Panasonic GX800 Ultra HD LED TV, 40 '', 50 '', 58 '' i 65 - wyposażenie i możliwości.

MiC!

New member
Dziwi mnie, że tak mało informacji jest o tej serii w PL, nikt nie poleca tego modelu. Adam85Rbk, rozważasz też co innego czy to jedyny model brany pod uwagę? wykorzystanie TV czy też konsola?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
samsunga q60 ale jednak wolę 58 niż 55 więc praktycznie zdecydowany jestem na panasonic-a,konsola i telewizja.Nie ma lepszego tv od tego panasonic-a za takie pieniądze
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za te pieniądze masz extra 65" od konkurencji.
Wielkość ma zawsze największe znaczenie.
 

Zoreusz

New member
Za te pieniądze masz extra 65" od konkurencji.
Wielkość ma zawsze największe znaczenie.
A co proponujesz?
Potrzebuję sprzęt do filmów (dysk ssd), PS4 i oglądania TV z kablówki.
Funkcje Smart mają zdecydowanie drugorzędne znaczenie.
Matryca VA. Philips odpada ze względu na problemy z łącznością bluetooth ze słuchawkami.
Rozważałem też TCL 65EC78, ale wpisy na forum i pojawiające się problemy trochę zniechęcają. Ponadto podobno gniazdo CI w tym modelu też nie działa jak powinno.
Myślałem nad 65X815, ale brak jakichkolwiek testów tego TV plus wydanie 5k na TV z 60hz wydaje się nie do końca mądrym pomysłem.
XF9005 i XG nie podobają mi się wizualnie (chodzi o nóżki, na których się znajdują).
Samsunga mam teraz i na pewno do niego nie wrócę.
Także jak widzisz nie jest to łatwa sprawa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sam wymieniłeś dobre modele.
Nie słyszałem o problemach EC780 z CI ???
TCL 65X815 nie kosztuje 5 tyś zł ale jest w programie gdzie sam wybierasz ceny i jest znacznie taniej. I wart kasy !
Podaj maila to CI wyślę cały program.
Sony masz też w extra cenach dla niebieskich członków forum.
 
Do góry