Panasonic L32S20E 37 lub 42

omz

New member
Witam!
Planuje kupić ten tv i mam kilka pytań dla posiadaczy:

1. Czy tv posiada Viera C.A.S.T (podobno posiada chociaż ciężko coś o tym wyszukac w necie - chodzi mi ogladanie np. iplex.pl)
2. Funkcja PIP - pracuje na komputerze, a w okienku oglądam tv ?
3. Czy z kart SD mozna odtwarzać filmy DivX bez przycinania? czy odtwarza MKV ??

Jeżeli ktoś z posiadaczy wyżej wymienionego tv moze mi pomóc będę bardzo wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

luckystrikes

New member
Odpowiadam /ponieważ z nieznanych mi przyczyn, omz napisał do mnie na priv ;)/,

ad.1 Przeczytaj forum i instrukcję
ad.2 Przeczytaj forum i instrukcję
ad.3 Przeczytaj forum i instrukcję

dobrym zwyczajem dotyczącym KAŻDEGO forum technicznego jest NIE zadawanie pytań na które już udzielono odpowiedzi w innych wątkach - dlaczego komukolwiek ma się chcieć odpisywać na twoje posty i tematy, skoro Tobie nie chce się przeczytać innych wątków i przeszukać forum, ZANIM założysz nowy ew. napiszesz do kogoś na prv ? - uprzedzając polemikę, nie - nie będę jej z Tobą kontynuował :)
 

omz

New member
Odpowiadam /ponieważ z nieznanych mi przyczyn, omz napisał do mnie na priv ;)/,

ad.1 Przeczytaj forum i instrukcję
ad.2 Przeczytaj forum i instrukcję
ad.3 Przeczytaj forum i instrukcję

dobrym zwyczajem dotyczącym KAŻDEGO forum technicznego jest NIE zadawanie pytań na które już udzielono odpowiedzi w innych wątkach - dlaczego komukolwiek ma się chcieć odpisywać na twoje posty i tematy, skoro Tobie nie chce się przeczytać innych wątków i przeszukać forum, ZANIM założysz nowy ew. napiszesz do kogoś na prv ? - uprzedzając polemikę, nie - nie będę jej z Tobą kontynuował :)
przeszukałem forum ale sa tylko odpowiedzi odnosnie g20, do s20 nie ma
dzieki za odpowiedz, ale po to jest forum zeby ktos pomógł, takie odpowiedzi do niczego nie prowadzą
 

MaciekSK

New member
Nie ma CAST-a. Gniazdo sieciowe co prawda ma ale to chyba tylko na ewentualne potrzeby usług DVB więc do internetowych czy tez sieciowych multimediów tego nie wykorzystasz. Niemniej wiedzy praktycznej na ten temat nie mam, przeczytałem jedynie manuala do wersji angielskiej tego TV.
 

omz

New member
dzieki wszystkim za info, zalezy mi na modelu s20 poniewaz moge go miec za 1550 zl, takze sie jeszcze zastanawiam, pozdrawiam
 
Do góry