Panasonic S53

Deo3

New member
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym odtwarzaczem dvd?
Co prawda jest to nowość, ale czy można porównać go z poprzednikiem w kwestii jakości odtwarzania, obsługi oraz wyposażenia?
 

yaneq

New member
Bez reklam
znając panasonica będzie podobny do młodszego brata jeśli chodzi o bebechy.
dodano napewno viera link, system który sprawi, że obsługa całego systemu opartego na odpowiednio dobranych komponentach panasonica będzie o wiele przyjemniejsza.
 

Deo3

New member
Jestem w tej chwili na etapie wyboru odtwarzacza dvd z wyjściem HDMI. Nastawiłem się na nowego Panasonica s53. I tutaj mam pytanie do Yaneq: widzę że masz S52, więc czy ten model posiada opcję zapamiętywania momentu przerwania odtwarzania płyty dvd, aby później (np. po paru dniach) po ponownym włożeniu tej samej płyty można było odtwarzać od momentu przerwania? Jeżeli model s52 ma tą funkcję, to s53 na pewno też. Jest to "mała rzecz", a cieszy.
 

gw_kr

New member
A ja mam pytanie do posiadaczy s53: czy ktoś moze potwierdzic lub zaprzeczyć, że ten odtwarzacz NIE odtwarza DVD+R DL? Tak jest napisane w specyfikacji na polskich stronach Panasonica, ale równiez na niektórych stronach niemieckich i angielskich. Natomiast wg panasonic.com DVD+R DL jest odtwarzane. s52 odtwarzał DVD+R DL, więc trochę dziwne byłoby, gdyby następca tego nie robił, ale zagrywki producentów są czasami niezbadane ...
 

markowski

New member
gw_kr napisał:
A ja mam pytanie do posiadaczy s53: czy ktoś moze potwierdzic lub zaprzeczyć, że ten odtwarzacz NIE odtwarza DVD+R DL? Tak jest napisane w specyfikacji na polskich stronach Panasonica, ale równiez na niektórych stronach niemieckich i angielskich. Natomiast wg panasonic.com DVD+R DL jest odtwarzane. s52 odtwarzał DVD+R DL, więc trochę dziwne byłoby, gdyby następca tego nie robił, ale zagrywki producentów są czasami niezbadane ...
Kupiłem ten odtwarzacz dopiero w sobotę tak więc nie wszystko jeszcze przetestowałem. W instrukcji mam napisane, że odczytuje DVD+R DL jednak nie wszystkie funkcje mogą być użyte. Kupiłem w Niemczech i nie mam polskiej instrukcji ale tak to przynajmniej rozumię.
Nawiasem mówiąc jestem zadowolony. Mam Panasa TX-26LX70F, który też jest raczej nowością w Niemczech i razem komplecik działa bardzo ładnie.
Oglądałem wiele innych LCD i ten mi się najbardziej spodobał.

Pozdr. Marek
 
Ostatnia edycja:

gmax64

New member
witam poszukuje panasonica s 53 i mam kopot z zakupem czy ma ktoś namiary na sklep będę wdzięczny:eek:k:
 

Bondzio

New member
Napisy

Dzień dobry,

Mam pyatanie - Jak wyglada kwestia wielkości napisów, można je zmieniać ?
a jeśli nie, czy mają one sensowna wielkość na ekranie 42' ?
 

tadolboss

Member
Cześć, czy różnica miedzy S52 i S53 jest warta kwoty około 200 PLN ???
Czy S52 czyta Divixy i pliki .txt z polskimi znakami ?
Pozdrawiam
 

bflip

New member
panasonic s53

Witam. Od paru dni jestem posiadaczem Panasonic-a s53. Na chwile obecna jestem z niego bardzo zadowolony. Niema problemow z napisami, dzialaja wszyskie rodzaje tekstow. Ma bardzo przejrzyste manu i posiada prosta konfigoracje. Jesli chodzi o wielkosc napisow to jest wystarczajaca, na moim 32 calowym samsungu 16/9 sa bardzo widoczne i umieszczone na obrazie z filmem, w przeciwienstwie do DVD Sony NS36 w ktorym napisy sa male i umieszczone pod filmem i nie widac ich na tv 16/9 chyba ze rozciagnie sie obraz na boki co znieksztalca obraz. Jedyna bolesna wada to taka ze nie odtwarza xviD-ów. W prawdzie Divx jest bardziej popularny ale czesto spotyka sie filmy kodowane w xviD.
Ogolnie w skali 0-10 daje mu 9,5. POLECAM
 

arkadeusz

New member
Panasonic S-35

Kupiłem ten odtwarzcz z dwóch powodów:HDMI oraz obsługa DVD-RAM.Bardzo mnie rozczarował fakt ,że nie czyta filmu DVD nagranego na płyte DVD-RAM.Czy można ten problem rozwiązać?
 

arkadeusz

New member
Panasonic S-53

W treści którą podałem nie ma błędu.Taki jest stan rzeczy.Potrzebne szczególy pytać napiszę co mi wiadomo.:(
 
Do góry