Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

kuti73

New member
Kupiłem w Media Expert na nocnej wyprzedaży. Kosztował niecałe 4 tys. zł, obniżyli do 3500. Przez kilka dni oglądałem i testowałem, nie znalazłem żadnych wad. Ekran idealny, nic nie buczy i nie szumi...
Ale za 5 tys to bym go nie kupił...
 

klubrecepty

New member
Witam

Czy opłaca się kupić 50VT60 która stała na ekspozycji w sklepie i ma 2000h świecenia. Cena 4500 zł oczywiście z gwarancją i bez żadnych wad, powidoków itd.
 

SDman

Banned
Witam

Czy opłaca się kupić 50VT60 która stała na ekspozycji w sklepie i ma 2000h świecenia. Cena 4500 zł oczywiście z gwarancją i bez żadnych wad, powidoków itd.

Witam,
jeśli jest jak piszesz, weź ze sobą 4k pomachaaj im przed nosem, powiedz, że tyle masz i kupuj.
Poważnie za 4,5k również się opłaca.

Pozdr.
 

Ralf58

New member
Witam,

Chciałem podłączyć dziś dysk zewnętrzny do nagrywania. Podłączyłem pod właściwy port przez przedłużacz USB 3.0 i lipa - nie widzi dysku. Gdy podłączę dysk bez przedłużacza na fabrycznym kablu działa, jeśli pod przedłużacz podłącze pendrive ten również działa. Czy jest jakaś max długość kabla, którą można zastosować?
Dopowiem tylko, że to dysk 2,5" wsadzony do obudowy od dysku 3,5" z dodatkowym zasilaniem.
 
Ostatnia edycja:

Ralf58

New member
Odpowiedz jaką dostałem od Panasonica w tej sprawie (bez komentarza):

Szanowny Panie,



dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic. W odpowiedzi na wiadomość uprzejmie informujemy, iż obsługiwany standard portu USB to 2.0. Podłączenie poprzez standard USB 3.0 powoduje, że telewizor nie wykrywa urządzenia. Długość kabla nie ma znaczenia zalecamy zakup przedłużacza w w/w standardzie.
 

viki0987

Member
Obecnie mam włączony 16:9 overscan . Po wyłączeniu tej funkcji ,pojawia się około 0.5 cm ciemny pasek po bokach matrycy. Czy wyłączenie tej funkcji nie spowoduje wypalenie się tego właśnie paska na ekranie?
 

digitalus

Banned
Witam
W najnizszym modelu jest identycznie. Funkcja 16:9 overscan powinna byc wlaczona wtedy nie ma paskow po bokach ekranu.
 
Ostatnia edycja:

shook

New member
W MM maja ale tylko z ekspozycji i cenowo nie wygląda to najlepiej (11988 zł) a w RTVmax cena 12 499 zł , czy te Tv z racji tego że już ich nie będzie w prokukcji tak poszły w góre ? ? Czy Warto płacić tyle za 65 cali ?
 
Ostatnia edycja:

m@rcin

Member

Tanhauser

New member
Pytanie z innej beczki jak ta Plazma sprawuje się z PS4 lub xbox one ? Nadaje się ona do grania ?

Mam 65VT60 i gram dużo. Ostatnio w Destiny na PS4. Sesje nawet 3-4 godzinne i bez większej szkody dla TV.
Niemniej wszysko zależy od HUD-a w grze. Kiedyś grałem bardzo długo w Borderland 2 i ze względu na oczojebny HUD powidoki były bardzo wyraźne. Minęło kilka dobrych dni zanim zniknęły. ;)
 

shook

New member
Udało mi się kupić nówke sztuke 65VTW60 i jestem zachwycony tym telewizorem! Wykonałem profesjonalna kalibracje obrazu przez fachowca i naprawdę jest różnica w wyświetlanym obrazie przed i po! Nie ma lepszego TV na rynku, a tak na marginesie to podobno AX900 dorównuje plazmie… hmmm nie wydaje mi się ;)
 
Do góry