Panasonic DMP-BD30 albo DMP-BD60

BitTornado

New member
BitTornado napisał:
DMP-BD30 albo DMP-BD60???
ktury waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego?
Ok a wiec BD 60 jest lepszy bo nowy,ale zastanawiam sie ktury z wymienionych BD ma lepszy obraz, chodzi mi wylacznie o obraz,
i mam takie pytanie obecnie posiadam telewizor panasonic th-37pv71 i wd tv media player.i moje pytanie czy po zakupie BD bedzie lepszy obraz albo nie warto i lepiej zostac przy WD i kopiach MKV.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
adam6150 napisał:
dlatego proponuje Ci LG 370.Bedziesz mógl tak jak ja "odbudować" całą swoją kolekcje DVD na plikach mkv których panas nie odczyta. Pliki mkv są wierna kopia Blu-raya i dlatego warto.

ktos cie jednak wyprowadzil z bledu ?! :D

adam6150 napisał:
mkv fajna rzecz, ale oryginalne BD bedzie lepsze.
 

janusz

New member
Bez reklam
Oryginalny BR na pewno jest lepszy od mkv, ale dobry mkv w jeszcze większym stopniu jest lepszy od DVD jeżeli chodzi o obraz. Także mkv bliżej do BR niż do tandetnego DVD.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Wiadomo, ze BluRay jest lepszy od MKV ale bez przesady! Dobry MKV jest niemal identyczny jak BluRay, z którego został zrobiony. Przynajmniej bardzo trudno zobaczyć różnicę, a jeśli już to i tak jest ona na tyle mała, ze nie rzutuje na efekt końcowy. To tak samo jak DTS HD i zwykły DTS - różnica jest ale żeby ja usłyszeć trzeba naprawdę dobrego ucha ;).

Wracając do tematu - ja mam BD-60 i do BluRay jak i DVD jest bardzo dobry. Brakuje obsługi MKV ale akurat ja oglądam mkv z innego urządzenia wiec dla mnie nie jest to zauważalne. Z tych dwóch które podałeś lepszy wydaje się być BD60, a przede wszystkim nowszy. Jeśli jednak zależy Ci na MKV to poczytaj np. o LG BD370 lub nowszym BD390.

A tak na koniec - piszemy który!
 

jaro1009

New member
Witam! Mam pytanie, czy BD-60 czyta DVD+R DL z mp3? I ogólnie jak się spisuje to urządzenie (szybkość startu,jakość obrazu i dźwięku), bo mam sony BDP-S350 i jestem z niego bardzo zadowolony, tylko nie czyta mp3
 
Do góry