panasonic fx780

k@mcio_pl

New member
"Czerń poezja" ???
Tak. Użytkowałem plazmę i do niej się odnoszę. IPS w tym modelu zaskoczył mnie bardzo głęboką czernią i słabymi kątami. Czerń na wprost jest wow, a kąty... takie sobie. Jeśli kąty w VA i OLED prezentują się gorzej, to tragedia. Ciekawy jestem SONY XF9005.
 
Ostatnia edycja:

krzys72pl

New member
FX 780 .ogólnie jest ok.Katy i tryb prawdziwe kino rewelacja.
Hdr....np. na Xbox one s,tylko HLG(hdr10 za blade kolory).
Netflix rewelacja. Dal mnie do duzego salonu jest ok.

ps:
pytanie.
jak wejść w menu serwisowe?
 

k@mcio_pl

New member
Czyli słabo, podstawowej apki nie ma.

Mi tego nie brakuje. Dla mnie wszystko kończy się na Netflix, YT i Sportify. Jeśli szukasz telewizora pod kątem szerokiego dostępu do apps, to nie u Panasonica.

Mam w domu równolegle Samsunga 55NU8042. Pilot i multi super. Panel kupa. Clouding. Nie mam możliwości selekcji. Myślę, że selekcjonowany Samsung mógłby u mnie też zagościć. Konkurencyjny LG też, ale kosztuje znacząco więcej.
 
Ostatnia edycja:

k@mcio_pl

New member
Masz na swoim panasonicu spotify? U mnie go brak

Wybacz. Mój błąd. TuneIn. Sportify brak. U mnie muza idzie z innego źródła. To, mnie będzie bolało.

Jeśli ktoś szuka super obrazu ten Panas jest dla niego. Wyświetlany obraz miażdży. Jeśli oczekujecie od tv czegoś więcej... Samsung lub LG będą lepsze.
 
Ostatnia edycja:

k@mcio_pl

New member
Obraz miód i malina. Skończyłem oglądać na Netflix "Sherlock Holmes Gra Cieni". Zaciemniony pokój. Dużo kontrastowych scen. Obraz rewelacja. Bałem się przejścia z plazmy na LCD, ale okazało się, że niepotrzebnie. Ten Panas gniecie.

Jakby miał pilota i oprogramowanie od Samsunga byłoby pięknie.

Obraz z tego pudła... +super.
 
Ostatnia edycja:

krzys72pl

New member
Obraz miód i malina. Skończyłem oglądać na Netflix "Sherlock Holmes Gra Cieni". Zaciemnionym pokój. Dużo kontrastowych scen. Obraz rewelacja. Bałem się przejścia z plazmy na LCD, ale okazało się, że niepotrzebnie. Ten Panas gniecie.

Jakby miał pilota i oprogramowanie od Samsunga byłoby pięknie.

Obraz z tego pudła... +super.

Na jakim profilu ogladasz Netflixa.?
Jakieś ciekawe ustawienia?
 

k@mcio_pl

New member
Na jakim profilu ogladasz Netflixa.?
Jakieś ciekawe ustawienia?

Prawdziwe kino. Kontrola ciemnych obszarów na maksa, korekcja rozdzielczości na maksa. Dynamic Range Remaster wyłączony. Clear Motion włączony.

Oglądam drugą część. "Sherlock Holmes. Gra cieni". Jest mega dobrze. Nie ma wad. Nie ma na co narzekać. Fuck*

Na wpros czerń z plazmy. Brzmi jak herezja, ale takie są fakty.

Kurewsko dobry telewizor pod względem wyświetlanego obrazu. Opóźniony jeśli chodzi o multimedia. Pilot z lat 90tych.
Tata zachwycony. Ja mniej. Wszystko poniżej 4k PLN.
 
Ostatnia edycja:

krzys72pl

New member
Tak Netflix bajka...no obraz tv też ale dzisiaj grałem xox 4k i....zwariowałem.
Dopiero teraz widać prawdziwą jakość.
Wiadomo (3tyś PLN). HDR i IPS nie współpracuje ale jest HLG i jest bomba.
 

slams1

New member
Dla nowych posiadaczy fx780 mam pytanie, jak z jakością obrazu przy oglądaniu programów w jakości HD np. poprzez dekoder nc+? Wszędzie gdzie widziałem tv na żywo(w sklepie) byl on podłączony co najwyżej to telewizji naziemnej i tak jakoś była "taka sobie"
 

slams1

New member
No nic, nie ma się co dłużej zastanawiać który model tv kupić. Po ostatnich komentarzach, wybór padł na fx780. Teraz pozostaje upolować dobrą cenę, najlepiej z 5 letnią gwarancją.
 

ebola1972

Member
W pierwszej kolejności warto odwiedzić salony firmowe i dotyczy to wszystkich sprzedawców. warto ponegocjować 5 letnią gwarancję producenta. Były przypadki na forum, że dało się wyrwać 5 letnią gwarancję Samsunga czy Sony. O Panasonicu akurat nie czytałem. Piszę o gwarancji producenta a nie o tych pseudo ubezpieczeniach wciskanych w sieciówkach.
 

krzys72pl

New member
Przed zakupem dzwoniłem do Pansonica i jesli wukupisz dodatkowa gwarancje w sklepie stacjonarnym to normalnie obowiązuje np.5 lat.Tak powiedzieli
 

strazakp

Banned
Czytam wasze ostatnie opinie na temat Panasonica i cieszę się że zaufaliscie tej marce a nie uleglscie marketingowi Samssuna, LG itp. W sumie to wasze opinie wcale mnie nie dziwią bo choć ja akurat mam niższy model Panasa to od ponad 1,5roku wiem i pisze że Panasonic robi świetne telewizory z bdb obrazem. Może trochę cena jest zbyt wysoka Panasonica bo gdybym chciał np kupić 65fx780 to trzeba dać ok 6500 zł a np Samsung 65nu80xx kosztuje 4800 zł więc różnica jest znaczna.
Tak czy inaczej Panasonic się ceni ale jest bardzo dobry i jak ją było nie raz wspominane to Panasonic jest dla osób które przede wszystkim cenią sobie jakość obrazu a nie Smart TV.
Czytam te opinie i zachwyty i tak się zastanawiam jak dobry musi być tv Manta jeżeli jest niby lepszy od Panasonica :)
 

TomekOp

Member
Czytam wasze ostatnie opinie na temat Panasonica i cieszę się że zaufaliscie tej marce a nie uleglscie marketingowi Samssuna, LG itp. W sumie to wasze opinie wcale mnie nie dziwią bo choć ja akurat mam niższy model Panasa to od ponad 1,5roku wiem i pisze że Panasonic robi świetne telewizory z bdb obrazem. Może trochę cena jest zbyt wysoka Panasonica bo gdybym chciał np kupić 65fx780 to trzeba dać ok 6500 zł a np Samsung 65nu80xx kosztuje 4800 zł więc różnica jest znaczna.
Tak czy inaczej Panasonic się ceni ale jest bardzo dobry i jak ją było nie raz wspominane to Panasonic jest dla osób które przede wszystkim cenią sobie jakość obrazu a nie Smart TV.
Czytam te opinie i zachwyty i tak się zastanawiam jak dobry musi być tv Manta jeżeli jest niby lepszy od Panasonica :)
No nic tylko następnym razem brać mante :)
 

TomekOp

Member
Prawdziwe kino. Kontrola ciemnych obszarów na maksa, korekcja rozdzielczości na maksa. Dynamic Range Remaster wyłączony. Clear Motion włączony.

Oglądam drugą część. "Sherlock Holmes. Gra cieni". Jest mega dobrze. Nie ma wad. Nie ma na co narzekać. Fuck*

Na wpros czerń z plazmy. Brzmi jak herezja, ale takie są fakty.

Kurewsko dobry telewizor pod względem wyświetlanego obrazu. Opóźniony jeśli chodzi o multimedia. Pilot z lat 90tych.
Tata zachwycony. Ja mniej. Wszystko poniżej 4k PLN.
W tym modelu jest FALD (Full Array Local Dimming) dzięki czemu telewizor ma dobrą czerń.
 
Do góry