Panasonic S52

seat98

New member
Oby tak było bo jak zobaczyłem napis made in china to mnie ciarki przeszły a każdy wie z czym kojarzy się napis made in china.Odnośnie softu to ten sprzęt
jest za młody żeby coś do niego było trzeba poczekać ale ja z niego jestem
bardzo zadowolony.
______________________________
TX25AD1P,DVD S52,Yamaha RXV-630,Wharfedale8.1,Tonsil2x200,AKG K501
 

yaneq

New member
Bez reklam
nie martw się. w chinach jest duże pkb więc luz :)
mnie wkurza jedynie to, że rozpoznaje mało formatów napisów. tzn. txt rozpoznaje ale samo txt też może mieć kilkanaście wersji formatu. na szczęście są odpowiednie darmowe programy do konwersji.
 

seat98

New member
Ja ci powiem że już dóżo oglądnąłem filmów divix z napisami i jakoś do tej pory
nie miałem najmniejszych problemów.
 

yaneq

New member
Bez reklam
widocznie trafił mi się taki film.

a zauważyliście, że ze strony panasonica zniknęło s52? są teraz 3 modele S99 S42 i S33 (nowość za grosze).
 

Sayko

Klub HDTV.com.pl
VIP
koniec dostaw

Chciałem nabyć drogą kupna ten odtwarzacz ale rzeczywiście nigdzie go nie ma :(. W jednym ze sklepów odtrzymałem info że nowych dostaw ze strony panasa już nie będzie. Szkoda bo nie wiem czy jest cos podobnego (chodzi o jakość obrazu) w tej klasie cenowej. Pozdrawiam
 

Sayko

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki yaneq, sprawdziłem również Twoje linki ale niestety zonk, a na allegro tylko srebrne a ja potrzebuje czarnego :(.
 

seat98

New member
W miejsce S52 wchodzi S53 można go oglądnąć na www.panasonic dvdS53
na pierwszy rzut oka jest inny pilot a co pozatym to nic nie pisze.
___________________________________
PanasonicTX25AD1P,DVDS52,YamahaRXV630,Wharfedale8.1,Tonsil2x200,
AKGk501
 

jerry555

New member
S52 problem

Witam, Mam S52 podlaczony po HDMI do plazmy 37V60EH, a do ampli ONKYO 494 za pomocą coaxiala. Wszystko jest okej póki nie wyłacze TV. Jak wyłączam TV, znika czerwony znaczek HDMI na panelu playera i w ampli cisza. Jak włącze TV to wszystko wraca do normy. Próbowałem róznych konfiguracji tzn. wyłaczałem audio po HDMI ale nic to nie zmieniało. Gdzieś zdaje się żle ustawiłem jakiś parametr bo nie chce mi się wierzyc że musze miec włączone TV aby słuchac CD z tego playerka. Czy ktoś z grupowiczów mógłby mi pomóc w tej kwestii? Pozdrawiam i dziękuję , Jurek
 

seat98

New member
Według mnie coaxial i optical jest niezależnym wyjściem i nie powinno to mieć
żednego związku z telewizorem.Ja mam Yamahę i dvd jest podłączone optical-em.Gdy włączam muzykę czy film na pilocie od amplitunera przyciskam
dvd i wszystko hula.
 

lukas

New member
jerry555 napisał:
Witam, Mam S52 podlaczony po HDMI do plazmy 37V60EH, a do ampli ONKYO 494 za pomocą coaxiala. Wszystko jest okej póki nie wyłacze TV. Jak wyłączam TV, znika czerwony znaczek HDMI na panelu playera i w ampli cisza. Jak włącze TV to wszystko wraca do normy. Próbowałem róznych konfiguracji tzn. wyłaczałem audio po HDMI ale nic to nie zmieniało. Gdzieś zdaje się żle ustawiłem jakiś parametr bo nie chce mi się wierzyc że musze miec włączone TV aby słuchac CD z tego playerka. Czy ktoś z grupowiczów mógłby mi pomóc w tej kwestii? Pozdrawiam i dziękuję , Jurek

Ja mam S52 podłączone pod Sony STR-DG (nie wspomnę o TV i ,,n,,) i jest OK. Może to sprawa odpowiednich ustawień w ampli.
 

seat98

New member
Takim przypadkiem Yamaha jeszcze mnie nie zaskoczyla.
_____________________________________________
PanasonicTX25AD1P,DVD S52EK,Yamaha RXV630,Wharfedale8.1,Tonsil2x200,
AKGk501
 

lukas

New member
Ja mogę ,puszczać muzykę z CD, bez włączonego TV.
Podam jak mam połączony sprzęt -
- z ,n-ki, HDMI oraz optyk do Sony STR-DG 700
- z S 52 tak samo
- z Sony HDMI-DVI do TV (mój TV nie ma HDMI )

pozdr.
 

remus

New member
Ale przegapiłem okazje. Jestem z Krakowa i uciekł mi panas s52. Jak ktoś ma info gdzie można kupić czarnego S52 (nowy lub w idealnym stanie) to bardzo proszę o info.
 

seat98

New member
No to ci się smykło kupisz 20zł odemnie taniej,reszta zostanie ci w kieszeni na oblanie sprzętu abyś cieszył się nizawodnością.Dobrze że dałeś taką stronę
bo ja jestem spod Krosna i w każdej chwili można do nich podjechać jakby coś
mieli interesującego.Z dvd S52 na pewno będziesz zadowolony.
___________________________________________
Panasonic TX25AD1P,DVDS52EK,YamahaRX-V630,Wharfedale8.1,Tonsil2X200
AKGk501
 
Do góry