Panasonic seria CX750 - nowości 2015 r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic seria CX750 - nowości 2015 r.

Panasonic TX-60CX750E 60-calowy telewizor zapewnia świat rozrywki i zabawy w wysokiej rozdzielczości. Model ten jest w stanie zapewnić jakość 4K i odświeżanie 1000 Hz, abyś mógł się cieszyć bardzo wierną jakością obrazu, bardzo dużą ilością szczegółów i świetnymi przejściami tonalnymi.
Tak prawdziwe, jak samo życie!
Technologia Studio Master Color poprawia jakość i zwiększa bogactwo kolorów w dowolnym miejscu, a panel IPS odtwarza głębokie czernie i jasne biele z każdego kąta.
Panasonic_seriecx750.jpg

A dzięki podwójnemu tunerowi, można oglądać jeden kanał, a nagrywać inny równocześnie lub bezpośrednio nagrywać dwie transmisje na raz. Nigdy nie przegapisz ulubionych programów!
Ten model Panasonica wyposażony w nową generację interfejsu Smart TV My Home Screen czyli

system Firefox OS.
Masz dostęp do wszystkich kanałów, aplikacji,... łatwo, płynnie, intuicyjnie i przyjemnie!
Kolejną innowacją uwaga jest w domu z TV Streaming, system, który wykorzystuje technologię WiFi, dzięki czemu można oglądać telewizję, nawet bez podłączania do gniazda antenowego. Posiada USB, HDMI, RCA, CI + czytnik kart pamięci, DLNA, Bluetooth ... czyli daje nieskończone możliwości w salonie!
TX-60CX750E-Product_ImageGlobal-1_pl_pl.png

Rozmiary: 60" 55" 49" 43"

4K Ultra HD

Pozwala wyświetlić obraz o rozdzielczości czterokrotnie większej niż w przypadku zwykłego telewizora HD

Dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 obraz na ekranie telewizora 4K Ultra HD jest tak szczegółowy i krystalicznie czysty, że widzowie czują się, jakby patrzyli na prawdziwy świat przez okno zamiast oglądania telewizji. Zwłaszcza, że dostępne funkcje takie jak panele o wysokiej jasności i dużej przestrzeni barw oraz wydajna technologia Quad Core Pro Engine umożliwiają wydobycie najmniejszego szczegółu oferowanego przez jakość 4K.

Studio Master Color

Zaawansowana konstrukcja podświetlenia LED, która tworzy szerszy zakres kolorów
Dzięki specjalnej technologii Wide Colour Phosphor Technology pozwalającej wygenerować szersze spektrum barw specyfikacje standardu DCI są spełnione w ponad 90%. Telewizory z technologią Studio Master Color zapewniają bardziej subtelną, naturalnie stonowaną paletę kolorów, która w odróżnieniu od większości telewizorów LCD nadal wygląda autentycznie w każdej scenie.

* 65-calowy model odwzorowuje 98% przestrzeni kolorów DCI Colour Space.

Twin HD Tuner

Możliwość oglądania i nagrywania dwóch programów jednocześnie
Teraz możliwe jest jednoczesne oglądanie lub nagrywanie dwóch transmisji telewizyjnych. Możesz przesłać jeden z kanałów na smartfon lub tablet, aby tam go odbierać, jednocześnie oglądając inny kanał w odbiorniku telewizyjnym.

Funkcja my Home Screen 2.0 działająca w systemie Firefox OS

Szybki i intuicyjny dostęp do treści, które Cię interesują
Dzięki systemowi Firefox zupełnie nowe oblicze zyska ekran my Home Screen, który pozwoli korzystać ze wszystkich kanałów transmisyjnych, aplikacji i połączonych urządzeń. Nowy ekran główny bazujący na systemie Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę.

Doskonały kontrast dzięki matrycy IPS

Ostry, wyraźny obraz i płynne przejścia o szerokim kącie widzenia

Panele o wysokim kontraście są zaprojektowane tak, aby możliwe było uzyskanie zarówno głębokiej czerni, jak i jasnej bieli, co sprawia, że obraz wygląda dynamiczniej, bardziej kolorowo, ostro i szczegółowo. Doskonałe właściwości kąta widzenia zapewniają piękny obraz — nawet w przypadku oglądania pod kątem.

In-House TV Streaming (Server)

Oglądaj programy telewizyjne w dowolnym pomieszczeniu bez konieczności posiadania gniazda antenowego

Minęły czasy, kiedy każdy telewizor w domu musiał być instalowany w pobliżu gniazda antenowego. Dzięki sposobowi, w jaki funkcja In-House TV Streaming konwertuje naziemne, satelitarne lub kablowe transmisje na strumienie internetowe wysyłane przez router można obecnie oglądać ulubione programy telewizyjne w dowolnym miejscu na dodatkowym telewizorze „klienckim” i innych urządzeniach.

*Funkcja ta może nie być dostępna w niestabilnych warunkach sieciowych lub w przypadku niektórych treści.


 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Żeby zrobić test to trzeba mieć dany model tv , a jak na razie to kiepsko z tym nie tylko u nas . W necie też nie można na razie znaleźć jakikolwiek teścik tego modelu Panasa.
 

binio1

New member
Żeby zrobić test to trzeba mieć dany model tv , a jak na razie to kiepsko z tym nie tylko u nas . W necie też nie można na razie znaleźć jakikolwiek teścik tego modelu Panasa.

Ale jest np. cx700 w gorącej atrakcyjnej cenie i warto o test tego modelu
Zresztą od początku marca w sklepach półki się uginają od cx700 a testu nie ma
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dzisiaj wstąpiłem do Saturna i niestety nie mieli żadnego ; nowego; Panasa , a więc nie wszędzie dotarły. No ale Kiki ma znajomości ;) więc może coś załatwi do testów :)
 

pit.lubin

New member
TX-60CX750E Już zw sklepach od weekendu cena rtv euro AGD 8399zł
cena TX-60CX750e w czechach 49999 koron czeskich to jakieś 7499zł (a więc tyle samo co dziś 55AX800e) lub 1799 euro
www .alza.cz / 55-panasonic-tx-55cx800e
cena TX-55CX800E podskoczyła 64990 czeskich koron to ok. 9749zł
Cóż ciągle czekamy na testy krajowe lub linki do testów
 
Ostatnia edycja:

pit.lubin

New member
Specyfikacja Modelu TX-60CX750E
Obraz
Ekran 60 cali / 151 cm, 16:9
Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
Technologia 3D pasywna (polaryzacyjna)
Zakrzywiony ekran (Curved) nie
Tuner DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-T/T2 - cyfrowy naziemny, DVB-S2 - cyfrowy satelitarny, analogowy
Technologia odświeżania 1000 Hz BMR IFC

Kontrast dynamiczny Brilliant
Funkcje poprawy obrazu panel IPS, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Local Dimming,
Studio Master Color, 4K Pure Direct
Dźwięk
System dźwięku przestrzennego VR-Audio True Surround
Moc głośników 2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich tak
Korektor dźwięku tak
Funkcje dodatkowe dźwięku Dolby Digital Plus
Funkcje sieciowe i multimedialne
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa Bluetooth
Funkcje Smart TV system Firefox OS,
my Home Screen 2.0, Swipe & Share,
Voice Assistant - asystent głosowy, Voice Guidance - przewodnik głosowy,
Internet Apps, TV Anywhere, In-House TV Streaming
Aplikacje Smart TV Facebook, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe
Menu w języku polskim tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe
procesor 4-rdzeniowy,
sterowanie głosem,
zgodność z technologią 3D Easy Panasonic,
USB - zdjęcia, muzyka, film,
PIP - obraz w obrazie (2 tunery),
PAT - obraz i telegazeta,
VIERA Link, Digital EPG,
PVR - nagrywanie USB,
tryb hotelowy, możliwość aktualizacji oprogramowania,
możliowść sterowanie za pomocą smartfona i tabletu,
podwójny tuner HD
Informacje dodatkowe Bluetooth - klawiatura/mysz, 3x HDMI (4K 60/50p z technologią HDCP 2.2), 1x USB 3.0
Wejścia / wyjścia
Liczba złączy HDMI 3
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci SD, SDHC, SDXC
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne
Seria (model na rok) Panasonic VIERA Seria CX750 2015
Kolor obudowy czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 134,7 x 81,6 x 30 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 134,7 x 78,1 x 5,3 cm
Waga z podstawą / bez podstawy 25 kg / 22 kg
Standard VESA 400x400 mm
Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna B
Pobór mocy (tryb włączenia) 158 W
Roczne zużycie energii 220 kWh
Przekątna ekranu 60 cali / 151 cm
Pobór mocy (tryb czuwania) 0,5 W
Pobór mocy (max) brak danych
Rozdzielczość 3840 x 2160
Zasilanie 220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria
Wyposażenie pilot Touch Pad, pilot, podstawa, e-manual, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D TY-EP3D20
 
Ostatnia edycja:

pit.lubin

New member
tu czski test modeluTX-60cx750e
Panasonic TX-55CX750: výborný Firefox, parádní obraz, ale staré problémy a nedotaženost - DigiZone.cz

wersja translator
Ekran jest zbudowany w typu IPS (błyszczy z rodzaju medium...), projekt jest bardzo elegancki, z wysokiej jakości materiałów zarówno na panelu na piedestale.

CX750 można edytować w różnych przekątnych począwszy od nietypowych 109 cm (43 "), a kończąc na 152 cm, tj. 60." Wybudowany trzy złącza HDMI 2.0 wspiera 4 k 50/60 fps/s (i HDCP 2.2). Ultra HD jest możliwe, dochód z Internetu, USB 3.0, a w przyszłości, pomimo Tunery DVB-T2/S2. Po firmware update na czeskie warunki...

W parametrach, również przeczytać o Bluetooth 4.0 dla klawiatury i myszy lub urządzenia audio z A2DP, o brak DTS, co jest niepokojące (!), i DLNA, na której było napisane: RUI 2.0, DTCP-IP, DMP, DMR i DMS. Jak kupiłem, więc jestem sprzedaży, bo nie zapłacili i jej korzystne tak daleko ważniejsze rzeczy. Badanie było bardzo mało czasu i chciał złapać w środę następnego.

Telewizor został przetestowany z oprogramowaniem w wersji 3.004, ceny raportowane były następujące:

TX-43CX750E-34 490 CZK, odpowiednio. 1249 €

TX-49CX750E-41 490 CZK, odpowiednio. 1449 €

TX-55CX750E (wersja testowa) – 46 990 CZK, odpowiednio. 1699 €

TX-60CX750E- 49 990- 57 990 CZK, odpowiednio.1799- 2099 €.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Reportaż z wprowadzenie telewizory Panasonic do 2015 roku z modeli stołów i serii

Galeria i opis właściwości systemu operacyjnego, programu Firefox w TV Panasonic

Telewizor można również utworzyć sieć domową, TV/AV ". Domu TV Streaming i w tym czasie będzie służyć nie tylko jako klienta, ale również jako serwer. Oznacza to, że może to być inny sygnał do telewizora Panasonic usunąć z tunera satelitarnego, i będzie go można oglądać na innym, na przykład, naziemnych kanałów. Jest to zaletą podwójnych tunerów. Tv z nimi ale może nawet więcej sztuk, choć czasami są one ukryte z niezrozumiałych powodów, które widzisz gdzie indziej, zazwyczaj w funkcję informacji ramki, do których wciąż dostają.

Szczytowa liczba głównie certyfikat CX800 THX, Wbudowany procesor 4 k Studio Master, a także różnych minimum (102 cm-40 ") i maksymalny (165 cm-65") po przekątnej. Zakładam, że następujące wady, dyrektor szczególnie problematyczne plików multimedialnych, a także niezdolność do ładowania płyty o pojemności 1 TB, będą mieli.
Elegancki design, wysoka jakość materiałów i dobrze rozwiązany godnej stoiska.
Autor: Panasonic

Elegancki design, wysoka jakość materiałów i dobrze rozwiązany godnej stoiska.
Instalacja z Wi-Fi, 2,4 i 5 GHz

Przyjemnie solidne podstawy jednego kawałka jest łatwo połączyć z ukrytych metalowe słupy, które są następnie umieszczane w panelu. Śruby są podwójne, ale wiesz, że lekko gdzie ono należy. Całość jest stabilne, choć na pierwszy rzut oka może się wydawać na bazie.

Miałem tylko dostępne w DVB-T, więc tylko rata ono, i to był szybki. Połączenie z Internetem przez Wi-Fi, postanowiłam skorzystać z przycisku WPS na routerze bezprzewodowym Netgear R7000. Można oczywiście nie tylko "ac", ale także "n" w paśmie 5 GHz, czy wspólnie lub oddzielnie. W przypadku Panasonic, ale w tym roku będziesz musiał utworzyć dwa odrębne sieci, choć jest to oczywiście lepiej sięgnąć po paśmie 5 GHz, a nawet wtedy, gdy jesteś nie w obszarze zarušené, jak to zrobić. Na przykład. następnie udostępnianie wideo w telefonie komórkowym, kostek, cytując znacznie.

Jeśli chcesz określić hasło, które nie jest klasycznie, poprzez dobre oprogramowanie klawiatura problem.

Sortowanie odbywa się po prostu przez wpisanie nowych numerów kanałów, ale ruch masowo nie wychodzi. W każdym przypadku podobało mi się, że czy instalujesz żadnych tunera, odbywa się bez zbędnej zwłoki i serepetiček, że widzimy gdzie indziej. Tylko na początku i na końcu Firefox logo pojawia się i w chwili Wielkiej "na gorąco" Fox.

4 więcej zdjęć
Sterowanie z rezerwy

Wliczone w cenę można dostać dwa piloty. Jeden klasyczny, drugi z płytą dotknąć. Żaden z nich jest ruch, który jest pewien wstyd, i każdy z nich ma nieco inny układ, który jest większy wstyd. Czasami też wydawało, aby podnieść niektóre funkcje na dotykowy jest trudniejsze niż to może być. Co było poprzednio w tym względzie nie wystarcza, a teraz wydaje mi się, że Firefox jest niewłaściwe. Również irytujące jest to, że w pewnym momencie trzeba przenieść strzałki niektórych bezwładności (np. w aplikacji), więc musiałem być stale wpisu. Odsyłam, oczywiście, do wersji firmware, i pamiętać, że z nowych systemów operacyjnych Linux, właściwości będzie lub może, po aktualizacji zmienić więcej niż wcześniej.

Klasyczny pilot zdalnego sterowania nie zmieniła zbyt wiele, tylko trochę przesunięte do układu. Netflix przycisk jest na stronie centrum, EPG został przesunięty i teraz znajduje się przycisk on/off, więc nie bardzo w zasięgu.

Problem był oferuję informacji ramki, szybki dostęp do informacji o pogodzie, lub pokazanie się po wszystkich czterech bokach ekranu. Czy automatycznie pojawiają się gdy włączam TV, która, niestety, się dzieje, więc jeśli użytkownik nie wie, która może spowodować długotrwałe przytrzymanie przycisku Home (w tym przypadku, raczej dużo długo), w ogóle nie dostrzegać, że ma to bardzo ładne menu w tv.
Gości

Plusy to znakomity obraz (!) i dźwięk, doskonałe przepróbkować ze wszystkich źródeł, wiele funkcji na dwa tunery (czasami ale hiden...), możliwość zmiany menu programu Firefox, według swojej w tym stałych pozycji dla aplikacji lub funkcja, ten zdolnoœæ nabywania szpilka sobie na ekranie, w zasadzie nic (!), bardzo solidne i szybkie sterowanie, ale...
przed: minusy... pół upieczony, nierównej dystrybucji długodystansowych sterowniki, czasem niewygodne, dotyk, aplikacja kontroli nie działa z dyskiem 1 TB (!), jest nadal sporo problemów z aukcji multimedialnych (!), wysokie spożycie energi w trybie gotowo¶ci, słaba lub brak współpracy z DTS (!)

Pakiet zawiera

2 x pilot zdalnego sterowania

baterie 2 x mikrotužkové (AAA),

2 x baterie AA Mignon (AA)

Stojak nenatáčitelný

zasilający (typowe dvoužilový)

Podręcznik użytkownika jest bezpośrednio na ekranie telewizora
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    9 KB · Wyś: 178
  • panasonic-zdvojene-tunery-1-large.jpg
    panasonic-zdvojene-tunery-1-large.jpg
    60,5 KB · Wyś: 219
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W necie są modelu 55'' z testem 60'' jeszcze się nie spotkałem. Widziałem ; na żywo; modele 55''CX700 i CX 750 i jak dla mnie 750 mi lepiej podchodziła ;)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Widzisz wiem co to znaczy ponieważ mam na IPS Panasa i miałem też i inne TV z taką i ; inną; matrycą. Pisałem już wcześniej że nigdy nie oglądam w całkowitym zaciemnieniu Tv i jestem świadomy co wybierałem/ram , a tak na marginesie widziałem tak zachwalany CX700 i obok wiszący CX750 i jak pisałem przy sklepowym oświetleniu obraz podobny z tym że na CX750 było lepsze odwzorowanie kolorów. Jednak obraz był podobny w momencie gdy patrzyłem na wprost ekranu , ale w odległości około 2,40 m. przesunełem się w bok około metra i czar jakości obrazu na CX700 znikł. Wiadomo że coś za coś , ale dla mnie kosztem trochę gorszej czerni zyskuję na kątach ( czasem trochę ludków zasiada przed ekranem) i kolorach z emitowanego przekazu TV.
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ W porządku.

Czy CX750 ma lokalne wygaszanie? Z tego, co widzę, nie posiada tej opcji, a szkoda, bo takie rozwiązanie, przy matrycy IPS na pewno by pomogło.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z tego co czytałem w opisie tego TV na stronie sklepu to ma strefowe wygaszanie podświetlenia, ale czy tak jest naprawdę ? Nie raz opis swoje , a rzeczywistość niekiedy jest inna ;) Tu jednak chyba się nie mylą :confused:. Ogólnie za tą cenę, teraz jeszcze w dobrej promocji to nie jest żle z tym Panasem.
 
Do góry