Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

SDman

Banned
Hej, czy kalibracja vt60 zrobi dużą różnicę w porównaniu do thx cinema? Czy ktoś z Was kalibrował?

Witam,
musi zrobić bo to ustawienie nie jest dobre i jak porównasz z TV
skalibrowanym to od razu widać różnicę - plansze mp4 również wykazują błędy.

Pozdr.
 

miniasy

New member
Nie rozumiem zamknięcia, przez "kiki", wątku "Panasonic TX-P65VT60E - wymiana opini i doświadczeń" i nakaz "przeniesienia się" do tego tematu.

Przecież 65'', to trochę jednak coś innego niż 50''...
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Nie rozumiem zamknięcia, przez "kiki", wątku "Panasonic TX-P65VT60E - wymiana opini i doświadczeń" i nakaz "przeniesienia się" do tego tematu.

Przecież 65'', to trochę jednak coś innego niż 50''...
Więcej niż coś innego !! to groźny rywal ZT60 , oba mają prawie identyczną czerń a zatem i kontrast a ile tańszy od ZT60.Wersje 50 i 55 cali VT60 już tak nie grają, o nie !! Ale trzeba uważać bo 65 cali bywa awaryjny.:x
 

m@rcin

Member
Tak skromnie zapytam Panów gdzie najlepiej kupić ten model plazmy?
W popularnych marketach często oferują w promocji ale ostatnie sztuki.
Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Tak skromnie zapytam Panów gdzie najlepiej kupić ten model plazmy?
W popularnych marketach często oferują w promocji ale ostatnie sztuki.
Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam
Tylko nie w Euro RTV bo cie szlak trafi jak mnie od tygodnia, kupiłem przez internet 65VT60 i po 4 minutach się popsuł, dioda migała 8 razy.Zabrał go serwis i dzisiaj się dowiedziałem że trzeba będzie bardzo długo czekać na sprowadzenie części do niego !!!!!!:fool: Mają się skontaktować z Panasonic Polska w tej sprawie.Normalnie masakra wydane 12100 zł a tu ani telewizora ani kasy w domu:x.Jeśli go nie będą chcieli wymienić na nowy to chyba sprawa trafi do sądu.Nowy telewizor i od razu popsuty ?? a jeszcze do tego ma paproch za przednią szybą wielkości 2 mm, możliwe że zasłania ze 2 piksele.Miałem chyba strasznego pecha tego dnia.Ciekawe co oni mają jeszcze w magazynach ten sklep dla idiotów !!!!!!!!! Lider RTV :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 

miniasy

New member
Zapytaj się w "sklepie internetowym" RtvEuroAgd, jakimi tv dysponują? nie przy odbiorze osobistym w którymś sklepie sieci, tylko z przesyłką do domu. Ja miałem odpowiedź, że w Mag. Centralnym mają tylko nówki, nie ekspozycyjne.
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Zadaj pytanie w "sklepie internetowym" RtvEuroAgd, jakimi tv dysponują? nie przy odbiorze osobistym w jakimś sklepie sieci, tylko z przesyłką do domu. Ja miałem odpowiedź, że w Mag. Centralnym mają tylko nówki, nie ekspozycyjne.
Taaa lepiej się ich zapytaj ile mają w 100 % sprawne.Pewnie żaden ale rabat czegoś musi dotyczyć.ZGROZA.
 

SDman

Banned
Dzięki za odpowiedź. Ten sklep akurat za bardzo atrakcyjnej oferty nie ma na ten model.
Ile czekać jeszcze aż ceny spadną?

Witam,
najniższa cena internetowa w jakiej mogłem nabyć ten TV to 5 997 w ME.
Oczywiście włącza się blokada co to za egzemplarz ? Czy czasami nie wystawowy ?

Na Twoje pytanie myślę, że najlepiej odpowie dobra wróżka.

Pozdr.
 

m@rcin

Member
To było pytanie retoryczne, ale mimo wszystko dzięki za sugestie.
Te spadki o 1kzł to IMHO kwiatki powystawowe, z przebiegiem. Ciężko później sprzedać taki tv jeżeli jeszcze ma większe ślady użytkowania. A im dłużej stoi to ryzyko większe.
Nic to, popytam tu i tam.
 

Tanhauser

New member
Dzięki za odpowiedź. Ten sklep akurat za bardzo atrakcyjnej oferty nie ma na ten model.
Ile czekać jeszcze aż ceny spadną?

Nie liczyłbym specjalnie na obniżki tego modelu, szczególnie, że Panasonic wychodzi z plazm. Ludziska sprzedają Kuro, żeby kupić VT-ka... Za klika lat ten model będzie epicki ;-)
Poza tym, jak kupisz teraz VT to w Euro dostaniesz aparat i tableta.
 

rysko1

New member
różnice pomiędzy

Witam panowie.
Jaka może być różnica pomiędzy telewizorem Panasonic TX-P50VTW60, a TX-P50VT60. Ten pierwszy jest na pewno sprzedawany w Niemczech , czy w związku z tym mogą być jakieś dolegliwości postaci np. braku wyboru Polskiego języka, lub jakieś inne niedogodności. Właśnie finalizuje zakup, i tam w oknie produktu jest informacja taka "Panasonic TX-P50VTW60E (EU-Modell TX-P50VT60E)3D Plasma TV, 50 ". Czy może kompletnie nie ma to znaczenia
Przyznaje, że ze sprawą gwarancji raczej jakieś problemy będą, ale na chwile obecną z polską również bym miał też kłopoty. Zależy mi , żeby zapłacić w euro i dlatego Niemcy.
Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W euro możesz zapłacić również w Polsce.
Oczywiście że brałbym 50Vt60 z polską gwarancją bo masz gratis tableta.
W niemieckim zabraknie Polskich aplikacji.
Język Polski powinien być.
A jaką masz cenie w Niemczech ?
 

m@rcin

Member
Nie liczyłbym specjalnie na obniżki tego modelu, szczególnie, że Panasonic wychodzi z plazm. Ludziska sprzedają Kuro, żeby kupić VT-ka... Za klika lat ten model będzie epicki ;-)
Poza tym, jak kupisz teraz VT to w Euro dostaniesz aparat i tableta.
O tablecie wiem, dlatego chce kupić jeszcze przed końcem roku. Najlepiej "pod choinkę" tylko nie wiem czy się zmieści ;-)
A czy warto wykupić dodatkową gwarancję do 3 lub 5 lat?
Jaka jest awaryjność plazm? To będzie moja pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia :-D
 

def102

New member
Zastanawiam się nad osobistym odbiorem tego TV (50VT60) ze sklepu, ale mam wątpliwości czy zmieści się do samochodu.
Znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która poda rozmiar kartonu.
 
Do góry