne pstrykanie jak przy włączaniu, to wygląda tak jak by sam chciał się włączyć:fool:.I tak cały czas w odstępach kilkunastominutowych, czy to normalne czy coś mu się zaczyna mieszać?
 

darekguma

New member
Bez reklam
Witam, już sobie odpuściłem odtwarzanie mp3 na naszym kochanym G15 ale mam jeszcze jedno pytanie do użytkowników tego tv, od pewnego czasu jak tv jest wyłączony co jakiś czas słychać takie charakterystyczne pstrykanie jak przy włączaniu, to wygląda tak jak by sam chciał się włączyć:fool:.I tak cały czas w odstępach kilkunastominutowych, czy to normalne czy coś mu się zaczyna mieszać?
U mnie jest tylko jedno cykniecie(po kilku sekundach) po wyłączeniu tv a potem cisza, cos mu sie dzieje, zadzwoń do serwisu, pewnie potwierdzą to telefonicznie.
 
Zadzwoniłem do serwisu i powiedziano mi że nie przeczytałem instrukcji obsługi:D
Podobno tuner cyfrowy aktualizuje się co ok 0,5h i dlatego to słychać, gość powiedział że trzeba wyłączyc jakieś automatyczne aktualizacje ale ja nic takiego nie widzę u siebie, Darek możesz sprawdzić u siebie?
 
Do góry