Panasonic prezentuje - my Home Cloud

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic prezentuje - my Home Cloud.

Pprzedstawiamy my Home Cloud.
Ta cecha sprawia, że ​​można na telewizorach Panasonica można udostępnić notatki wideo i wiadomości tekstowe nawet wówczas gdy jesteśmy w dowolnej części świata.
To pozwala każdemu kto ma telewizor Panasonica na zawsze bliski kontakt z rodziną .

[youtube]RN0ZvNuBPIQ[/youtube]
 

spinacz66

New member
Bez reklam
łatwo wykraść dane przykłady sieci komórkowych i ich chmury w tych czasach nic nie jest bezpieczne nawet szyfrowanie na portalach a login i hasło prosto złamać wiem coś o tym bo jestem informatykiem i zajmuje też sie sieciami i serwerami.Przykładami było ataki na konta steama i sony nawet takie korporacje nie dają rady a na zabezpieczenia wydają miliony
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Wiesz, zależy od chmury. Nie słyszałem żeby np. OneDrive czy inne większe chmury miały jakieś problemy z przeciekami - przecież dane bankowe też są w dużej mierze przechowywane w chmurach, i jakoś nie słyszało się raczej o wielkich kradzieżach.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
bo nikomu jeszcze nie zależało żeby przetestować zabezpieczenia danego banku i pokazać gdzie są luki i się zabawić nawet by to było zabawne jak by kilka milonów kont znikneło ludzi albo dane i loginy tylko jak by się wtedy tłumaczył bank co zawiodło? człowiek czy oprogramowanie.Pamiętasz atak na konta steama i sony albo microsoftu chwalili się zabezpieczeniami aż ich sprawdzili już nie mówie o pentagonie i wyciek danych
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem na ile sa bezpieczne chmury, ale powiem Wam ze ja sie boje.
Byc moze nieslusznie, ale mam wrazenie ze te zdjecia predzej czy pozniej wyplyną.
Taka fobia ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Również póki mogę, omijam chmury z daleka. Już ostatnio w tv gdzieś mówili o jakimś sporym wycieku. Nie trzeba być informatykiem, by domyśleć się o co w tym chodzi.
 

sentyzibi

Well-known member
Chmury możemy omijać, ale co z zaglądającymi przez nasze okna dronami wilkości trzmiela.


Sent from my RM-914_eu_euro1_1032 using Tapatalk
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Chmury możemy omijać, ale co z zaglądającymi przez nasze okna dronami wilkości trzmiela.


Sent from my RM-914_eu_euro1_1032 using Tapatalk

Masz jakieś doświadczenia w tym temacie czy tylko teorie o NWO źle zinterpertowałeś?
U mnie niech zagląda. Ja się swojej dupy nie wstydzę :)
A co do zdjęć to również wolę je trzymać na swoich dyskach. Niektórych mógłbym się faktycznie wstydzić :p
 

sentyzibi

Well-known member
Masz jakieś doświadczenia w tym temacie czy tylko teorie o NWO źle zinterpertowałeś?
U mnie niech zagląda. Ja się swojej dupy nie wstydzę :)
A co do zdjęć to również wolę je trzymać na swoich dyskach. Niektórych mógłbym się faktycznie wstydzić :p

Eeee. No przecież wiesz, że to żart taki. Nie mam żadnych doświadczeń z dronami, a i NWO mnie nie wciąga.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ciekawy system pokazali w filmie Deja VU z Denzelem tam system wchodził pokazywał nawet kilka godzin w stecz co człowiek robił co jest ciekawe jak by taki był w rzeczywistości i szpiegował ludzi w domu
 

piotr.piorko

New member
Witam

Mam takie pytanie dotyczące My Home Cloud, a mianowicie w warunkach i postanowieniach jest napisane, że za poszczególne usługi pobierana jest opłata od Użytkowników. Chcę zainstalować sobie kilka darmowych aplikacji na TV, ale najpierw prosi mnie o skonfigurowanie konta My Home Cloud i mam teraz zagwozdkę. Nie chcę ryzykować dodatkowych opłat.
 
Do góry