Panasonic SC-BTT755

shado

New member
Kupiłem kilka temu kino domowe Panasonic SC-BTT755 i szczerze mówiąc jestem zawiedziony.

Minusy, które odkryłem dotąd:
-kino resetuje się lub wyłącza (waląc wcześniej w głośniki) - czasami podczas oglądania DIVXów, a zawsze podczas oglądania z karty SD .mts z dźwiękiem Dolby TrueHD albo Dolby Digital Plus
-nie można podpiąć żadnego przenośnego małego dysku twardego USB, bo wydajność 500mA jest kompletnie nie wystarczająca
-problemy z odtwarzaniem DIVXów - na jednym z filmów co jakiś czas powtarzane były ostanie 2-3sek. Objawiało się to tak, że jak był dialog, to jakieś słowo było odegrane 2 razy. Na innym kinie i laptopie film odtwarzał się normalnie
-głośniki niewiarygodnie przyciągają kurz - już po jednym dniu są całe zakurzone i wyglądają jakby były na nich zacieki
-żeby odtwarzać mts z karty to musi być odpowiednia struktura danych (ale to chyba przypadłość wszystkich kin i playerów Panasonica)
-żeby nagrać swoją płytę BluRay z menu startowym to też musi być odpowiednia struktura danych (specyficzna tylko dla Panasonica, ale to też chyba przypadłość wszystkich Panasów)
-DLNA - działa co najmniej kiepsko. Sprawdziłem kilka popularnych darmowych serwerów DLNA i jak na razie udało mi się zmusić kino do jako takiej współpracy tylko z płatnym "Wild Media Server". Instrukcja obsługi zaleca korzystanie z Windows 7.

Coś pozytywnego.
-tyle głośniki bezprzewodowe działają bez zarzutu
-pobiera mało prądu w stand-by

W stanach też to kino nie zbiera najlepszych recenzji:
SC-BTT750 - Blu-ray Disc™ Players - Shop and Compare at Panasonic

Napisałem do Panasonic Polska opisując swoje problemy, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
Ja jestem w stanie wiele zrozumieć, ale resetowanie się , albo niespodziewane wyłączanie się to już gruba przesada.
 
Ostatnia edycja:

shado

New member
Napisałem do Panasonic Polska, ale minęły 2 tygodnie bez odpowiedzi. Czekam cierpliwie na nowym firmware, bo wydaje mi się, że problem leży w niedopracowanych sofcie, a nie w samym kinie. Więc oddanie do serwisu nic nie da poza tym, że go nie będę miał przez miesiąc, albo więcej, a i tak nic nie zrobią. Jeśli wyjdzie aktualizacja i nie rozwiąże tych problemów to wtedy go oddam. Czekam też aż to kino będzie dostępne w jakimś sklepie stacjonarnym, żeby do niego podjechać i tam sprawdzić czy te same problemy są też na nim.
 

shado

New member
Miałem dzwonić na infolinię, ale była już nieczynna więc napisałem maila. Kupowałem w Gliwicach za 2650PLN ale wtedy jeszcze nikt nie miał tego kina w sprzedaży z wyjątkiem jednego sklepu za 3100PLN. Jak dla mnie głośniki grają OK, ale ja nie jestem audiofilem i to co mnie w nich irytuje to to, że codziennie je trzeba wycierać, bo kurzą się tak dziwnie, że wyglądają jakby były na nich jakieś zacieki od wody. Zależało mi, żeby były tylne bezprzewodowe i to akurat działa OK. Choć na amerykańskiej stronie Panasonica widziałem opinie, że internet bezprzewodowy przestał im działać po włączeniu kina.
 

wilkw

New member
SC-BTT775 iPohone

Czy aby ogladać zdjęcia i filmy z iPhona który jest umieszczony w stacji dokującej kina domowego musi być jeszcze jakiś dodatkowy kabel?
 
Do góry