Panasonic SA-BX500

Miras1260

New member
W laptku mam wyjscie hdmi.Polaczylem z AV kablem hdmi pod wejscie cable/sat.Wykrylo mi laptka, lecz filmy HD nie sa 5.1
 

stefwal

New member
Jest pytanie, czy laptek po HDMI przesyła dźwięk 5.1 ? Może tylko zwykłe stereo :confused:

Masz jakąś możliwość konfiguracji HDMI w laptopie tak aby wykierować na nie bitstream bez dekodowania ?

:roll::roll::roll::roll::roll:
 

zs1111

New member
To sie ciesz ze kupiles postarej cenie dzisiaj po nowym kursie euro 2600zł u panasonica A moze wiesz gdzie mozna kupic za 1600zł.pozdrawiam
 

lennox80

New member
jeszcze dochodzi problem z dostępnością :(
mają go w topmarket za... bodajże... 2149zł + 29zł przesyłka
jest też na allegro :)

PS> A ja dalej mam dylemat co kupić... :confused:
 

zs1111

New member
Za 2200zl nie wart tej ceny Yamaha i reszta jest tansza amplitiuner hd powinien kosztowac okolo 1500zl w wersiji standartowej
 

rob097

New member
Problem z SA-BX500

Mam problem, może ktoś z Was będzie wiedział jak sobie z tym poradzić
Nabyłem drogą kupna amplituner Panasonic SA-BX500 podłączyłem i wszystko pięknie grało/chodziło po ok 1 godzinie amplituner zgasł całkowicie nie reagował na nic (nie paliła się nawet dioda że jest podłączony do sieci) wyłączyłem go i po jakiś 30 min podłączyłem i wszystko było ok przez jakiś czas ale później znowu to samo.
Doszedłem metodą prób że taki efekt wywołuje mój tuner telewizji satelitarnej (polsatowski samsung DSB-H370G) podłączony po HDMI, po jego odłączeniu amplituner gra już parę dni i wszystko jest ok (próbowałem podłączyć jeszcze tuner z amplitunertem po componencie ale w ogóle wtedy nie było sygnału wizyjnego)
Dzwoniłem do serwisu Pansaonica i Polsatu w obu miejscach stwierdzili że oba urządzenia się"gryzą" i nic na to nie mogą poradzić.
Trochę to głupie i wkurzające mieć sprzęt i nie móc z niego korzystać może macie jakiś pomysł lub możecie doradzić co z tym można zrobić
Bardzo dziękuję za pomoc
 

stefwal

New member
Też miałem taki objaw, ale wystąpił po kilku miesiącach. W serwisie wymienili na gwarancji moduł zasilacza i na razie chodzi kilka dni bez zarzutu. Dekodera Polsatu nie mam.

Co do połączenia po component, to zadziała jak Amplituner połączysz z TV również po componencie. Ten sprzęt nie przetwarza sygnałów audio/video podłączonych do gniazd "analogowych" na sygnał wypuszczany po HDMI do TV. W skrócie podłączasz HDMI to idzie na wyjście HDMI, podłączasz component to wychodzi na wyjściu component, podłączasz composit to wychodzi po composit.

Jak masz na gwarancji to oddaj do servisu niech qumają (ponoć procesor odłącza całkowicie zasilanie w wyniku jakichś wykrytych zaburzeń - takie rzeczy opowiedzieli mi w servisie, ale z braku czasu na gadkę z nimi nie wnikałem głębiej.:niewiem:
 
Do góry