Panasonic AS650

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie mam co prawda AS650, tylko AS740, ale ja jedyne co z fabrycznych ustawień zmieniłem to temperature barwową na Ciepły1. Na normalu było dla mnie zbyt blado. W dźwięku dałem tony wysokie na 5 a niskie zostawiłem na 0 i tryb dźwięku standardowy (dookólny wyłączony).
To tyle bo i tak przydała by się kalibracja.
 

qurter

New member
a wie ktoś jak go można dobrze skalibrować? Można to zrobić samemu czy trzeba wołać specjalistów? Jeśli można samemu to w jaki sposób to zrobić ?
 

qurter

New member
no niby tak ale jak ktoś by podał ustawienia które są idealne u niego na telewizorze a u mnie by nie były to bym co nie co pozmieniał ;)
 

arturro67

Member
tak dla potomnych moze by ktos z kolegów napisał na jakich ustawieniach smiga ?
czy ktos z kolegów podpinał głosniki komputerowe do TV w celu poprawy dzwieku ?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Kalibracja gratis ;)
184.jpg
 

Pitt-1985

New member
Dzięki również - i ja nie omieszkam potestować:)

Zostawiłem niemal bez zmian. Zmniejszyłem jedynie nasycenie zielonego - przy +10 twarz prezentera wiadomości wyglądała jakby miał chorobę morską. Przy +5 jest ok. Poza tym mam tylko wyłączony któryś ulepszacz który tutaj został aktywny i jest póki co ok choć do ideału będę pewnie przez jakiś czas dążył.
 

marcyski

New member
Witam,
mam pytanko, posiadam Panasa seria AS650 i zauważyłem, że powłoka matrycy przy delikatnym naciśnięciu odgina się od ramki,
czy to jest normalne?
 

Troutt

New member
Witam,
Od 2 tygodni użytkuję Panasonica 42AS650E. Chcę zakupić twardy dysk
do nagrywania programów telewizyjnych. Pytanie do użytkowników tego telewizora. Czy może to być dowolny dysk 2,5" z jednym złączem USB, czy też musi to być dysk z oddzielnym zasilaniem. Jeśli wystarczy zwykły dysk 2,5 cala proszę o podanie modeli bezproblemowo współpracujących z tym telewizorem.
 

amciek

New member
podlaczalem WD 500GB pod USB i nie nagrywa. Dzownilem na infolinie panasonica i pani poinformowala mnie, ze trzeba miec dysk z zewnetrznym zasilaniem.
Swoja droga, jakim cudem w dobie jednoprzewodowych dyskow zolte glowy wymyslili zewnetrzne zasilanie? Po co, na co?
 

Troutt

New member
Na stronach Euro oferują do tego telewizora jako wyposażenie dodatkowe dysk twardy Western Digital My Passport AV-TV 1TB. Oglądałem ten dysk i stwierdziłem, że nie posiada gniazda zasilania zewnętrznego. Ma tylko jedno złącze USB 3.0. Przypuszczam, że skoro oferują go do AS650E to powinien współpracować z tym modelem telewizora. Dysk ten z oznaczeniem AV-TV jest wyraźnie droższy od innych modeli produkcji WD o pojemności 1 TB. Być może ma niższy pobór prądu i telewizor jest w stanie go zasilić z dedykowanego gniazda USB. Chcę kupić dysk do mojego AS650E, najchętniej 2,5", bez konieczności dodatkowego zewnętrznego zasilania. Można by zamontować taki dysk na tylnej ścianie telewizora tak by był niewidoczny, bez żadnych dodatkowych kabli zasilających.
Może ktoś ma doświadczenia w tej kwestii ?
 
Do góry