Panasonic ET60 vs. SONY W805 - Pytanie co lepsze pod PlayStation 4 ?

paramedic

New member
Witam
Który tv najlepiej wybrać głównie pod konsole PS4? Interesują mnie wielkości 47-50", nie chciałbym przeznaczyć więcej niż 5000zł na zakup TV. Co polecacie? A może coś innego?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

paramedic

New member
Ok,a owie mi ktoś jakie jest rzeczywiste odświeżanie w trybie GRA? Bo słyszałem że seria W8 w tym trybie nie obsługuje motionflow...
 

tdx

New member
Bez reklam
A f grasz coś online faktycznie turniejowo?

Bo normalnie w trybie gra w każdym TV chodzi o to żeby wyłączyć wspomagacze także a właściwe przede wszystkim motionflow
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Ze bez problemu da się pograć bez włączania trybu gra >> czyli wykorzystać w pełni moc TV z matrycą 100Hz (motionflow)

Jeśli nie grasz w FPS online to naprawdę większego sensu przełączania TV w tryb gry nie widzę....
 

Szaki31

New member
Witam. Sory że się wtrybiam do tematu ale pozwoliłem sobie otwarcie zapytać nie zaczynając nowego tematu...@tdx a możesz mi coś powiedzieć o Philips 42PFL 6008 czy szukać coś innego - tv jest też właśnie brany głównie pod PS3 na przyszłość PS4. Thx za odpowiedź. :)
 

paramedic

New member
Czyli rozumiem, że ten w805 nie ma matrycy 50/60Hz tylko ma 100HZ matrycę? Później już tylko lepsze mają 200 hercowe matryce?
 

tdx

New member
Bez reklam
@paramedic dokładnie

@Szaki31 ze średniej półki TV jest najwięcej wszystko kwestia na czym Ci będzie zależało. Jakość obrazu/smart/DLNA/filmy z USB/prędkość działania GUI :)
 

paramedic

New member
OK dzięki ;) Wybór padnie zatem na Sony, teraz tylko zostaje mi uporać się szybko z remontem pokoju, zakupić mebelki, TV i konsole ;) Pozdrawiam
 

Szaki31

New member
@paramedic dokładnie

@Szaki31 ze średniej półki TV jest najwięcej wszystko kwestia na czym Ci będzie zależało. Jakość obrazu/smart/DLNA/filmy z USB/prędkość działania GUI :)

> no tak zgadzam się...tylko że ja NIESTETY ale już tv kupuję od paru tygodni i nie mogę się zdecydować i tutaj tak naprawdę tkwi mój problem...a na co głównie zwracam uwagę hmmm...chyba właśnie na jakości obrazu :) i przyznam nie lubię jak coś mi się zamula bo jestem chyba przewrażliwiony na tym punkcie więc i Input musi być w miarę dobryyy. Cholernie ciężki orzech tak naprawdę mam do rozgryzienia ;/
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie bedzie zamulac ani jeden ani 2gi :) wybierz sobie ten ktory ma lepszy dla ciebie obraz.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Szaki31

New member
@up nie nie gram w sieci i raczej nie będę zamierzał choć kto wie...głównie jak już to oglądam Film i sport wieczorem...głównie jeżeli chodzi o film to z Pendrive .Ale fakt lubię pograć przy dobrym obrazie dla samej przyjemności nic więcej.Tylko znowu mam dylemat czy brać 42" czy 47" choć jak pisałem wcześniej mam mały pokoik i odległość jest też nie za bardzo bo jakieś 2-3m od tv.Zależy mi chyba najbardziej na jakości obrazu jak i swobodnym poruszaniu się po tym całym później smart itd. dodać też mogę że mam zamiar słuchać i oglądać Youtube itp. to chyba na tyle :)
 
Do góry