Panasonic DVD-S54

spoko40

New member
Od soboty wszedł do oferty Panasonica nowy odtwarzacz S54, na pierwszy rzut oka wygląda identycznie jak S53, porównując specyfikacje obydwu zauważyłem tylko, że nowy zużywa mniej mocy o 1 W i jest lżejszy o 0.2 kg. Czy ktoś dysponuje lepszymi danymi?
 

fiaam

New member
Powiem wam jedno. Jak S-54 jest technicznie taki sam jak S-53 to nawet nie myslcie o zakupie!!! Do dvd jest ok, ale z divixem wieczne problemy. Najlepsze jest to, że własciwie odczytuje mi tylko płytę Espranza, ma problemy z odczytem TDK i żeby było smieszniej, ma duże problemy z odczytem płyty P A N A S O N I C!. Wkładasz płytę - raz jest wszystko ok i film leci z napisami, za drugim razem nie czyta napisów, a jak wyjmiesz płytę i włożysz ponownie pojawia się informacja "nie można odczytać tego typu płyty", wkładam ponownie i już czyta. Zapodaje mu wyłącznie DVD -RW, bo z "+" to wogóle jest tragedia. Żeby obejrzeć zdjęcia trzeba je nagrać na płytę CD, bo jak oglądam z DVD to po kilku zdjęciach zawiesza się. Podsumowując - kupiłem go bo mam tv z Panasonika, żałuje zakupu, mogłem za 250zł kupić Mante 034 Lord, zamiast wyrzucać 400zł że tak powiem w błoto...
 

darcun

New member
Bez reklam
fiaam-to mnie ostudziłeś w zamiarze kupna DVD-S53. Planowałem zakup S53 do tv Panasonic.Polecał go również na forum blackninja .
Chodzi o zakup takiego DVD aby wykorzystać funkcję WIERA Link.
W takim razie cała nadzieja w S54. :hmm:
 

fiaam

New member
@darcun, własnie dlatego wybrałem S-53 bo chciałem mieć Panasonic, z dobrym skalerem i viera link. W internecie miał dobre opinie. Generalnie fajny sprzęt i obraz tak ładnie skalowany, że divx nieraz jak dvd wygląda. Ale te problemy z płytami doprowadzają mnie do szału. Najlepsze jest to, że nie ma reguły - raz jest wszystko ok, a raz nie odczytuje plyty. Może mój odtwarzacz jest poprostu uszkodzony?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
fiaam powinieneś odwiedzić serwis, nie spotkałem takiej sytuacji na sklepie i u siebie w domu, a miełem okazję dość często się nimi bawić (s511, s53)
 

fiaam

New member
Już go wystawilem na allegro ale wycofałem aukcję - nie chce komuś sprzedać dziadostwa. Z drugiej strony jak go dam do serwisu i oczywiście powiedzą, że wszystko jest ok i mi go oddadzą, to już go na 100% nikt nie kupi...
 

fiaam

New member
Dogadałem się z serwisem, mam dostarczyć dvd i nagrać ten sam materiał na 3 płytach (w tym na płycie Panasonic i TDK których nie czyta), sprawdzą czy moje dvd jest zepsute czy poprostu "ten typ tak ma"
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
fiaam-Napisz na forum,jak serwis zwróci Ci odtwarzacz S53.Jestem bardzo ciekawy.Jednak myślę,że to Twój sprzęt płata figle.:hmm:
 
Do góry