Panasonic przedstawia ceny detaliczne na rynku Polskim telewizorów plazmowych

peterka1000

Member
Bez reklam
To co próbujesz udowodnić jest raczej "teorią wirtualną" :) W naszej rzeczywistości w dniach premiery (przez okres ok. 3 m-cy) będzie to szło w druga stronę czyli na + (jakieś tam procenty).
Nie wierzę w uczciwość naszych sprzedawców i ich "misyjność" we wdrażaniu nowych technologi. Tylko nikła sprzedaż z powodu "cen zaporowych" pod koniec 2012 spowoduje niewielkie spadki cen w ramach tzw. "promocji" pod groźbą kolejnych nowych modeli na następny rok :)
I to na tyle mojej "teorii spiskowej" w tej sprawie.

Pitolicie Hipolicie :) . W tamtym roku kupiłem jako chyba jeden z pierwszych klientów Panasonica 55VT30E , jak ich praktycznie nigdzie jeszcze nie było , a ja już załozyłem zamówienie . I kupiłem na starcie dokładnie za 8700 zł w RTVEuro AGD . Więc w tym roku nie ma szans żeby było o wiele drożej jak wogóle . Dzwoniłem nawet do sklepu firmowego Panasonica i pytałem o cene tak mniej więcej. Konkretny gość mi powiedział że cena nie powinna być większa na starcie aniżeli 9000 do 9500 zł . Napewno nie 13000 zł . :) Pozdrawiam
 

lm648

Banned
peterka1000
a coś Ty taki nerwowy? pierwsza Twoja reakcja to obrazić obywatela i "zahukać" go? a może jednak z jakiegoś powodu RTVEuroAGD nie jest Ci obojętny, pisząc wcześniejszą opinię miałem na myśli min. właśnie ten sklep - jest to typowy przedstawiciel maksymalizowania cen sprzedaży :) a telefoniczna odpowiedź "konkretnego gościa" ze sklepu firmowego nie stanowi żadnej podstawy do niczego:) Pozdro.
Proszę, tylko nie odpowiadaj :)
 

damaioshin

New member
TX-P50VT50E - ..kwiecień............. - 9.500/10.500 zł

TX-L47DT50E -.. marzec/kwiecień- 9.000/10.000 zł - cena w EuroRTV to 7499.

Czyżby 50vt50 miał kosztować 8000? Spora różnica względem debiutu 50vt30
 

claudio

Member
Pamietam jak modele z 2011 roku tez mialy miec duze ceny a pozniej sie okazalo iz ceny byly ok. 1,5 tys zl nizsze na internecie. Jednak wtedy mialo byc cos kolo 7,8tys zł(50VT30) a teraz widze 9,5 tys zł za 50VT50..
Chyba jednak beda drozsze anizeliby modele z zeszlego roku a chyba jednak nie bedzie az takiego przeskoku jaki byl z roku 2010 na 2011(przedewszystkim lepsza czern, mniej wad i lepszy design).
 

ph88

New member
Dziś dostałem maila od BOK Panasonica, że nowe modele plazm będą dostępne w sklepach "od pierwszej połowy kwietnia" - cokolwiek to znaczy :)
 

wojt88

New member
Godosz? Dla mnie połowa kwietnia zaczyna dokładnie od 15... a cytowana "pierwsza połowa kwietnia" min od 7... A mamy dziś 3
 

Alcatraz

New member
Kolego, przeczytaj poprzednie posty i potraktuj moją wypowiedź jako taką z lekkim zabarwieniem ironiczno - humorysycznym. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie...
 

wojt88

New member
Ok może, to wina tych pięciu żywców co mom w życi ;) Też czekam na VT50, gdybam se, że napewno do końca kwietnia się pojawią... Co parę dni nowe oferty na allegro i sklepach internetowych serii ST50 więc jest dobrze - wchodzi.

PS: Sprzedałem swoje akcje JSW za pół ceny żeby mi stykło na 50VT50 hehe despera co?
 

piotr-m

New member
No i nastała "pierwsza połowa kwietnia"... Widział już ktoś w sklepach VT50?

Witam,

Jak już pisałem w innym wątku:
wczoraj miła pani z infolinii Panasa poinformowała spokojnie, że seria 50 trafi do sklepów w drugiej połowie kwietnia i na początku maja :eek:.
Niestety, moje pytanie o opóźnienie w stosunku do pierwotnie deklarowanych terminów pozostało bez odpowiedzi.
Oby tylko przed EURO zdążyli. Kiki twierdzi, że zdążą.

Pozdrawiam
piotr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już wysłali plazmę na testy VT 50 - a to oznacza że wkrótce będą na rynku.
Zresztą dokładny wykaz terminów dostaw mamy otrzymać dziś.
Opublikujemy jak tylko wejdzie mail.
 
Do góry