Panasonic PY80 czy Panasonic 37 LZD 85?

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Zamówiłem już plazme 42PY80 panasonica i mam wątpliwości co do wyboru ponieważ przeczytałem dobrą opinie w teście na temat LCD panasa 37 LZD 85 i w dodatku mało pobiera energi:( prosze o porównania i opinie,dziękuje.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Slabo w takim ukladzie sie do tego przygotowales.

Primo - dwie rozne technologie, a w zwiazku z tym predyspozycje sygnalowe (analog, konsola, blu-ray, satelita etc...), typowe wady i zalety PDP oraz LCD...

Secondo - 42" a 37" to naprawde duza roznica. Nie pomyslales o tym wczesniej? Oba sa Full HD, to fakt.

Terzio - pobor energii bedzie mniejszy w tym LCD sila rzeczy - ma mniejszy ekran. Po skalibrowaniu plazma nie zuzywa duzo wiecej energii, szczegolnie wtedy, gdy w wiekszosci ogladanych "audycji" przewazaja ciemne sceny.

Wiecej danych by sie przydalo, kolego ;)
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
odległośc od telewizorka 4m, sygnał z N-ki,nastawiam sie na sygnał
HD,w przyszłosci odtwarzacz hd.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Odleglosc 4m zmusza do spojrzenia w strone 46 cali i wiecej, takze LCD Panasonica laduje w koszu. Propozycja jest nastepujaca: 46PY80, lub, jezeli bardzo mocno nasloneczniony pokoj - LCD Sony 46W4000 kosztem plynnosci, ale z wieksza jasnoscia oraz niegorszym poziomem czerni lub Toshiba 40ZF355 / JVC 47V80 (oba swietnie formatuja i skaluja obraz oraz maja tylko nieco gorsza czern od plazmy i LCD W4000). Roznica w zuzyciu energii pomijalnie mala, ale cenowo sporo wyzsza polka, anizeli 42-calowy PY80.
 
Do góry