Panasonic HDC-HS100

PANASONIC HDC HS100 vs. JVC GZ HD6


  • Total voters
    0

Ps3user

New member
No więc po wysłuchaniu opinii ludzi na temat kamer Sony daję sobie spokój z nimi ;] Zaczęła mnie interesować najbardziej Panasonic HDC-HS100, a głównie to, że ma optyczny stabilizator. Generalnie kamery będę używał na wakacjach albo na feriach zimowych ale stabilizacja jest dla mnie ważna =P No i co z tą stabilizacją optyczną w tej kamerze - w ogóle działa, przydaje się ? Jeszcze interesuje mnie JVC GZ HD6 - jest lepsza, gorsza ?

 

bernest

New member
panasonic hdc-hs100

podjołeś już decyzję o zakupie panasa a moze już kupiłes ,ja też mam na nia ochotę ale jeszcze sie wacham
 

Droid

New member
ja się już prawie zdecydowałem, ale na model SD100...praktycznie to samo tylko bez hdd na pokładzie, teraz się zastanawiam gdzie ww. kupić? przy okazji chyba zdecyduję się na odtwarzacz BD35...czy 3kzł wystarczy mi na ww.?
 

mocomus

New member
Mam SD 100, czyli na kartę. Kamera z dyskiem twardym, to chyba techniczne uwstecznienie w dzisiejszych czasach.
Kamera jest bardzo funkcjonalna. Jakość obrazu przyzwoita. Fajnie zbiera dźwięk przestrzenny.
 

Daniel07

New member
Jest w EURO RTV AGD na Pojezierskiej, ale niestety tylko 1 sztuka z ekspozycji sklepowej, więc raczej tylko do obejrzenia.
 
Do góry