Panasonic okulary 3d TY-ER3D4ME vs TY-EW3D3ME

qbek77

Member
No właśnie, przymierzam się do zakupu w/w, i tu moje pytanie. Czym jeszcze oprócz ceny się różnią (ok. 100 PLN). Co oznacza literka i cyfra, ER3D4 a EW3D3. Które są lepsze? telewizor do którego będą używane to 50ST50.
 

xrobix

New member
No właśnie, przymierzam się do zakupu w/w, i tu moje pytanie. Czym jeszcze oprócz ceny się różnią (ok. 100 PLN). Co oznacza literka i cyfra, ER3D4 a EW3D3. Które są lepsze? telewizor do którego będą używane to 50ST50.


Starsze:
EW3D3 łączą sie przez IR- do serii 30 włącznie

nowsze:
ER3D4 łączy się przez BT- od serii 50 włącznie
 

qbek77

Member
Hm, patrząc na ceny wydawało mi się na odwrót. A które lepiej kupić, ER czy EW. Wydaje mi się że te z BT będą lepsze. Może się wypowie ktoś kto je ma, jak z obrazem? czy w ogóle nie ma różnicy?

Ps. teraz doczytałem, czyli do Panasonica 50ST50 muszę kupić ER3D4, bo one są przeznaczone do serii 50, tak?
 
Ostatnia edycja:

wojo4

New member
Hm, patrząc na ceny wydawało mi się na odwrót. A które lepiej kupić, ER czy EW. Wydaje mi się że te z BT będą lepsze. Może się wypowie ktoś kto je ma, jak z obrazem? czy w ogóle nie ma różnicy?

Ps. teraz doczytałem, czyli do Panasonica 50ST50 muszę kupić ER3D4, bo one są przeznaczone do serii 50, tak?
Ja mam model TY-ER3D4ME działają bez zarzutu, ale nie porównywałem ich z żadnymi innymi. Końcówka ME lub SE oznacza rozmiar.
3D Eyewear Information of VIERA 2012-year Models for Europe/ UK/ CIS | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
 

LaserDancer

New member
Witam :)
Mała uwaga dla wszystkich szukających okularów 3D.
Na ,,aledrogo'' ostatnio pojawiły się okulary firmy Hama w cenie ok. 140-150zł. Są oferowane w wersji IR-da (podczerwień) jak i radiowe.
Działąją z Panasonikami, Samsungami, Sony.
Trzeba tylko wybrać odpowiednią aukcję z danym modelem okularów.
Ze zdjącia okulary wygladają całkiem przyzwoicie, no i są 100zł tańsze od orginałów.
Może jest już tutaj ktoś na forum, kto takie ma i się podzieli opinią z ich urzytkowania.
Pozdrawiam: LaserDancer
 

rafaello99

New member
Okulary ładują się przez USB do pełna w ok. 30 minut, co wystarcza na 30 godzin oglądania. Jest też szybkie ładowanie - 2 minuty ładowania = 3 godziny oglądania.
 
Ostatnia edycja:

mmiodek

New member
No właśnie - ostrzeżenie, choć jak ktoś to czyta to pewnie jest za późno. Ja w RTV EURO AGD zapytałem czy maja okulary do mojego TV TX-P42ST30E, sprzedawca bez wahania polecił mi TY-ER3D4 a na moje pytanie o TY-EW3D3 (bo tez mieli) powiedział że to tylko lepsza migawka ale droższe...
No i w domu kicha. Nie działa... Czyli najpierw trzeba samemu sprawdzić w instrukcji telewizora lub w necie a potem dopiero kupować.
 
Do góry