panasonic fx780

Martino666

New member
W MM, w dniu dzisiejszym jest dodatkowy zwrot na kartę podarunkową. W przypadku tego tv to 600 zł. Jeżeli ktoś planuje inne zakupy w MM, to cena za tv wyjdzie 5799 zł.
 

TomekOp

Member
"W FX780 mamy do czynienia z krawędziowym podświetleniem, które dodatkowo wspomagane jest zaawansowanym systemem lokalnego sterowania jego poziomem..."

Jeśli to chodzi o cos innego to przepraszam...skojarzylo mi się z fald.
Ten system w panasoniku powoduje ze są pięknie wyswietlane elementy na czarnym jednolitym tle. Trudno uwierzyć ze to jest krawedziowe podswietlanie.
 
Ostatnia edycja:

krzys72pl

New member
Jak ktoś wpadnie na pomysł ,jak wejść w tzw.menu serwisowe...prośba o podanie:).Tylko proszę nie pytać :po co mi to albo że mogę coś zepsuć,Dzięki
 

k@mcio_pl

New member
Jak ktoś wpadnie na pomysł ,jak wejść w tzw.menu serwisowe...prośba o podanie:).Tylko proszę nie pytać :po co mi to albo że mogę coś zepsuć,Dzięki

Spróbuj wg starych wytycznych. Głośność na zero, trzymając przycisk zciszania na telewizorze wciskasz kilka razy przycisk info (trzy lub cztery). Daj znać czy działa i po co Ci to :)
 
Ostatnia edycja:

TomekOp

Member
Niewiem jak w FX780, ale w moim EX780 jest układ lokalnego wygaszania i nazywa się to w menu "Sterowanie adaptacyjne podświetlenia" i na trybie maksymalnym bardzo skutecznie wygasza czarne pasy, bez jakiegoś negatywnego następstwa w obrazie. Podejrzewam, że podobne rozwiązanie jest w nowszym FX780.


https://www.youtube.com/watch?v=bLhU8lZR5YU

https://www.youtube.com/watch?v=NsIesEJjG_c
Sterowanie adapt. podswietlania- automatyczna kontrola ciemnych obszarów obrazu. Mam na maxymalnie :)
 

k@mcio_pl

New member
Po kilku dniach użytkowania stwierdzam, że ten telewizor jest prze ch**. Użytkowałem plazmę. Przyzwyczaiłem się do naturalnego obrazu. Przy zmianie obaw było masę. Albo mam szczęście, albo Panasonic robi różnicę. Nie ma się do czego przypieprzyć. Czerń jest czernią, matryca szybsza niż moje oczy, kolory naturalne. HD super, 4k super, 8k super.

U mnie nie ma żadnych pasów, cloudingu, bandingu. Ekran jak pod testy. Rewelacja.
 
Ostatnia edycja:

colin503

New member
Witam wszystkich serdecznie!

To mój pierwszy post tutaj :)

Jestem zainteresowany tym tv w najmniejszym rozmiarze 49" i po Waszych opiniach wiem, że
- na obraz nie powinienem narzekać,
- brak DTS chyba nie będzie mi doskwierał, bo mam konsolę Xbox One S, która ten system dźwięku dekoduje i mogę na niej odtworzyć stosowny materiał,
- brak Spotify nie jest problemem
- HBO Go nie korzystam

Zastanawiam się jednak nad klawiaturą bezprzewodową - czy ten tv będzie działał z modelem Logitech K400 lub K400 plus?
 
Do góry