Panasonic czy Samsung?

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bez komentarza.
Wiem że trudno się pogodzić z prawdą.
To nie są chwilowe powidoki i nie wymagały żadnych specjalnych zabiegów.
Chwilowe powidoki występują w Samsungu.
 

don111

Banned
z jaką niby prawdą mam się pogodzić ? chłopie ja mam starszą plazmę, poprzedni model przed obecnymi G/S/X i kłopotów z powidokami nie mam żadnych a tv używam ostatnio nawet do gier
wątpię by nagle te nowe Panasonic zaczęły mieć z tym poważny kłopot co sugerujesz

mieszasz tylko ludziom w głowach, no i nagle zmiana frontu - zastanów się najpierw co sam pisałeś do niedawna, czyli że Panasonic lepiej sobie radził z powidokami od Samsunga (co akurat jest mało istotne, istotniejsze że ludzie ani Panasonicami ani Samsungami nigdy takich koszmarnych powidoków jak na tym obrazku nie mieli) a od pewnego czasu (od tego testu "topowego" Z11) wklejasz wszędzie to durne jedno zdjęcie jako dowód na to że aż takie powidoki występują w plazmach, żeby z tego powodu za chwilę polecić jakiś LCD

"To nie są chwilowe powidoki i nie wymagały żadnych specjalnych zabiegów"
wymagały na pewno pauzy, na jak długi czas to już pozostanie Twoją tajemnicą jako "testującego", możesz teraz podać że ledwie 5 min jako udowodnienie swojej tezy, a jak było naprawdę tego się chyba nikt nie dowie

008_P1060495.JPG

c35e325cbfc5744bmed.jpg


006_P1060493.JPG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie irytuj się "chłopie".
Mi to tito !!!
Co się wypala to się wypala i tyle.
I nie ma w tym ani mojej ani Twojej winy.
Taka technologia i tyle.
Poczytaj uważnie instrukcję plazm oraz wpis największego zwolennika plazm na tym portalu (Digitalusa)
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=48397 - tu masz również cytat z instrukcji .
Nikt nie zaprzecza że się nie wypalają. Jedynie TY przeczysz temu co napisał nawet producent.
I nie irytuj się "chłopie".

To że plazma gra extra jako normalnie używany telewizor - to też wszyscy wiedzą. To że w menu Samsunga ma zabezpieczenie przed wypalaniem a Panasonic nie ma - to każdy wie . I łatwo to sprawdzić.
 

adam-ant

New member
Kiki, czy to znaczy, że twoim zdaniem plazma Samsunga ogólnie rzecz biorąc jest lepszym wyjściem dla osób obawiających się o powidoki, np graczom, właśnie za sprawą "zabezpieczenia przed wypalaniem" ?
 

LUPO78

Banned
Kiki, czy to znaczy, że twoim zdaniem plazma Samsunga ogólnie rzecz biorąc jest lepszym wyjściem dla osób obawiających się o powidoki, np graczom, właśnie za sprawą "zabezpieczenia przed wypalaniem" ?
krótko mówiąc plazmy są do dupy i dlatego cenowo są tańsze od lcd,jak by były takie super jak to digitalus opisuje chociaż nie raz zaprzecza swoim słowom to i producenci by nas potencjalnych użytkowników uszczęśliwiali wyższymi cenami :):):)
 

spanker

New member
powtorze to co juz napisalem, mialem 50b550 szajs, powidok po 3 godz gry w schodzil w 2 doby wypLANIA PASAMI!!!!!!, NA PANASONICU W 3 GODZINY..
 

don111

Banned
nie irytuj się "chłopie".
Mi to tito !!!
Co się wypala to się wypala i tyle.
I nie ma w tym ani mojej ani Twojej winy.
Taka technologia i tyle.
Poczytaj uważnie instrukcję plazm oraz wpis największego zwolennika plazm na tym portalu (Digitalusa)
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=48397 - tu masz również cytat z instrukcji .
Nikt nie zaprzecza że się nie wypalają. Jedynie TY przeczysz temu co napisał nawet producent.
I nie irytuj się "chłopie".

To że plazma gra extra jako normalnie używany telewizor - to też wszyscy wiedzą. To że w menu Samsunga ma zabezpieczenie przed wypalaniem a Panasonic nie ma - to każdy wie . I łatwo to sprawdzić.
o tym że plazmy się wypalają/mają powidoki to wie każdy zainteresowany, tylko że ten obrazek który wklejasz wszędzie gdzie się da, nie ma z typowymi powidokami w plaźmie wiele wspólnego, co jednak sugerujesz

ten tekst o Samsungu, że ma w menu opcje zabezpieczenia wypalaniem a Panasonic nie, po co ? no po co sugerujesz że Panasonic nie ma zabezpieczeń skoro wiesz dobrze że ma, nawet sam o tym pisałeś nie raz...zresztą z tego co ludzie piszą to raczej właśnie Samsung ma z tym wypalaniem większe problemy jeśli już... ot taki mały przykład z Twojej strony jak by tu cichcem zdyskredytować Panasa a polecić Samsunga (jakość generalnie podobna ale wnioskuję że chyba znacznie bardziej się go opłaca sprzedawać)

jako sprzedawca normalne że masz swój interes w faworyzowaniu pewnych modeli, co widać, ale nie musisz się uciekać do takich numerów bo się robi komedia, "chłopie" ;)
i tylko to mnie irytuje, a nawet bardziej śmieszy jak latasz po tematach i straszysz tym słynnym obrazkiem z Z11 sugerując że ot a tu mamy taki typowy powidoczek w Panasonicach :)
 

chokai

Klub HDTV.com.pl
vip
powtorze to co juz napisalem, mialem 50b550 szajs, powidok po 3 godz gry w schodzil w 2 doby wypLANIA PASAMI!!!!!!, NA PANASONICU W 3 GODZINY..

M.in. dlatego chyba jednak z bólem serca i ze względu na szarą biel ominę Samsunga.

Ile czasu trzeba statycznie wypalać ekran, żeby powstał taki powidok który potem będzie schodził 3 godziny?

Czy z odległości 3-4 metrów taki powidok będzie widoczny?
 

plejak

Banned
Plazma

Nie ma sie o co kłócić Każda plazma wypala loga i ma duszki oraz powidoki od lg po samsunga Panasonica kończąc na Pioneer.Dlatego właśnie klient rezygnuje z nich a firmy ograniczają produkcje.Przyszłosć to Oled na dzis lcd led - czy sie komuś podoba czy nie.Do tego plazmy są prądożerne i głośno pracują co forum potwierdza - są gorace jak kaloryfer.Pozdrawiam Wszystkich:hmm:
 

plejak

Banned
Plazma

8)8)Ja nie piszę o lcd- większość jest beznadziejna.Kiki robił test led lcd Philips - w wielu aspektach wygrał z Kuru Pioneer 5090
plazmy z z ledem możesz jakosciowo porównywać - z Oled nawet nie próbuj.Czemu miłośnicy plazm wypisują o duszkach powidokach logach i rachunkach za prąd- tego chyba ja nie wymyśliłem?Przejrzyj dokładnie forum to zobaczysz ile plazma ma wad.
W plazmach lg zakupionych przez klientów 5 lat temu loga tvn są już na stałe widoczne - widziałem to na własne oczy. Pozdrawiam
Czemu Pioner skończył z produkcją tylko telewizorów pisał nie będę- chyba rynek nie docenił najlepszych telewizorów na świecie.
 

plejak

Banned
Plazma

już pominę fakt ze Kuro w miesiac zdrożał z 8500 na 11500 zł za model 5090h na rozstanie gdy wszystko tanieje a serwis i przyszłosć firmy niepewny,,,,,:D
 

adam-ant

New member
5090 drożeje, bo zaczyna go brakować na stanach magazynowych, czyli maleje podaż. To akurat jedno z prostszych praw rządzących wolnym rynkiem ;)
 

pecil

New member
Don111.
- to chyba dobrze ze ktoś pokazuje wady i zalety.
A to czy te wady przyslonia nam zalety
to już nasz wybór . Ja mam i Plazmę i LCD
i z obydwóch jestem zadowolony.
Plazma ma powidoki -ale to mój świadomy wybór
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wreszcie głos rozsądku .
tra la la tra la la - śpiewał sobie Czerwony Kapturek ............
Samsung ma zabezpieczenie w menu - Panasonic nie ma. Pokaż gdzie tu widzisz ukryte intencje :(.
Głodnemu chleb na myśli.
Uspokój myśli - bo pisze dokładnie to co my wszyscy :D.
 

don111

Banned
Don111.
- to chyba dobrze ze ktoś pokazuje wady i zalety.
A to czy te wady przyslonia nam zalety
to już nasz wybór . Ja mam i Plazmę i LCD
i z obydwóch jestem zadowolony.
Plazma ma powidoki -ale to mój świadomy wybór
w ogóle nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi
tu nie chodzi o powidoki czy wypalanie w plazmach które są w mniejszym/większym stopniu tylko o to co robi szanowny pan przewodniczący, przykłady miałeś wyżej
jakbyś śledził to forum od dawna też byś się zorientował o co chodzi

więc niech już zostanie że takie powidoki jak w Z11 to standard w Panasonicach, które nie mają zabezpieczeń, Samsung za to je ma, prawda szefie ?
ludzie piszą co innego np wyżej "powtorze to co juz napisalem, mialem 50b550 szajs, powidok po 3 godz gry w schodzil w 2 doby wypLANIA PASAMI!!!!!!, NA PANASONICU W 3 GODZINY.." ale co tam....
całą tą szopkę Kikiego ładnie podsumował Klaus71 tutaj:
"@kiki nie lubi teraz panasonica ale lubi samsungi i je zachwala i próbuje za wszelką cenę udowodnić że panas jest marny"
http://**********.com/index.php?showtopic=17469&st=60
 

LUPO78

Banned
to bzdura ze plazmy prądozerne i gorace:)
telewizory plazmowe sa lepsze . to wybor internatow, sonda pokazuje wyraznie ze plazma to lepsza technologia
http://hdtvmania.pl/2009/11/22/plazma-czy-lcd-w-roku-2009/
966 glosow na plazme
429 na lcd
LUPO 78 to fan technologii LCD.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=48050&page=2
krytykalus w plaźmie jest jeden plus,ale sprawdza się tylko zimą grzejnik jak to wyraził się plejak i tv w jednym i to zdecydowanie z nie dużym zużyciem energii jak na grzejnik,może jak by latem chłodziły powietrze ..... krytykalus ty z tego tytułu że pracowałeś w fabryce plazm panasonica w amagasaki,to chyba kartonów nie zaklejałeś tylko byłeś kimś ważnym skoro z naszej skromnej Polski trafiłeś do Japonii szepnij do kolegów z panasa że plazma z klimą to dobry pomysł :D:D:D
 

don111

Banned
ale sam też zacznij używać argumentów bo to co piszesz jest nieaktualne od paru lat, vide wielki pobór energii plazm (podobnie do zwykłych lcd, więcej od led) albo wydzielanie dużych ilości ciepła (bzdura do kwadratu)
 

LUPO78

Banned
ale sam też zacznij używać argumentów bo to co piszesz jest nieaktualne od paru lat, vide wielki pobór energii plazm (podobnie do zwykłych lcd, więcej od led) albo wydzielanie dużych ilości ciepła (bzdura do kwadratu)
jak kolego od paru lat do sklepu się przejdź i zobacz jak grzeją :eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
don 111-
jesteś w dużym błędzie .
Panasonic w klasie cenowej - produkuje rewelacyjne telewizory plazmowe. I sprzedajemy ich najwięcej ze wszystkich .(Do określonych warunków są najlepsze.)
Tyle że nie czarujemy klienta jak Ty że się nie wypala. I nie wciskamy że jest Panaceum na każdą potrzebę - bo nie jest.
Jeśli ktoś używa jako telewizora - jest extra .
Dlatego dostaje czasami wyłączną ofertę na Panasonica.
Ale nie możemy oszukiwać klientów że korzystaj na okrągło z jednego programu i nic się nie stanie.
Nie będę się odnosił do ocen mojej osoby . Mi to tito !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry