PANASONIC DMP-BD50 w Polsce

plustek

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

No sprawuje sie wlasciwie bardzo dobrze.Nawet powiedzialbym ze jak na te klase cenowa to znakomicie.Urzeka mnie zwlaszcza skalowanie zwyklego DVD - mam wrazenie ze chyba lepiej sie nie da (ale ja zwykly amator jestem).Od zera do gotowosci startuje ok 24s ale moj poprzednik LG B100 byl znacznie gorszy.Obraz ostry jak brzytwa - ale nie za ostry.Barwy zrownowazone dobrze.Co do dzwieku to jednoznacznie trudno mi sie wypowiedziec bo jest u mnie podlaczony do stereo Denona 2000AE.W stereofoni troche z sopranami przesadza - takie przynajmniej mialem wrazenie ogladajac Koncert Filla Collinsa.Nieco glosno pracuje .Podsumowujac wg.mnie - obraz referencja ,dzwiek ok.Obsluga bez zarzutu.Jak najbardziej godny polecenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mobor

Banned
Jesteś chyba w nim trochę ślepo zakochany ;)

1) startuje 50 sekudn
2) skaluje co najwyzej- przeciętnie. Mam w domu sprzęt który robi to lepiej (wiem bo BR SONY też mam)
 

Janunio63

New member
około minuty

U mnie od momentu włozenia plyty blu-ray popzes wszystkie poczatkowe obrazy i napisy az do ruszenia wybranego filmu mija ok minuty. Nie wiem czy to duzo czy nie, ale mnie osobiscie odpowiada
 

dario135

New member
do mobor

mobor napisał:
Jesteś chyba w nim trochę ślepo zakochany ;)

1) startuje 50 sekudn
2) skaluje co najwyzej- przeciętnie. Mam w domu sprzęt który robi to lepiej (wiem bo BR SONY też mam)

porownywales te dwa odtwarzacze i wedlug ciebie sony lepiej smiga?
napisz wiecej spostrzezen
 

blopaa

New member
A macie moze jakies wiadomosci jak ten odtwarzacz wspolpracuje z Samsungiem PS-50S656? I czy to aby przypadkiem nie jest regula, ze jak masz tv panasa to odtwarzacz tez miec lepiej z tej samej firmy? Ja mam w/w samusnga i zastanawiam sie nad odtwarzaczem BD-P1500 ale z tego co widze odtwarzacz panasonic jest lepszy a mam pewne obawy, że jak go podlacze do tv to bedzie 'nie halo'.
Prosze dajcie znac co o tym sadzicie
 

witekkedziora

New member
panas

Ja na dzien dzisiejszy juz zgłupiałem ,przeczytałem recenzje o panasie 30 i chyba ok.teraz jest juz 50 a własciwie to chciałem kupic SAMSUNGA 1500 nastepce 1400 o którym równiez (niekturzy )się dobrze wypowiadano . Pomocy...HELP ,co wybrać .
 

wujo1

New member
Moim zdaniem kupuj co chcesz zależy ile masz many many :grin: . Bo co kupisz z tych odtwarzaczy to za rok lub 2 będą lepsze odtwarzacze. napewnio Samsung 1400 ma ubogie setup a Sony 500 i 300 to to samo tylko inne obudowy , Sharp jak Sharp do przyjęcia tak samo jak Panasonic tylko Pioneer jest drogi a to jest bliśniak Sonego bdp-s1 czy na odwrót a napewno Sony jest o połowe tańszy i o pare sekund szybszy . To widzisz jest co wybierać raczej że wolisz poczekać na nowsze . Kieruj się na parametry i na gust (ina cene :-D:-D:-D:-D) . Pozdrawiam :cool:
 

witekkedziora

New member
panas

postanowiłem kupic nowego panasa BD50 w euro agd na raty (30x64zł) jest to suma która nie uszczupli mojego portfela ,czekać ??? mysle ze to bezsens bo tak mozna w nieskonczonosc .Tylko czy ta 50 jest lepsza np.od 30?!?!?
 

dario135

New member
gorsza chyba nie jest a roznica w cenie prawie zadna bierz 50 lepsze future no dekodery dzwieku, ja zamowilem i czekam z bolami, czekam tez na ps3, wziolem telefon w promocji w tym tyg i mam dostac do niego ps3 40gb jeszcze 23 dni i mam ja miec,
czekanike=nienawidze
pozdro dla wszystkich!!!!!!
 

mobor

Banned
w tej cenie numerem 1 jest wciąż PS3...


...tylko nie piszmy bzdur kto ile dał u złodzieja/w USA itp - mówimy o cenach SKLEPOWYCH w kraju
 

dario135

New member
tyle dalem w sklepie dokladnie 315£(mieszkam w uk )a nie u zadnego zlodzieja, dodatkowo 5lat gwarancji, a play station 3 to playstation 3.......
 

mobor

Banned
wiesz...z całym szacunkiem ale jestes z innej bajki

My zyjemy i pracujemy w Polsce - 95% z nas robi zakupu tu

Playstation 3 to rzeczywiscie Playstation 3
W przeciwienstwie do BD50 obsłuzy nawet Profile 3.0 jesli takowy wyjdzie
 

xxxxxx

New member
Teścik BD-50

Fajnie zrobiony teścik BD-50 na konkurencyjnym forum "hdtv"
Warto poczytać. ( naga prawda o BD-50 czyli "Sekcja zwłok" )
 
Ostatnia edycja:
Do góry