Panasonic przedstawia ceny detaliczne na rynku Polskim TV LCD LED

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic przedstawia oficjalne terminy wejść produktów i ceny detaliczne na rynku Polskim TV LCD LED.
021__MG_0761.JPG


Model ............termin wejścia ....widełki cenowe

TX -L55WT50E - maj/czerwiec - 14.000/15.000 zł
TX-L55DT50E - .. maj ............- 13.000/14.000 zł
TX-L55ET5E - ......kwiecień....... - 9.000/10.000 zł
==========================================================================

TX-L47WT50 - ..maj.............. - 10.000/11.000 zł
TX-L47DT50E -.. marzec/kwiecień- 9.000/10.000 zł
TX-L47ET50E - ..marzec .......... - 7.500/8.500 zł
TX-L47ET5E - ....luty................ - 6.500/7.500 zł (Obecna cena w internecie 4.400 zł - czyli ..............32% taniej niż cena deklarowana)
TX-L47E5E - ......luty/marzec..... - 5.500/6.500 zł
==========================================================================

TX-L42WT50E - ..maj .................. - 8.500/9.500 zł
TX-L42DT50E - ...marzec/kwiecień... -7.500/8.500 zł
TX-L42ET50E - ...marzec .............. -6.000/7.000 zł
TX-L42ET5E -.....luty ................... -5.000/5.500 zł (Obecna cena w internecie 3600 zł czyli .............28% taniej niż cena deklarowana)
TX-L42E5E - ......luty ....................-4.000/4.500 zł
TX-L42U5E - ......czerwiec .............brak
==========================================================================

TX-L37ET5E -.....marzec ..............- 4.500/5.000 zł
TX-L37E5E - ......luty...................- 3.500/4.000 zł

.==========================================================

TX-L32ET5E - ....marzec/kwiecień .. - 3.500/4.000 zł
TX-L32E5E -...... marzec............... - 3.000/3.500 zł
TX-L32X5E - ......kwiecień ............ - brak
TX-L32C5E - ......czerwiec ..............- brak


Na podstawie różnic cen deklarowanych , a różnicy cen internetowych można sobie orientacyjnie obliczyć pozostałe realne ceny sprzedaży. Z naszych wyliczeń wynika że różnica cen sięga wartości około 28% .
 
Ostatnia edycja:

Oled1969

New member
TX-L55T5E - ......kwiecień....... - 9.000/10.000 zł

To będzie HIT !!!
bo:
- pasywny 3D, doskonałe wrażenia dzięki Easy 3D
- LCD,
- duży,
- PANASONIC,
- 55".

Nie wiem czy nie ma błędu w nazwie.
Na stronie PANAS pl nazywa się: TX-L55ET5
Telewizory - Telewizory LCD - TX-L55ET5 - specifications - Panasonic Polska

edge led za 10-12 k? pomyłka chyba - czy Panasonic chce odbić straty z rynku plazm?
Nie wiem po ile bedą plazmy Panasa ale chyba to lepsze rozwiązanie niż tak drogie edge ledy ze stajni Panasonica.
 

lm648

Banned
To wszystko zwiastuje szybki KONIEC Panasonica :) w dziedzinie LCD LED jak i plazm. Podejrzewam, że Sony w 2012 z cenami również pójdzie po bandzie :)
Dla nas konsumentów nie ma zmartwienia, są inni producenci lepsi i przystępni cenowo:) Tamci wrócą do korzeni i zaczną znowu produkować maszyny do szycia. Tak im daj Panie:)
 

lm648

Banned
To wszystko zwiastuje szybki KONIEC Panasonica :) w dziedzinie LCD LED jak i plazm. Podejrzewam, że Sony w 2012 z cenami również pójdzie po bandzie :)
Dla nas konsumentów nie ma zmartwienia, są inni producenci lepsi i przystępni cenowo:) Tamci wrócą do korzeni i zaczną znowu produkować maszyny do szycia. Tak im daj Panie:)


........ w "ferworze walki" dodam jeszcze, czy ktoś pamięta w dziedzinie audio taką firmę jak "Technics" (czyt. w podtekście Panasonic), i co się stało? zaczęli też wysoko głowę nosić w latach 90" z takim skutkiem, że od 15 lat nie ma ich na rynku:) To samo przepowiadam tym dwóm "pyszałkom" w dziale TV LCD LED, OLED, PDP:bober:
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Tak jak podał Kiki , sprawdziłem w sklepach internetowych cene tego telewizorka TX-L47ET5E i faktycznie cena jego to 4420 zł dokładnie . Jest to kwota o 32 % mniejsza od ceny i to nawet nie 7500 zł tylo od 6500 zł . Więc jak iść tym tropem to Plazma Panasa 55VT50 która jest w cenie dokładnie 55DT50 będzie wynosiła w internecie max 9400 zł , a topowy EDG LED 10100 zł . Na okrągło plazma 9500 zł , a 55WT50E 10500 zł . Więc wcale nie jest źle . :) Jedynie co mnie martwi to termin wejścia , dopiero maj . A ja za miesiąc się pozbywam mojego 55VT30 i bede coś musiał zakupić . W sumie celuje w plazme , więc mam nadzieje że plazma przynajmniej będzie już w kwietniu . :) Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miejmy nadzieję że nowe matryce znacznie poprawią jakość i że cena w ten sposób jest usprawiedliwiona.
 

marcinkoleksl

New member
podobno markę Technics zlikwidowali, bo znaczna cześć sprzętu i tak przesuwała się w poziom audio-video (wchodziły amplitunery av) i nie opłacało się marketingowo trzymać 2 marek. ale kto ich tam wie, jak było naprawdę... japońców nikt nie zrozumie :)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
........ w "ferworze walki" dodam jeszcze, czy ktoś pamięta w dziedzinie audio taką firmę jak "Technics" (czyt. w podtekście Panasonic), i co się stało? zaczęli też wysoko głowę nosić w latach 90" z takim skutkiem, że od 15 lat nie ma ich na rynku:) To samo przepowiadam tym dwóm "pyszałkom" w dziale TV LCD LED, OLED, PDP:bober:

No nie od 15 lat bo na bank krocej ,jak juz to max kolo 10 lat ;)
Ale to fakt cena wszystko naprostuje,bo mozna zrobic taniej i rownie dobrze (Samsung,LG)
 

FU-NAI

New member
co rok jest to samo panasonic podaje z sufitu ceny sugerowane one nijak się mają potem do rynkowych vide ceny nowości panasonica 2012 np. w eurortv Panasonic TX-L42ET5E 3599, cierpi na tym wizerunek firmy i niejednokrotnie odstrasza potencjalnego klienta
p.s. nowy model TX-L42ET5E to taka kopia LG 42LW5500 tyle że za inną kasę i z gorszą funkcjonalnością przez usb
 

Morfeusz42

New member
Jakie to polskie - najlepiej jak by rozdawali te telewizory za darmo i jeszcze po dupci głaskali!!! żenada jak się czyta takie wpisy...
 

janusz

New member
Bez reklam
Określenie "żenada" pasuje tylko do Twojego wpisu. Nikt nie krytykuje cen poważnych producentów TV, krytyka dotyka bankrutującego Panasonica wykazującego wielomiliardowe straty w 2011 roku i nic nie wskazuje na poprawę.
 

lm648

Banned
Jakie to polskie - najlepiej jak by rozdawali te telewizory za darmo i jeszcze po dupci głaskali!!! żenada jak się czyta takie wpisy...
Nie bądź taki "amerykański" szanowny dystrybutorze lub sprzedawco prawdopodobnie z jednej wymienianych sieci. "Twoja żenada" w pełni na to wskazuje :)
Ja uważam zupełnie inaczej - ceny w naszym kochanym kraju znacznie przewyższają ceny oficjalne producenta, jak to się dzieje? A tak, ponieważ za szybko co niektórzy chcą się dorobić. Nie moim kosztem:bober:
 

lm648

Banned
Jakie to polskie - najlepiej jak by rozdawali te telewizory za darmo i jeszcze po dupci głaskali!!! żenada jak się czyta takie wpisy...
.... a poza tym, to są właśnie moje pieniądze wydane na zakup TV i za to , że wybrałem tą a nie inną markę i tym oto sposobem dałem na "życie" producentowi i sprzedawcy, "głaskanie dupci" jest wręcz niezbędnym elementem tego folkloru...............
To jest kapitalizm, a nie miniona epoka socjalizmu. Jak tego nie wiesz, warto by było żebyś wiedział, że teraz "klient jest twoim panem":bober:
 
Do góry