Panasonic SC-HT855

zbigzbig20

New member
Witam. Posiadam to kino od kilku dni i mam pytanie. Jakie dźwięki odtwarza lewy frontalny (przedni) głośnik?? Balans jest ustawiony po środku w opcjach ale jak tak sobie słucham to nie słysze żadnych dźwięków z tego głośnika. Grają wszystkie Prawy frotalny, lewy i prawy surround i basowy a ten lewy jaoś nic z siebie nie wydaje. Podczas testu głośników także nic w nim nie słychać. Co może być nie tak? Za info serdecznie dziękuję. Nara
 

piotrek6000

New member
zbigzbig20 napisał:
Witam. Posiadam to kino od kilku dni i mam pytanie. Jakie dźwięki odtwarza lewy frontalny (przedni) głośnik?? Balans jest ustawiony po środku w opcjach ale jak tak sobie słucham to nie słysze żadnych dźwięków z tego głośnika. Grają wszystkie Prawy frotalny, lewy i prawy surround i basowy a ten lewy jaoś nic z siebie nie wydaje. Podczas testu głośników także nic w nim nie słychać. Co może być nie tak? Za info serdecznie dziękuję. Nara

Powienieneś sprawdzić podłączenie tego głośnika na tylnym panelu, być może kabelek nie styka. U mnie ten sprzęt gra ok :)
 

zbigzbig20

New member
Rano sprawdze bo dzisiaj już mi sie oczy ze zmęczenia zamykają. A może mógłby sie ktoś podzielić własnymi spostrzeżeniami jak i co poustawiać w opcjach aby uzyskać najlepsze efekty ? Kino to mam podpięte pod TV LCD Grundig Cinaro 32' (Scart>Scart) i tuner Dreambox 7020s po optyku. Acha w instrukcji nie ma nigdzie jak ustawić w nim zegar. czy idzie wogóle to zrobić aby np: w trybie Standby był widoczny zegar na wyświetlaczu?? Sleep timer można bez problemu ustawić ale opcji od zegara nie znalazłem.

OK. Głośnik działa. Kabelek był za slabo włożony i nie stykał. Nara
 
Ostatnia edycja:
Do góry