Panasonic Gt60

Ser

New member
Czesc! Mam taka prosbe do posiadaczy tv Panasonic z tunerem sat ustawionym na astre jak by ktos sprawdzil czy kanaly niemieckie ( Rtl hd ,Rtl 2 hd i Vox hd ) sa kodowane bo umnie w menu gdy przeszukuje satelite manualnie i wbijam DVB-S2, Frequenz 10832 MHz, Polarisation H, Symbolrate 22000, FEC 2/3 wychodzi mi ze kanaly sa free tv ( niekodowane ) a gdy probuje odpalic ten Kanal wychodzi komunikat Kanal kodowany.
 

digitalus

Banned
Witam
To kanaly kodowane. Kanaly RTL ,RTL2 ,VOX nadawane w wersji sd nie sa kodowane. W wersji hd sa kodowane.Wykaz kanalow HD z satelity astra 19.2E i innych pozycji satelitarnych kanalow fta i kodowanych w linku nizej.
Kanały HDTV - KingOfSat
 
Ostatnia edycja:

Ser

New member
Dzieki
ja wiem ze te kanaly sa kodowane,tylko chodzi mi oto ze w liscie kanalow przy kanale kodowanym po prawej stronie jest widoczny kluczyk w zultej kostce a na kanalach RTL hd i RTL 2 hd Vox hd niemam tego znaczka,boje sie ze cos popsulem bo bawilem sie programem do segregowania kanalow ChanSort,resetowalem juiz tv do stanu fabrycznego ale dalej tak pokazuje ze te kanaly sa niekodowane,i chcialem zeby ktos kto ma tv panasonic to sprawdzil :(
 

digitalus

Banned
Nie ma sie czym przejmowac, nic nie popsules, zdarza sie tez ze obok nazwy kanalu moze byc informacja ze kanal jest kodowany ale mozna go ogladac.Tak jest np w zewnetrznym tunerze satelitarnym.
Moze ktos sie pojawi na forum kto ma gt60 , korzysta z tunera satelitarnego w telewizorze.
Gdyby na kanalach fta byl symmbol kodowania wtedy mozna sie przejmowac.Kanaly RTL HD,RTL2 HD,VOX HD zawsze byly kodowane.
Przyklad.
Jesli masz dwa konwertery tzn na astre i hotbirda mozesz sprawdzic kanal fashion hd z hotbirda to kanal kodowany, obok kanalu jest symbol kodowania ale od pewnego czasu kanal nie jest kodowany ale jest symbol kodowania i mozna ogladac. To ciekawe ale teraz po pewnym czasie znikl symbol kodowania na tym kanale:)
hotbird 13 E,10853 ,h,29900.
 
Ostatnia edycja:
Do góry