Panasonic, Philips czy Sony, bardzo proszę o pomoc.

Który najlepszy?? Priorytetem jest jakość obrazu.


  • Total voters
    0

jabird

Member
Pomiedzy 50W805B a 50W829B nie ma zadnej roznicy ktora faktycznie jestes w stanie zauwazyc podczas ogladania na tych tv czegokolwiek. Roznica jest w Motionflow ale w 805 Motionflow XR 400 Hz jest w zupelnosci wystarczajace. Ja mialem 50w829 i oddalem ze wzgledu na clouding. Tak poza tym to byl super tv z dobrym brzmieniem. Ja stwierdzilem, ze za 3.500 nie chce juz tv z cloudingiem i zamowilem panasonica 48as640. Mysle, ze nawet jak bedzie mial clouding, to za 2200 jakos to przezyje :)
 

dominlesne

New member
Zgadzam się, że lepszy od tych wymienionych będzie as640. Matryca VA praktycznie pod każdym względem przewyższa tą IPS w 650. Ogólnie Panasonic-i, nawet ten as650 na edge led, mają mniej problemów z clouding-iem niż Sony.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pomiedzy 50W805B a 50W829B nie ma zadnej roznicy ktora faktycznie jestes w stanie zauwazyc podczas ogladania na tych tv czegokolwiek. Roznica jest w Motionflow ale w 805 Motionflow XR 400 Hz jest w zupelnosci wystarczajace. Ja mialem 50w829 i oddalem ze wzgledu na clouding. Tak poza tym to byl super tv z dobrym brzmieniem. Ja stwierdzilem, ze za 3.500 nie chce juz tv z cloudingiem i zamowilem panasonica 48as640. Mysle, ze nawet jak bedzie mial clouding, to za 2200 jakos to przezyje :)

Kolego i jak ma Panas clouding?
 

Nozart

New member
Dziękuję wszystkim za komentarze. Dzisiaj idę obejrzeć na żywo Panasonic TX-48AS640E. Zobaczymy jak to wszystko na żywo wygląda.

Pytanie, jak lub ew gdzie można w Lublinie skalibrować TV??
 

Nozart

New member
Ok, ale jak będę miał ten telewizor postawiony przy ciemnej, szarej ścianie to ambilight chyba nie będzie spełniał swojej funkcji??
 

kaktusik17

New member
Witam przepraszam że tutaj mam pytanie posiadam telewizor Panasonic a kino domowe Philipc co musze zrobic aby uzyskac dzwiek z kanałów telewizyjnych na głosnikach z kina domowego ?
 

jaras1221

New member
Nie wiem jak można polecać philipsa tylko ze względu na podświetlenie ambilight. Bajer na ktorym złapało sie już sporo osób.
Koleżanka równiez kupiła telewizor ze względu na owe podświetlenie ale dłużej niż 2 dni nie wytrzymała. Największym minusem Philipsa jest słaba elektronika która ostro zamula. Kolejnym - słabe podświetlenie matrycy (ciemny obraz - chociaż nie wiem może zależy od modelu). Więc tym którzy chcą tą markę proponuję zajść do sklepu i porównać jasność obrazu oraz szybkość softu lub obejrzeć filmiki na YT. Ja bym proponował coś z Panasonica hmm as740/750/640.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Ocenić możesz jak będziesz go miał. Mam serię 7509 i obraz jest świetny, kolega ma plazmę LG i o takim ( jak powiedział) obrazie może pomarzyć).
Elektronika nie zamula( brak wiadomości prawda?) , tylko wcześniejszy soft potrafił coś namieszać.
 

jaras1221

New member
Czy napisałem że obraz ma kiepski? Pisałem o słabym podświetleniu. Kolego poczytaj lepiej na temat swego ukochanego Philipsa opinie co do elektroniki/ zapytaj sie serwisantów co o nim myślą a nie chwalisz bo kupiłeś.
Obiektywizm - tyle w temacie.
 

eedviking

Banned
Ty stosujesz subiektywizm obiektywny. Rozczaruję Cię, ale nie mam skłonności do miłowania przedmiotów, ja piszę subiektywnie , bo wiem co mam i jak działa. To co ktoś sobie kupi, to jest jego broszka, mi nic do tego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja też mam i ma bardzo dobre podświetlenie.
I nic nie zamula.
Mam pytać serwisantów o co ?
Czytaj uważnie i patrz na usta:
Jestem zadowolony !
I jak widzę eedviking też jest zadowolony.
 

Mariollo2

New member
Czy napisałem że obraz ma kiepski? Pisałem o słabym podświetleniu. Kolego poczytaj lepiej na temat swego ukochanego Philipsa opinie co do elektroniki/ zapytaj sie serwisantów co o nim myślą a nie chwalisz bo kupiłeś.
Obiektywizm - tyle w temacie.

Masz ten telewizor czy wypowiadasz się z własnych obserwacji, czy na podstawie tego, co Ci koleżanka powiedziała?
 
Do góry