Panasonic PT-AE4000 vs Sanyo PLV-Z4000?

sztanca

New member
Witam wszystkich, planuję niebawem zakup projektora. Poczytałem trochę to forum i mój wybór padł wstępnie na Sanyo Z800 (ok. 4700zł) lub Epson TW3600 (ok. 5300zł), potrzebuję zoom, więc dużego wyboru nie ma. Oba chyba mają dość zbliżone parametry, jeszcze się nie zdecydowałem, przydała by się pomoc.

Sprawdzałem jednak co można kupić zwiększając nieco budżet:
- Panasonic PT-AE4000 (7300)
- Sanyo PLV-Z4000 (7100)

Czy ktoś miał kontakt z tymi projektorami? Który z nich jest bardziej wart swojej ceny? Wiadomo, że płacąc więcej otrzymujemy więcej, ale czy warto dołożyć te 2k?

Projektor będzie używany w weekendowe wieczory, głównie filmy, na początek zapewne z lapka (Dvix HD), później dokupię jakiś BD, z czasem może gry z PC.
(Rozwijany elektrycznie ekran czeka od 3 lat zabudowany regipsem :) )
 

Lara.

New member
Swojego czasu mialam okazję porównać Sanyo Z3000 i Sanyo Z700 (troche starsze modele). Mimo ze plany buzdetowe były poczatkowo ukierunkowane na tańszy model, po pokazie nie było wątpliwości. Różnica w ostrości, czystości obrazu była naprawdę zauważalna i znaczna. Po obejrzeniu Z700 byłam zadowolonaz obrazu ale po właczeniu Z3000 "otworzyły sie oczy" i nie było juz powrotu :)
Jeśli tylko masz możliwość kup droższy model - nie będziesz żałował, obraz będzie krystalicznie czysty jak na b. dobrym TV tylko jakies 10 razy wiekszy :) Najlepiej jednak sam udaj sie na pokaz i przekonaj sie na własneoczy.
pozdrawiam
 

stiko

New member
Podepnę się do wątku .Czy ktoś może znalazł w jakimś sklepie projektor Panasonica PT-AE4000 za cenę nie większą jak 7000 PLN ? .Jeśli tak to proszę o namiar
 
Do góry