Panasonic Oled TX-48LZ1500 -jaki dysk zewnętrzny?

Zulus

Member
Witam.... Czy ktoś może mi polecić jakiś dysk zewnętrzny do tego telewizora? Chodzi mi o podanie konkretnego dysku, takiego, który na przykład TY używasz. Potrzebuję kupić taki (2-4 TB), żeby po podłączeniu go do telewizora został on zauważony przez telewizor i można było z niego oglądać filmy w formacie mp4
Kupiłem jakiś dysk 4TB Seagate , ale mój tv go nie widzi. Formatowanie na rożne sposoby nic nie dało. Komputer pod Windows 7 widzi go beż problemu, ale telewizor nie widzi. Sklep nie che przyjąć zwrotu, bo dysk używany itp. Ok, zostawię go sobie na dane.
Teraz potrzebuję konkretnej odpowiedzi. Jeśli masz tv Panasonic z 2021, lub nowszy i korzystasz z dysku zewnętrznego, i tv go widzi po podłączeniu, to proszę podaj mi jego dane. Dziękuję za odpowiedź.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Plex to player umorzliwiający streamowanie z komputera na Telewizor.Przy jego wykorzastniu bedzieszmógł odpalać na TV materiały z komputera/laptopa (do którego masz podpięty dysk).
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Zulus...a sprawdzałeś do jakiej maksymalnej pojemności dyski będą obsługiwane przez ten tv?Może te 2-4 TB to zwyczajnie za dużo i telewizor nie widzi tak dużego dysku?Inna sprawa że Panasonic nigdy nie "rozpieszczał" klientów jeśli chodzi o właściwości multimedialne swoich telewizorów.
 

Zulus

Member
Zulus...a sprawdzałeś do jakiej maksymalnej pojemności dyski będą obsługiwane przez ten tv?Może te 2-4 TB to zwyczajnie za dużo i telewizor nie widzi tak dużego dysku?Inna sprawa że Panasonic nigdy nie "rozpieszczał" klientów jeśli chodzi o właściwości multimedialne swoich telewizorów.
Sprawdziłem, obsługuje dysk do 6TB. Działa mi tylko stary dysk 500MB, nawet 1TB już nie che się uruchomić.
 

unoy

New member
U mnie na TX-55LZ1500 bez problemu działa zakupiony kilka lat temu WD Elements SE 1TB USB 3.0 Czarny (WDBEPK0010BBK-0B). Nagrywać z TV się nie da, bo nie ma zewnętrznego zasilania.
 
Do góry