Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

maderos

Member
Bez reklam
Panowie, po co te nerwy...w końcu tv jest od tego aby nam umilać życie a nie nas dołować :D Zawsze powtarzałem, kasa jaka przeznaczymy na tą przyjemność jest indywidualną sprawą każdego i tyle. Tylko, że wypada czasem obiektywnie spojrzeć na sprawę a nie zaperzać się, bo ja kupiłem coś za gruba kasę a Wy mi tu wyjeżdżacie z dużo tańszym czymś i mi mieszacie w głowie. NO czasem tak się zdarzy, że jak coś jest droższe to nie znaczy, że to już jest koniec i kropka.
 

pantomima

Banned
Zapytaj Kikiego co mysli w tym temacie lub wejdz na konkurencyjne forum ******************************.com - zapoznaj sie z testami , opiniami osob kalibrujacych obydwa modele , ewentualnie odwiedz podobne tego typu stronki i wtedy sie zdziwisz ;) i moze przestaniesz w koncu bredzic :D

Przed zakupem tv ogarnolem troche temat - zapoznalem sie z opiniami , referencjami i dopiero po analizie tego wszystkiego podjalem decyzje na ktory model sie decyduje - gdyby st60 generowal taki sam obraz to na pewno nie przeplacil bym az tyle .

St60 po kalibracji moze i swieci jak vt60 nie skalibrowane , tyle tylko ze vt60 skalibrowane zmienia postac rzeczy . K R O P K A
 
Ostatnia edycja:

maderos

Member
Bez reklam
Ale, że to do mnie? :D No ja nie pisałbym takich "bzdur" nie czytając i nie rozmawiając wprost z ludźmi, którzy się na tym znają. Wiec jeśli chodzi o mnie, to mnie to ani ziębi ani grzeje. Patrz mój poprzedni post. Tyle, że chyba Ty zbyt osobiście odbierasz co my tu piszemy. To nie jest atak na Ciebie, spokojnie, wyluzuj. Może w ogóle Ty nie zrozumiałeś co ja napisałem?
 

pantomima

Banned
maderos - jasne ze nie do Ciebie ;)

Takie male sprostowanie - ja sie nie spinam , nie zyje forum , wjade od czasu do czasu i dorzuce 2,3 slowa w watku ktory mnie interesuje :) , nie wczuwam sie , nie wkrecam , mam duzo ciekawsze zajecia niz spinki virtualne
Wyluzowany jestem w spod :) i jak najbardziej zrozumialem to co napisales - nie cytowalem wypowiedzi do ktorej sie odnioslem bo oczywistym jest w czyim kierunku udezylem , napewno nie w Twoim .
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Cesar7 - ja Ci niestety nie pomoge bo nie bawie sie w tego typu rzeczy , nagrywania itp. Zaczekaj troche , pewnie niebawem ktos sie odezwie w temacie .
 

Czarny Orzeł

New member
Panowie trochę z innej beczki może ktoś powiedzieć jakie wymiary otworów montażowych do wieszaka ściennego posiada panas 65VT65 bo nigdzie nie mogę znaleźć
 

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy zauważyliście zmiany kolorów po ostatniej aktualizacji systemu tv VT60E
Aktualizacja systemu do ver. 3.864 zmieniła kolory.
Kolory twarzy wyglądają fatalnie.
Kolor skóry jest pozłacany, srebrzysty, metaliczny.
Wystające kości policzkowe są przebarwiane na czerwone, jakby poparzenie słoneczne.
Zauważyłem chmury z czerwonymi przebarwieniami na obrzeżach.
System przywróciłem do ustawień fabrycznych, jednak bez oczekiwanych rezultatów.


A wszystko przez słabe połączenia na przewodzie antenowym.
Po oczyszczeniu i dokładnym skręceniu złączy, na sygnale SD występuje nadmiar koloru różowego nawet na ustwieniu: temperatura barwowa - zimny.
Na sygnale HD jest dobrze.
 

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie podczas nagrywania kanalu kodowanego (c+) ginie obraz , czy to normalne???
Co znaczy : ginie obraz.
Odbieram sygnał DVB-C z sieci Multimedia Polska, która blokuje możliwość nagrywania inaczej niż przez ich dekoder z nagrywarką PVR.
Podczas próby nagrania sygnału DVB-C przez dekoder do TV na podpięty HDD wyskakuje komunikat " brak danej funkcji".
Jednocześnie w sieci Multimedia Polska dostępny jest sygnału DVB-T podłączony bezpośrednio do TV.
Podczas próby nagrywania sygnału DVB-T wszystko działa jak w instrukcji.
Dodam, że można nagrywać sygnał DVB-T, a jednocześnie oglądać DVB-C.
 

Cesar7

New member
Co znaczy : ginie obraz.
Odbieram sygnał DVB-C z sieci Multimedia Polska, która blokuje możliwość nagrywania inaczej niż przez ich dekoder z nagrywarką PVR.
Podczas próby nagrania sygnału DVB-C przez dekoder do TV na podpięty HDD wyskakuje komunikat " brak danej funkcji".
Jednocześnie w sieci Multimedia Polska dostępny jest sygnału DVB-T podłączony bezpośrednio do TV.
Podczas próby nagrywania sygnału DVB-T wszystko działa jak w instrukcji.
Dodam, że można nagrywać sygnał DVB-T, a jednocześnie oglądać DVB-C.
Dokladnie tak jak napisalem. Podczas nagrywania kodowanych kanalow nc+ nie ma obrazu. Mozna ogladac tylko niekodowane. Zeby nagrywac i ogladac (powiedziano w serwisie panasonic) potrzeba dwoch kart i dwoch modulow. Normalna porazka. Dodam ze posiadam modul aston 2.26 ktory umozliwia nagrywanie i ogladanie. Tak jak serwis powiedzial po wlozeniu dwoch modulow i dwoch kart wszystko jest okej , tylko kogo stac na dwie karty.
 
Do góry