Panasonic czy Samsung

violinman

New member
Witam.Mam zamiar kupić plazmę 50 cali.Zastanawiam się nad dwoma modelami.Panasonic seria V10 czy Samsung PS50B850.Oba modele mają bardzo dobre recenzje.Bardzo proszę o wyrażenie swoich opinii.
 

wolk13

New member
Niżej już zadałem to pytanie i dostałem odpowiedź od osoby która się na tym zna. Ja zdecydowanie byłem za Panasem ale po zobaczeniu testu skłaniam się zdecydowanie za Samsungiem. Panasonic nie wart jest tej ceny za która teraz jest sprzedawany
 

gufi

New member
Miałem dokładnie ten sam problem - od dwóch miesięcy byłem zdecydowany na V10. Po teście kikiego i obejrzeniu samsunga wybrałem 850. W poniedziałek okaże się czy to była dobra decyzja.
 

violinman

New member
Też powoli zwracam się ku Samsungowi ale lepiej poczekam na wypowiedź kiki-ego.Problem jest w tym że Samsung nie ma chyba automatycznej kalibracji obrazu przy przejściu na inny kanał tak jak Panasonic czy Sony (nie wiem jak to się nazywa) natomiast ma USB w przeciwieństwie do Panasonica.Powiem szczerze że jest to twardy orzech do zgryzienia.Taki TV za taką kasę kupuje się raz na parę ładnych lat,więc trzeba rozwarzyc każde za i przeciw.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42998 - przecież wystarczy poczytać aby zorientować się o możliwości i jakości :D
Nawet w SD gra extra:
073_P1220614.JPG


035_P1200815.JPG
 
Do góry