Panasonic P50ST50 czy P50VT50

seeland

New member
Witam.
Mam dylemat przed zakupem plazmy, patrząc na parametry dla mnie laika są nie wielkie, a może jestem w błędzie dlatego moje pytanie czy warto dopłacać za model vt. Plazma głownie podłączona będzie do n-ki i ps3 czasami film z laptopa. Odległość max 3,5metra. Oczywiście jak wybór padnie na st chciałbym dokupić okulary i jaki model wybrać bo z tego co się orientuję nie ma ich w standardzie przy zakupie plazmy.
Z góry dzięki za pomoc
 

warebel

New member
ostatnio wpadlem do MM i zmusilem milego pana, azeby podpial oba modele jednoczesnie pod BD i musze niestety przyznac z zalem, ze teraz bardzo chetnie dolozylbym 3 tysie i wzial 65VT50 zamiast 65ST50 :( W jasnym MM szczegolnie bylo widac przewage VT, gdzie ST niestety wysiadal w przedbiegach. Nie wiem jakby to wygladalo w ciemnosciach, ale sama jakosc obrazu byla wyraznie lepsza na VT.
 

TSA

New member
Wczoraj odebrałem około godz.18 50VT50 porównywałem go z GT i ST przez 2 mies. zasadnicza różnica na pierwszy rzut oka to faktycznie wygląd VT jest po prostu piękny.Co do GT niema 2 par okularów licząc po 285zł za sztukę wybrał bym VT za wygląd bo poza tym niczym się nie różnią ale patrząc na cenę mógł byś kupić 60ST50 co do 3.5 metra jak najbardziej do 3D.Dziś w pracy siedzę niewyspany do 4 rano ogarniałem tv i obejrzałem po raz kolejny awatara ale teraz na nowym nabytku panasa i kopara mi opadła film scągniety z neta 720p 3d z pendrive odtwarzany a to co się działo w pokoju nie da się opisać będąc w kinie kilka lat temu nie przeżyłem tego co dziś w nocy ;) naprawdę nie żałuję wydanej kasy-pozdrawiam
 

robertos80

New member
wieczoram/w nocy/ skalibrowany ST (koszt kalibracji to 300 zł) gra identycznie jak VT

w dzień VT zagra lepiej, bo ma lepszy filtr

fabrycznie VT jest lepiej skalibrowany niż ST
 

seeland

New member
Jaki miałeś telewizor do tej pory ?
Ile godzin grania ?

KIKI do tej pory gra u mnie toshiba 40ZF355D jednak chciałem coś większego :) jeżeli chodzi o ilość godzin oglądania to różnie średnio 6 godzin dziennie granie sporadycznie jak dorwę coś nowego co mnie wciągnie do do bólu aż skończę później długa przerwa :)
 

seeland

New member
Wczoraj odebrałem około godz.18 50VT50 porównywałem go z GT i ST przez 2 mies. zasadnicza różnica na pierwszy rzut oka to faktycznie wygląd VT jest po prostu piękny.Co do GT niema 2 par okularów licząc po 285zł za sztukę wybrał bym VT za wygląd bo poza tym niczym się nie różnią ale patrząc na cenę mógł byś kupić 60ST50 co do 3.5 metra jak najbardziej do 3D.Dziś w pracy siedzę niewyspany do 4 rano ogarniałem tv i obejrzałem po raz kolejny awatara ale teraz na nowym nabytku panasa i kopara mi opadła film scągniety z neta 720p 3d z pendrive odtwarzany a to co się działo w pokoju nie da się opisać będąc w kinie kilka lat temu nie przeżyłem tego co dziś w nocy ;) naprawdę nie żałuję wydanej kasy-pozdrawiam

TSA co do avatara to mój pierwszy film który chciałem zobaczyć właśnie w 3d na nowym nabytku już nie mogę się doczekać:). Jak możesz powiedzieć ile cię 50VT50 wyniósł i gdzie kupowałeś
 

TSA

New member
TSA co do avatara to mój pierwszy film który chciałem zobaczyć właśnie w 3d na nowym nabytku już nie mogę się doczekać:). Jak możesz powiedzieć ile cię 50VT50 wyniósł i gdzie kupowałeś
Zamówiłem przez stronę euroagd odbiór w sklepie za 5790 ale cena się waha bardzo mocno tydzień wcześniej 6390 po 2 dniach 5690 a teraz 100zł więcej --pozdrawiam
 
Do góry