Panasonic PY80 wszystko o serii?

pablito7

New member
"w Juka.pl".......niestety i tam nie ma, paranoja, jest dany produkt jest zapotrzebowanie a jego nie ma ! moze pansaonic ma w nosie rynek w polsce i dostarcza mniejsza ilosc sprzetu.....

dalej chce kupic a nie moge !!! moze ktos ma inne namiary ?

pzdr

P
 

Savatage

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie!!! Nie ma TH42PY80 na rynku. Tydzień temu z małym kawałkiem załatwiłem sprawę rat u Blackninja. Myślałem, że już zaraz będę miał TV a tu zonk. I nadal czekam. Telewizorka niet. Trzeba czekać. Niestety. Panas nawala jeżeli chodzi o dystrybucję :twisted: .
 

boxster

Member
Co do mojego problemu z padniętymi portami hdmi to już temat zamknięty. Moje obawy co do ew. problemu z serwisu były bezzasadne. Panowie przyjechali w pełni przygotowani i praktycznie wszystkimi bebechami od PY80 gotowi i zwarci do ostrej walki. Cała wizyta trwała ok 15 min. z czego dobra połowa czasu to odkręcania/przykręcanie tylnej obudowy. Grzecznie, szybko i rzeczowo. Jak dla mnie serwis Panasonic-a to wzór tego jak powinny pracować inne serwisy.
 

soto74

New member
do Savatage

na stronce juka.pl th42py80 wystepuje wiec moze jeszcze posiadaja. ja kupiłem u nich w poniedziałek. powodzenia w poszukiwaniach
 

makirl

New member
boxster

czyli jak podlanczasz np kompa poprzez hdmi to wylanczasz oba urzadzenia?!?! czy tylko panasa?!?!
No i druga sprawa - jak sie ma rozdzialka full-hd do pracy na plazmie - mozna bezproblemowo przegladac neta?!?!itp- jak tak to tylko zakupic wireless klawe i myche i mozna miec domowe centrum multimedialne 0 jeszcze tylko zlozyc jakiegos fajnego kompa jako media center - mozna do 2k sie wyrobic i kurcze na lata miec sprzet :)
 

tomi5

New member
42PY80 ostatnio widziałem go w Jeleniej Górze w sklepie Media Expert tylko cena nie zaciekawa, na stronie media expert też powinien być zlistą sklepów wktórych jeszcze jest
 

tomi5

New member
Cytat:
Napisał dawideo
A mam takie pytanie. Lepiej teraz kupić TV, czy po świętach??. (nie znam się na rynku). Może jednak warto poczekać ten miesiąc, i po świętach będzie jakaś wyprzedaż, a może własnie odwrotnie?? Lepiej teraz kupić bo są promocje świąteczne. Jak to wyglądało w ubiegłych latach???
P.s Odrazu zaznaczam, że nie chodzi mi o odkładanie zakupu w nieskączoność (z czasem wszystko tanieje, wychodzą nowe lepsze modele) chodzi mi tylko o ten okres (grudzień - styczeń)
Pozdrawiam



cygan napisał:
Ok.połowy stycznia w MM totalna wyprzedaż, coś w stylu bez "vatu" a nawet lepiej. Ja tak kupiłem swoją plazmę. Tylko śledź wcześniej cenę wybranych tv, żeby nie nabili w jajo. Cena ma być niższa niz najniższa z neta - wtedy i tylko wtedy kupuj (skoro nastawiłeś się na super okazje). Mój przykład: net(najniższa z przesyłem) -ok.3000zł, promocja MM - 2400zł z hakiem. Tydzień wcześniej w MM za 3500zł był. Faktycznie nie dla idiotów...ale TYLKO w super promocjach!

No właśnie też się tak czaje tyle że ja będe brał na raty i teraz mam taką zagadke, brać teraz jak jest promocja 30rat 0% na cały asortyment, czy czekać na jakieś obniżki i kupić taniej ale na zwykłe raty czy to nie bedzie to samo albo drożej
 

arekw99

New member
witam

rozgladam sie juz troche za tv. poczatkowo wszystko przemawialo za LCD i w zasadzie bylem zdecydowany na Sony, ale od paru dni mam mocne cisnienie na tego Panasonica. Mam jednak troche watpliwosci wywolanych - nie ma co tu ukrywac po lekturze forum. Prosze wiec o wyjasnienia.
Po pierwsze czy wentylatory w tym TV nie pracuja zbyt glosno? Tzn. jak to jest uciazliwe. Ogladajac wieczorkiem film nie chcialbym jednoczesnie sluchac ciaglego bzyczenia, a nie zawsze slucham glosno
Po drugie - jak z wypalaniem pikseli no i efektem "ufo", jak z tym jest w wyp. tego TV
Po trzecie jak z podlaczeniem do kompa - bedzie tu rozdzielczosc full hd po hdmi?
Po czwarte jak z wspolpraca z PS3 ?

wszystko. dzieki za ewentualne wyjasnienia
 

soto74

New member
...

hej,
jesli chodzi o wentylatory to w moim egzemplarzu delikatnie je słychac (tzn ja słysze bo zona nie :grin:) ale tylko przy wyłączonym dźwięku. Nie jest to absorbujący dzwieki i naprawde trzeba sie wsłuchac.
jestem b. zadowolony z tego telewizora
 

mloo

New member
Savatage napisał:
No właśnie!!! Nie ma TH42PY80 na rynku. Tydzień temu z małym kawałkiem załatwiłem sprawę rat u Blackninja. Myślałem, że już zaraz będę miał TV a tu zonk. I nadal czekam. Telewizorka niet. Trzeba czekać. Niestety. Panas nawala jeżeli chodzi o dystrybucję :twisted: .
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum :)

Kupiłem w zeszłym tygodniu PY80 w sklepie Magiczna Planeta. Realizacja zamówienia zajęła 3 dni. Z tego co widzę na stronie to mają jeszcze tv na magazynie. Najlepiej upewnić się telefonicznie. Cena wg mnie extra! Polecam!
 

arekw99

New member
soto74 napisał:
hej,
jesli chodzi o wentylatory to w moim egzemplarzu delikatnie je słychac (tzn ja słysze bo zona nie :grin:) ale tylko przy wyłączonym dźwięku. Nie jest to absorbujący dzwieki i naprawde trzeba sie wsłuchac.
jestem b. zadowolony z tego telewizora

a jak reszta wrazen odnosnie telewizorka?
 

soto74

New member
...

kompa ani konsoli nie podpinam pod ten Tv wiec nie wypowiadam sie. Co do "ghostingu", "ufo" czy innych tego typu cudów to nie zauwazyłem-podobno widac to na obrazie czarno-białym- Hans Kloss nie miewa zielonego towarzystwa :D, nie wpatruje sie również w ekran z lupą w poszukiwaniu martwych pikseli. Jak na razie jestem b.zadowolony z tego telewizora. Sygnał z UPC na razie analog-ale juz wkrótce przechodze na cyfrowy- mimo to nie moge narzekać. Polecam ten model.

P.S. Fakt ze plazmy Panasonic Py80 i Py85 są poszukiwane na rynku i sprzedają sie bardzo szybko świadczy o dobrych opiniach nt tych telewizorów.
 
Ostatnia edycja:

lech64

New member
Witam,
Panasonica 42PY80 kupilem tydzien temu. Ogolnie robi dobre wrazenie ale niestety zbyt czesto wystepuje green-ghosting. Sporadycznie tez widac efekt teczy. Poprzednio mialem plazme Samsunga 42C91H i przez 1,5 roku nie mialem problemow z zielonymi smugami ani teczami. Obraz z kompa po podlaczeniu do wejscia PC jest kiepski. Czcionki sa nieostre, bo matryca nie pracuje na natywnej rozdzielczosci. Ten telewizor FullHD nie umozliwia uzyskania obrazu z komputera w rozdzielczosci FULLHD na wejsciu PC. Wedlug instrukcji obslugi dolaczonej na CD nie zaleca sie podlaczania komputera za pomoca wejscia HDMI(sic!). Ciekawe, ze w plazmie Samsunga mozna uzyskac obraz z kompa FullHD zarowno na wejsciu PC jak i HDMI.
Pozdrawiam:)
 

Savatage

Klub HDTV.com.pl
VIP
mloo napisał:
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum :)

Kupiłem w zeszłym tygodniu PY80 w sklepie Magiczna Planeta. Realizacja zamówienia zajęła 3 dni. Z tego co widzę na stronie to mają jeszcze tv na magazynie. Najlepiej upewnić się telefonicznie. Cena wg mnie extra! Polecam!

Faktycznie wczoraj po Twoim poście sprawdzałem i był. Dziś niestety już go nie ma.
 

emer

Member
Bez reklam
lech64 napisał:
Witam,
Panasonica 42PY80 kupilem tydzien temu. Ogolnie robi dobre wrazenie ale niestety zbyt czesto wystepuje green-ghosting. Sporadycznie tez widac efekt teczy. Poprzednio mialem plazme Samsunga 42C91H i przez 1,5 roku nie mialem problemow z zielonymi smugami ani teczami. (ciach)

Czy mamy rozumiec ze zmieniłes sobie TV na gorszy ?

BTW - dziwie sie ze niektórzy nie widzą albo prawie ze nie widzą "zielonych duchów" ... Ja tez to dobrze widze, choc nie jest duze i prawie ze mi nie przeszkadza (prawie że nie ;) )
 
Do góry