Panasonic S-42 pytanie

cruze

New member
Witam Serdecznie !
To mój pierwszy post na forum !

Zakupilem sobie włąsnie taki odtwarzacz DVD jak w temacie ...
Jedyne co mnie w nim niepokoi to to, że jak włączam go i przerzucam na kanał AV1 (bo pod EURO AV1 mam podpięty)
to widać na głównej planszy idące pasy pionowe wzdłóż ekranu - trzeba sie przyjżeć aby je zobaczyć - ale są. Podczas odtwarzania filmu DivX czy DVD nie ma czegos takiego.
Co ciekawsze moj telewizorek do Panasonic 21" - kupiony jakies pół roku temu...

W dużym pokoju posiadam TV Panasonica 29" 100Hz i tam w ogóle takiego problemu nie ma Wszystko czysto i pieknie...

Co zauważyłem, że jak ze swojego TV wyciągne kabel antenowy to pasy znikają ale za to obraz robi sie taki hmmm chropowaty czy jakoś tak - ale jest OK

Słyszłem Opienie, że kabel EURO-EURO moze tu miec wpływ... ja mam taki za 7zł najtańszy a ponoć są jakieś grube kable EURO lepszym przesyle sygnału

Nie podejrzewam że DVD jest uszkodzone bo na Pansie 29" wszytko JEST PIEKNIE !!!!

pozdrawiam
 

grzes

New member
Kabel Euro

Witam.

Podejrzewam, że winny jest słabej jakości kabel EURO, i wchodzą Ci przesłuchy. Nie zagłębiając się w istotę problemu, kup dobry kabel EURO. tzn. taki, który ma ekranowane ODDZIELNIE żyły sygnałowe.

P.S. podejrzewam, że nie masz możliwości puszczenia po kompotencie. bo tak byłoby najlepiej.
 
Do góry