Panasonic EH 68 vs USB

Caleb666

New member
Witam i proszę o pomoc,

Zakupiłem jakiś czas temu nagrywarkę Panasonica 68 EH. Generalnie nie mam do niej zastrzeżeń z wyjątkiem jednej rzeczy z którą nie potrafię sobie poradzić. Mianowicie chodzi o korzystania z USB. Każdy film w divix, który chcę odpalić na moim panasonicu za pośrednictwem gwizdka (mam Kingstona Data Travelera 4g) leci przez ok 35-45 min po czym się zawiesza?????:evil: Gdy próbuję wyłączyć film i uruchomić ponownie, dvd informuje, że nie ma danego pliku na gwizdku (mimo, że fizycznie on się tam znajduje):confused:. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Instrukcja nie pomaga a ten sam gwizdek bez problemu działa na konsoli gdzie można obejrzeć cały film. Zastanawiam czy to może wina systemu plików - na gwizdku jest ustawiony FAT32. Proszę o pomoc kogoś bardziej kumatego, który potrafił rozwiązać ten problem.
 

Maciusss

New member
System plików jest jak najbardziej w porządku. Spróbuj uruchomić filmy z jakiegoś innego źródła podłączonego przez USB.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
sam użytkuję EH68 i czasami korzystam z USB, podłączam wówczas kingstona 8GB lub panasa 1GB (był w zestawie z EH) i nie mam takich problemów, filmy, muza, zdjęcia śmigają OK. System plików ten co u Ciebie. Spróbuj na innej pamięci, jak będzie to samo to najprawdopodobniej wina EH i jej gniazda :(
 
Do góry