Panasonic DX900 - ceny

jk_seeker

New member
Witajcie, na www.avforums.com dokopałem się do informacji nt cen modelu DX900 Panasonic'a, który ma się niebawem pojawić. Wersja 58 calowa ma kosztować 3999 EUR (od maja), natomiast za 65 cali zapłacimy 4999 EUR (od marca). Nie wiem, na ile te informacje są prawdziwe, natomiast, biorąc pod uwagę rynek i cenę choćby modelu LG OLED 960, są one dość prawdopodobne i plasują się nieco poniżej odpowiednika OLED.
 

MaXeN84

New member
Tylko OLEDy nie mają takiej jasności - robi się bardzo ciekawie, technologia LED nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa - i stąd obniżono dla nich (OLEDów) wymagania do spełnienia wymagań nowego standardu UHD Premium.
 

jk_seeker

New member
Już jest ciekawie, bo wg mnie zwycięzca będzie tylko jeden - OLED, chyba, że ktoś wynajdzie system wygaszania każdego pixela ;)
 

MaXeN84

New member
Zwycięzcą jest te co oferuje więcej za mniej i choć zgodzę się co do jakości obrazu OLED-a - wspaniałej czerni, to niestety ale ceny nadal je zabijają i będą nadal zabijać mimo spadków cen TV, bo równocześnie producenci będą obniżać ceny LED-ów, poza tym wskaż mi jednego OLED-a święcącego więcej niż 1000 nitów...
 

Big-Apple

New member
Już jest ciekawie, bo wg mnie zwycięzca będzie tylko jeden - OLED, chyba, że ktoś wynajdzie system wygaszania każdego pixela ;)


Odkąd producent podaje do 12000h świecenia a potem spadek o 50%. Czyli że jak typowy Janusz ogląda TV średnio 6-7h na dobe podczas zimy . To TV szybko zjedzie do tych 50%.

Nie każdy ogląda TV po ciemku :)
 

pacy1

New member
Już jest, w sieci Rtv Euro Agd w cenach:
65DX900E - 21999 pln,
58DX900E - 17999 pln.
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Recenzja więcej niż zachęcająca... cena z kosmosu (jeszcze). Trzeba poczekać aż "wrócą do rzeczywistości" ;).
 

Big-Apple

New member
TV dostał 9/10 minusy to okazjonalny banding brzmi to jakby miał matryce z innego słynnego TV :). Pozostałości to crosstalk dla 3D ale który tego nie ma . Widzi mi sie podstawka do tego TV :)

Za pół roku obadamy cennik
 
Do góry