Panasonic PX80

allabahal

New member
Witam,

Dziś dzwoniąc na infolinię Panasonic Polska, dowiedziałem się od konsultanta, że Panasonic Polska nie planuje tego modelu na nasz rynek.
Czy może ktoś potwierdzić, albo zaprzeczyć tej informacji?

Krzysiek
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Oznaczenia modeli są często specyficzne dla regionu sprzedaży. Podejrzewam, że seria X może być sprzedawana w USA.

Generalnie wszelkie nowości japońskie są anonsowane najpierw dla rynku japońskiego i amerykańskiego.

ArtS :)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Dzięki! ArtS007 Hmm a czy nie było tak, że PV oznaczał model bez HD a PY z HD a dopiero w dalszym członie nazwy była literka oznaczjąca do którego kraju?
 

MazaQ77

New member
Witam,

właśnie dziś uzyskałem od Panasonic Polska pismeną (mailową) informację, iż nie planują wprowadzenia nowych modeli serii 80 / 800... :confused: ciekawe.

pozdr!
 

kowal510

Member
No trudno żeby się przyznali najpierw trzeba sprzedać to co jest,potem obniżyć cenę i znowu sprzedać potem wprowadzić nowy model z ceną zaporową żeby znowu sprzedać (poprzednie) a potem już dostępne nowe modele dla ludu!!!!
 

sittek

New member
model TH-37PX80 dostępny jest w UK i jest droższy o 100 funtów. Ma dodatkowo 100 Hz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Filipek2821

New member
sittek napisał:
model TH-37PX80 dostępny jest w UK i jest droższy o 100 funtów. Ma dodatkowo 100 Hz
PX od PV różni się tym, że ma dodatkowo tuner dvb. A o ile mi dobrze wiadomo, to zarówno PX i PV mają 100 Hz.

PX to wersja na rynek Niemiecki, Angielski i chyba Czeski(pewnie jeszcze inny)
PV to wersja na rynek Polski.

Przynajmniej takie są znane dla mnie róznice tyvh wersji
 
Ostatnia edycja:

mirk

New member
Witam, dzisiaj odebrałem ze sklepu sprowadzony z Czech 37PX80 - jest klasa - więcej szczegółów za parę dni - możę zrobie parę zdjęć i wrzuce na forum
Pozdrawiam
Mirk
 

Adamos2200

New member
TH-42PX80 - jest juz w sprzedaży - ma ktoś jakieś info o nim ?
ANASONIC TH-42PX80 DVB-T
4199,00zł
pixel_trans.gif

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć


Tuner:
Analogowy i cyfrowy DVB-T ( naziemny )
Display

Panel : G11 Progressive HD Plasma Display Panel
Natural Vision Filter
Progressive Scan
Number of Pixels : 786,432 (1,024 x 768) pixels
Applicable PC signals: XGA (SXGA compressed)
Contrast Ratio (in dark surroundings): Native: 15,000:1; Dynamic: 1,000,000:1
Shades of Gradation : 4,096 equivalent steps of gradation
100 Hz Double Scan
24p Playback
3D Colour Management
Sub Pixel Control
Motion Pattern Noise Reduction
Video Noise Reduction
3D Comb Filter
Picture Mode : Dynamic/Normal/Cinema/Eco

Terminals
SD Memory Card Slot (SDHC Compatible)
HDMI Input: 3 (rear)
Composite Video Input AV3: RCA phono type x 1 (front)
S-Video Input AV3: Mini DIN 4-pin (front)
Audio Input (for Video) AV3: RCA phono type connectors (L, R) (1 set, front)
PC Input : Mini D-sub 15-pin x 1 (rear)
Component Video Input: RCA phono type x 3 [Y , PB, PR] (rear)
Audio Input (for HDMI, PC, Component): RCA phono type connectors (L, R) (1 set, rear)
21-Pin Input/Output: AV1: AV In/Out, RGB In, Q-Link (rear)
AV2: AV In/Out, S-Video In, RGB In, Q-Link (rear)
Monitor Out: RCA phono type connectors (L, R) (1 set rear)
Audio Output: Headphone jack (1 front)

General
Power Supply : AC 220 - 240 V, 50/60Hz
Power Consumption (Rated): 255 W
Dimensions W/O stand (W x H x D) : 1,020 x 679 x 95 mm
Dimensions with stand (W x H x D): 1,020 x 727 x 327 mm
Weight W/O stand : 26 kg
Weight with stand : 28 kg
 

WojtekW80

New member
Witam, PX80 jest m in. w marketmedia.pl i nie może być mowy o pomyłce, bo po pierwsze oferują obydwa modele (PV i PX), poza tym dzwoniłem w tej materii na ich linię informacyjną, gdzie potwierdzono, że to na pewno PX. Cena 3620 za 37'', więc przystępna, choć na rynku niemieckim ten model kosztuje w granicach 900 euro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wjeżdżają do nas na testy zaraz po świętach. Są już w Polsce w sprzedaży - Panasonic Polska.
 

pao

New member
Witajcie,
przeglądam ten wątek i nasunęło mi się pytanie, czy Panasonic Polska honoruje gwarancję dla serii PX na rynku polskim czy też uznaje tylko "oficjalne" modele na nasz rynek, czyli PV i PY?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Kurcze jestem w szoku, pomóżcie. Dziś zaszedłem sobie do sklepu i właśnie na półce wystawili nowy tv Panasa, jeszcze nie mieli jego oposów i ceny itp, więc zapytałem co to za model, bo obok stoi PV 80 a to co. I w odpowiedzi dowiedziałem się, że to jest PY 85 :hmm: co jest? To jest autoryzowany sklep Panasa, a na strone jeszcze nie ma o tym wzmianki, albo im się coś powaliło, albo ja mam nie aktualne dane. Ktoś wie coś więcej? Kurcze, bo cena jest przyzwoita dość, ja nadal wacham się między Pioneerem PDP 428XD a właśnie np Panasonickiem TH 42 PY 80, bo o takim słyszałem ale nie to co oni ponoć wystawili, a może sprzedawca jeszcze do końca nie był zorientowany?! Kurcze chyba jutro się przejde i sprawdzę jak już tabliczkę do niego zrobią. Sam nie wiem co myśleć.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Trzeba bylo podrazyc glebiej, patrz: zerknac na tabliczke znamionowa. Ciekawe, czyzby pierwszy skowronek 80-tki FullHD?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
No właśnie sam sobie w brodę pluję, że nie podrązyłem, ale nie było jakoś czasu, może jutro mi się uda ;)
 
Do góry