Panasonic, jakie roznice miedzy 42PV80, 42PV80P, 42PV80PA?

mankin

New member
Witam :) Jutro chciałbym zakupić Panasonic 42PV80 tylko zastanawia mnie jakie sa różnice w tych oznaczeniach 42PV80 42PV80P 42PV80PA? Jest to w ogóle istotne jeśli chodzi o ten model ?

Drugie pytanko to taki juz maly offtop, jest cos godnego uwagi w tym przedziale cenowym pomijajc 42PV80? Ten model kosztuje ok 2200zl wiec calkiem przyzwoita cena
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie różnią się niczym.
Czy coś lepszego - ale do czego ?
Co będziesz oglądał i jakie masz warunki ?
 

mankin

New member
Proszę nie cytować bezpośredniego poprzednika. ArtS :)

No tak, zapomniałem napisać :roll:

Glownie filmy puszczane przez komputerek, dvd oraz Cyfra+. Jeśli chodzi o pokój to jest to pomieszczenie cos na ksztalt litery L, podzielone na 2 pokoje, lacznie 34m2, raczej srednio oswietlone.

Znajomy mi radzi zeby doplacic ok 300zl i wziasc model 42pz8, myslisz ze warto ? Inna sprawa ze chyba jest tylko w kolorze srebnym :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

witalis60

New member
PZ8 nie są tylko srebrne - są też czarne; co do parametrów PZ to odpowiednik PY8 /z tym, że PZ mają dodatkowy tuner cyfrowy, a w e-sklepach mimo to są trochę tańsze!/. Więc może znajdziesz odpowiedź w wątku obok "Panasonic>PY8 czy PV80" ;
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Są trochę tańsze, bo są bezpośrednio przywożone z Niemiec i nierzadko nie posiadają polskiej dokumentacji i gwarancji. Choć podobno to ostatnie nie ma znaczenia.

ArtS :)
 

martin72

New member
tak nie do końca....

ArtS007 napisał:
Są trochę tańsze, bo są bezpośrednio przywożone z Niemiec i nierzadko nie posiadają polskiej dokumentacji i gwarancji. Choć podobno to ostatnie nie ma znaczenia.

ArtS :)

Jestem od niedawna posiadaczen TH-50PZ800E, przywieziony egzemplarz posiadał gwarancję PAN EUROPEAN z wklejonym numerem seryjnym posiadanego przeze mnie modelu, ponadto gwarancja ta jest napisana w różnych jężykach min. też w języku polskim, na 3 stronie istnieje taki zapis (cytuję) Ważne: Niniejszy dokument jest niezbędny w przypadku wykonywania naprawy gwarancyjnej w krajach UE za wyjątkiem Polski, Litwy, Łotwy, Estonii gdzie jedynym niezbędnym dokumentem do realizacji naprawy gwarancyjnej produktów zakupionych na ich terytoriach jest czytelny dowód zakupu - paragon lub faktura VAT. Dalej na stronie 62-63 są szczegółowo opisane warunki gwarancji- oczywiście po polsku. Drukowanej instrukcji modele te nie mają w jęz. polskim, tzn 20 stronicowych skrótów instrukcji - bo tylko takie są dostępne w formie drukowanej... ciekawe, że jest nawet po czesku. Natomiast pełne dokumentacje (56 stron) są dostępne na płycie CD w formacie PDF... i tam jest również pełna dokumentacja w jęz. polskim. Ponadto telewizor posiada również menu tekstowe dostępne w jęz. polskim...
 

mankin

New member
Dzieki za wszystkie odpowiedzi!

Także jestem zdecydowany na zakup i w poniedziałek TV powinien już być u mnie :)
Ostatnie pytanko do tego tematu ponieważ sie trochę wczytałem w forum i czy warto dopłacać ok 300zł do 42pv80 czy może lepiej wziąć model 42pv8? Z tego co udało mi się wyszukać to różnica miedzy nimi to ze model pv80 posiada - D-SUb, dodatkowe hdmi, większy kontrast, slot SD, lepszy pilot (?), większa ilość odcieni i to chyba tyle :)

42pv8 - 1864zł
42pv80 - 2236zł
 
Do góry