Panasonic AS600 otrzymał wysokie oceny

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic AS600
Panasonic AS600 jako jeden z nielicznych 2014 telewizorach Panasonic wykorzystuje panel VA z głębokim kontraście.

Panasonic AS600 otrzymał wysokie oceny.
Dlatego tak dużo o czerni - bo to zupełnie nowa i innowacyjna seria Panasonica.

W przeciwieństwie do innych 2014 modelach LCD Panasonic, AS600 to telewizor oparty na panelach LCD, które są zwykle VA i charakteryzują się wysokim kontrastem i głęboką czernią. AS600 jest to model europejski z aplikacjami telewizyjnych.

panasonicas600.jpg

Panasonic AS600 jest dostępny w 32, 42 i 50 ".
flatpanelshd

Test pełny telewizora:
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...onic-powinna-zastapic-twoja-stara-plazme.html
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Schludnie i bardzo ładnie się prezentuję.Kiki Czy one też mają zawansowana regulacje skladowych kolorow i parametrow obrazu jak plazmy i czy szata graficzna menu ulegla zmianie?
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
as600 dojechały do sklepów na początku kwietnia, nie każdy sklep to wystawiał - w Poznaniu stoją już a paru euro, saturnach i mediakach 50" i 42".
Dziś widziałem też 39" białą wystawianą.
 

paeru

New member
Bez reklam
Przestań bełkotać człowieku.

Nie ma telewizorów Panasonica na rok 2014 w polskich sklepach! Nawet w Euro jest na zamówienie. Fizycznie nie ma telewizorów :szukaj:

A wystarczyło wejść na stronę któregokolwiek ze wspomnianych sklepów i sprawdzić dostępność, ale nie, lepiej pisać posty oparte na "wydaje mi się". Ot i "zaleta" Internetu, że każdy może pisać co tylko chce.
 

Zulus

Member
Być może Wy widzicie te telewizory. Ja ich nie widzę w żadnym sklepie w moim regionie. Mówię o Euro, Neo Media... Zresztą to co się pojawiło, to i tak model z niższej półki, więc mnie nie interesuje. Nie interesuje w sensie tym, że nawet uwagi na to nie zwracam. Poczekam na 4K, zobaczę ten propagandowy marketing na własne oczy, ocenię wówczas :)
 
Do góry