Panasonic czy Samsung

przekoz

New member
Czytam forum aby dokonać właśnie wyboru między ekonomicznym panasem i samsungiem. Opinie są podzielone, właściwie subiektywna ocena powinna zaważyć. Wujek ma panasa serii 7 (zbierającej tutaj negatywne oceny). Mi obraz z tego tv bardzo się podoba (sd z cyfrwego polsatu). W szczególności w porównaniu do ekonomicznych lcdeków.

Panas ma też fantastyczny tryb auto w dopasowaniu obrazu!!! Czytam na forum, że tej opcji brakuje samsungowi i to prawdopodobnie spowoduje, że wybiorę panasa. Jest to bardzo przydatne przy przełączaniu kanałów obraz zawsze wypełnia cały ekran!!!

Zastanawiam się czy nie wybrać PX81 (dvbt mpeg4 - ciekawe czy z pałacu coś w hd jeszcze nadają i optyczne wyjście audio DD). Chociaż jeżeli tylko tym się różni od px80 czy też pv80 to nie warto dodatkowej kasy wykładać?
 

XoR

New member
W sklepie obraz z Samsungów mi się nie podobał, tak samo LG i innego tałatajstwa :)

Na Panasonicu są barwy najbardziej podobne do tych jakich oczekiwałem, czyli jak w monitorze CRT na Trynitronie a Samsunga trudno było odróżnić w sumie od stojących obok LCD...
 

c-kasky

New member
P czy S - jasny duzy pokoj

Witam wszytkich

Dla mnie wciąż niejasnym jest sprawowanie się plazmy Pan. i Sam. w jasnym pokoju.
Biale sciany, brak mebli, miejsce na tv miedzy oknami + okna z jednego boku, rolety tez biale - ogolnie jasno w dzien.
Czy w takich warunkach da sie obejrzec z 4m kablowke na 50" ? (A551)
czy raczej zrobic uklon do 42" (PY80).
Mysle o FullHD poniewaz chcialem podlaczyc do tv PC z napędem BR
kasy na lepsze modele nie mam ale na lepszy sygnal juz predzej :)))

Mógłby mi ktoś rozjaśnić ten temat ?


pzdr
c-kasky
na razie tylko nowa chata ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybierając Samsunga , który przy nasłonecznionym pomieszczeniu dysponuje słabszą powłoką antyrefleksyjną - musisz się liczyć z tym że będziesz w roli głównej na ekranie w większości programów. Poprostu Twoje odbicie będzie dominować na ekranie. Możesz czuć się jak Adonis.
W tej sytuacji pozostałbym przy Panasonicu PY 80
 
Do góry